Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3521 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:39

kasiatoja, fajna kicia
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3522 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:40

kasiatoja, ale slodki czy to syjam?

#3523 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:54

dziękuję tak to syjam :-> mój Filipek:) zaraz jeszcze wrzucę fotkę bo ma niesamowite oczy:) biedacwo ostatnio bardzo duzo przeszedł :-(

Załączone miniatury

  • kk.JPG
  • k.JPG


#3524 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:56

kasiatoja, moj tata tez ma syjamke i jest boska moze wrzuce tez jakies foty zobacze czy mam
:-D

#3525 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:59

kasiatoja, moj tata tez ma syjamke i jest boska moze wrzuce tez jakies foty zobacze czy mam
:-D


właśnie syjamy mają to "coś" w sobie:)

#3526 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:04

on sa tak madrymi kotkami :-D naprawde jeszcze nie spotkalam madrzejszych ;)

a Filipek to taki puchaczek jest sliczny naprawde :!:

#3527 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:07

Sliczny ale juz ma swoje lata ponad 4:) ale z nim same cyrki się dzieja.. kilka miesięcy temu ktoś strzelał do niego z wiatrówki, miał 2 śruty w ciele, i tylnia noge złamaną. z bratem wydaliśmy wtedy na niego 500 zł :-| a wszystko przez sąsiada :-/ ale na szczęscie już ma sie dobrze :lol:

#3528 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:08

Moj tata ma hodowle syjamow i ma sliczna kotke o imieniu Szparaga ;)
jest bardzo rozmowna i przeMadra naprawde niesamowita :!:

wklejam kilka zdjec ktore robil moj tata ;)

[ Dodano: 2008-08-16, 18:09 ]
Szparaga to ta z dziecmi ciemniejsza ;)

kasiatoja, no to faktycznie nieciekawie jak sasiad mogl strzelac do koteczka :evil:

Załączone miniatury

  • cytadela2.jpg
  • naszekoty2.jpg
  • rodzinka.jpg
  • szparaga.jpg
  • szparaga10.jpg
  • szparaga9.jpg
  • szparaga8.jpg


#3529 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:12

Pozwolisz ze 4 zdjęcie ustawie sobie na pulpit?? Jest cuudowna! Taka fotogeniczna albo Twój tato jest fantastycznym fotografem! ;-) a to drugie zdjęcie jakie słodkie:)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#3530 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:16

no moge powedziec ze Tata robi niezle fotki ;)

ja uwielbiam tego kota o male juz sa sprzedane

mam 4 foto na tapecie w telefonie i wszyscy sie zachwycaja jak zobacza ;)

[ Dodano: 2008-08-16, 18:17 ]

Pozwolisz ze 4 zdjęcie ustawie sobie na pulpit??

no pewnie bierz ;)

#3531 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:20

Olciiia, wybacz ale mi sie te koty nie podobają
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3532 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:23

asia21_87, spokojnie przeciez kazdy ma swoj gust ;)

ale gwarantuje ci ze gdybys je poznala to bys je pokochala sa przemile

#3533 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:33

Olciiia, wybacz ale mi sie te koty nie podobają

zwłaszcza w sweterkach :-P
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#3534 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:35

gdybys je poznala to bys je pokochala sa przemile

no
a widzisz nie widziałam na i nie miałam na rekach takiego kota
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3535 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:52

śliczne te kociaki!!!!!!!!!!!!! 8-) 8-) 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3536 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 19:30

Donn, dzieki ;)

#3537 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 20:16

Olciiia, sliczne te kotki ...a zdjecia poprostu cudownee nie widzialam jeszcze nigdy takich :) kotki sa fajne ale nie ktore te akurat sa piekne ;)

#3538 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 20:43

krowka17, dziekuje ci ja rowniez tak uwazam :-D

#3539 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 21:46

jakie kubraki słodkie :)

ale ja nie lubię kotków :P
tzn alergenów :P
a poszły! :P bo mi myszeczkę przestraszą :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3540 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 21:57

Kotki są słitaśne :mrgreen:
ale ja wolę pieski :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych