Jak mam sobie z tym poradzić?
#221
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:51
#222
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:52
#223
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:53
If you don't know my name, you can call me baby
#224
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:54
On przede wszystkim jest nie w porządku, ale Ty również. Przecież wiesz, ze ma dziewczynę, a się pchasz. To akurat jest super w porządku? Zresztą nie ukrywajmy, ale idziesz z zamiarem poznania faceta, który mógłby być Twoim partnerem później, więc to że ma dziewczynę chyba Ci wcale nie przeszkadza.,to on jest nie wpozadku wobec tej dziewczyny
#225
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:56
#226
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:59
zreszta ja nie miała bym sumienia,solidarnośc jajników bierze we mnie górę
If you don't know my name, you can call me baby
#227
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:00
#228
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:02
#229
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:04
julita0212 idz na spotkanie na luzie, nie ma sie co przejmowac moze sie okarze ze zosaniecie kumplami... pamietaj podzielic sie szczegolami po spotkaniu!!!!
#230
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:07
#231
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:07
#232
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:10
po prostu niech dziewczyna bedzie czujna i nie da sie wplątać w coś czego mogła by potem załować.
julita0212, zrobisz tak jak czujesz i bedzie dobrze tylko bądź ostrożna i nie daj się podejść
If you don't know my name, you can call me baby
#233
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:10
#234
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:17
Elodi masz racje do spotkania jeszcze kupa czasu a jak jest mozliwosc pogadania wczesniej i wyjasnienia celu tego spotkania to jak najbardziej uwazam ze powinnas zadac pare znaczacych pytan...wowczas bedziesz wiedziala jak na to patrzec czy warto sobie zaprzatac nim glowe czy sobie odpuscic i isc na to spotkanie bez niepotrzebnych nadzieii.
#235
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:20
#236
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:23
#237
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:25
#238
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:30
#239
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:32
#240
Napisano 30 grudnia 2009 - 20:34
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych













