Nasi milusińscy :-)
#3522
Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:40
#3524
Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:56
#3525
Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:59
kasiatoja, moj tata tez ma syjamke i jest boska moze wrzuce tez jakies foty zobacze czy mam
właśnie syjamy mają to "coś" w sobie:)
#3526
Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:04
a Filipek to taki puchaczek jest sliczny naprawde
#3527
Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:07
#3528
Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:08
jest bardzo rozmowna i przeMadra naprawde niesamowita
wklejam kilka zdjec ktore robil moj tata
[ Dodano: 2008-08-16, 18:09 ]
Szparaga to ta z dziecmi ciemniejsza
kasiatoja, no to faktycznie nieciekawie jak sasiad mogl strzelac do koteczka
#3529
Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:12

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."
#3530
Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:16
ja uwielbiam tego kota o male juz sa sprzedane
mam 4 foto na tapecie w telefonie i wszyscy sie zachwycaja jak zobacza
[ Dodano: 2008-08-16, 18:17 ]
no pewnie bierzPozwolisz ze 4 zdjęcie ustawie sobie na pulpit??
#3532
Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:23
ale gwarantuje ci ze gdybys je poznala to bys je pokochala sa przemile
#3535
Napisano 16 sierpnia 2008 - 17:52
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3537
Napisano 16 sierpnia 2008 - 20:16
#3538
Napisano 16 sierpnia 2008 - 20:43
#3539
Napisano 16 sierpnia 2008 - 21:46
ale ja nie lubię kotków
tzn alergenów
a poszły!
#3540
Napisano 16 sierpnia 2008 - 21:57
ale ja wolę pieski
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












