U mnie ostatnio królują audiobooki
początkowo było mi dziwnie, często cofałam, bo gubiłam wątek myśląc o czymś innym, ale teraz potrafię się przy nich wyłączyć na inne bodźce, wsłuchać i praca mi idzie o wiele lepiej. Mam też lepsze słuchawki
Na chwilę obecną naprawdę jest w czym wybierać do słuchania ![]()
Jednak ostatnio w pociągu czytałam papierową książkę - tak jak pisałam wcześniej mój numer 1 ![]()



















