Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4201 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:32

Luna w dwóch odsłonach :)

Załączone miniatury

  • DSCN5143.JPG
  • P1050347.JPG

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4202 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:34

o nasza piekności........... czekoladka a na tym pierwszym to ma jakiegos pluszowego przyjaciela ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4203 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:35

Madzia81, śliczna jest... ;-)
I trochę ruchu się przyda, bo coś pisałaś, że przytyła ostatnio i faktycznie trochę widać... ;-)

[ Dodano: 2008-12-27, 22:35 ]

na tym pierwszym to ma jakiegos pluszowego przyjaciela ;-)

ja w pierwszej chwili myślałam, że to szczeniak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4204 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:36

Madzia81, śliczna jeste normalnie cudeńko

ja na swoja to sie napatrzeć nie moge choć mnie wkurza czasami :-D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4205 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:42

Madzia81, śliczna jest :-) jeśli miałabym mieć labradora to tylko czarny albo czekoladka :-)
Ale w moim życiu i tak kiedyś będą królowały goldeny...moje niespełnione jeszcze marzenie ;-)
od 11 lat :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4206 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:43

pisałaś, że przytyła ostatnio i faktycznie trochę widać... ;-)

my jak ją mamy na co dzień, to nie widzimy.
ale już jesteśmy na diecie, a że piesia energii ma całą masę, to za jakiś czas powinna zrzucić co nieco ;-)

ma jakiegos pluszowego przyjaciela ;-)

tak, ten jaśniejszy to jej poduszeczka. bo ona arystokratka to musi mieć coś pod łebkiem ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4207 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:43

jeśli miałabym mieć labradora to tylko czarny albo czekoladka :-)

ja też chciałam takiego ale mój A. sie uparł i koniec :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4208 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:46

asia21_87, ale pewnie jak wpadnie do jakiegoś jeziora to czarna wychodzi :-P ja niekiedy wychodziłam z domu z dalmatyńczykiem a wracałam z czarnym labradorem <bezradny></span> :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4209 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:50

w moim życiu i tak kiedyś będą królowały goldeny..

jak zaczęłam myśleć o drugim psie, to też w pierwszym momencie pomyślałam o goldenie. ale potem doszliśmy do wniosku, że za dużo włosów.
więc padła decyzja o labku.
a i labuś miał być biszkoptowy. ale dostaliśmy cynka od znajomej, że urodziły się w hodowli niedaleko Wałbrzycha czekoladki. pojechaliśmy zobaczyć. i wróciliśmy już z naszą ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4210 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 22:54

doszliśmy do wniosku, że za dużo włosów.

Pewnie i tak mniej niż z dalmatyńczyka ;-) a ja po prostu lubię kudłate psy :-)

pojechaliśmy zobaczyć

wiadome było,że tak się to skończy :-P

A swoją drogą-obawiasz się trochę jak przyjmie nowego członka rodziny?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4211 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 23:22

A swoją drogą-obawiasz się trochę jak przyjmie nowego członka rodziny?

jestem raczej ciekawa niż się obawiam. Luna to oaza łagodności. a i my nie odrzucimy całkowicie psa, kiedy tylko pojawi się dzidziuś. wydaje mi się, że na początku może być w stosunku do Małego obojętna. a jak będzie - to niedługo się okaże :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4212 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 23:24

a jak będzie - to niedługo się okaże :)

Oby wszystko dobrze :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4213 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 23:28

Na pewno wszystko bedzie dobrze:)))
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#4214 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 01:04

Na pewno piesek zaakceptuje dzidzie :)
Gdy urodził sie mój brat mama zaraz po powrocie do domu położyła małego i zawołała psa i dało mu dzidzie obwąchać... i pies później już cały czas spał obok łóżeczka i nie chciał nikogo oprócz domowników dopuścić do małego od razu warczał

Suczki są łagodne więc na pewno nie będzie problemu :)

#4215 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 28 grudnia 2008 - 10:13

Moja Emisia

Załączone miniatury

  • emi.jpg
  • emi 1.jpg


#4216 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 10:38

niki, piekna <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span> jak ja kocham pieski <serduszka></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4217 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 11:00

Moja Emisia

ona to dopiero jest kluseczka ;-)
ale na drugim zdjęciu to prawie identyczna z Luną :)

co do stwierdzenia Tori, że suczki są łagodne, to bym polemizowała ;-) różnie bywa. ale nasza suczka szczekać nie umie nawet, co dopiero mówić o szczerzeniu zębów ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4218 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 28 grudnia 2008 - 11:09

no spaślaczek z niej, my Emi uczyliśmy szczekać, daje głos na komendę , ale nie żeby chętnie to robiła, a o szczerzeniu zębów można zapomnieć

#4219 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 11:13

my Emi uczyliśmy szczekać, daje głos na komendę

nam się to nie udało. i Luna szczeka tylko wtedy, kiedy chce dać znać, że już pora wypuścić ją z balkonu do mieszkania ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4220 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 28 grudnia 2008 - 11:15

nasza ciamajda siedzi na balkonie, patrzy w szybę, ale nie da znać, że chce wejść, bo zimno. a szczekać zdarza się jej jeszcze z balkonu na pieski- czuje się wtedy pewniejsza bez konieczności konfrontacji :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych