Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3541 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 11:01

malenka, ja lubie i kotki i pieski i gryzonki tez :)

Cerrata Szparaga ten najwiekszy kotek "mama" uwielbia gryzonie tzn nie pozerac :P

moj tata ma jeszcze parke takich malych stworkow nazywaja sie koszatniczki wygladaja jak miniaturki szenszyla

i urodzily sie malenkie byly wielkosci naparstka do szycia... i wyobraz sobie ze one wdrapywaly sie po jej nodze na grzbiet i tam sobie siedzialy, albo wisialy do gory nogami na jej brzuchu jak ona chodzila

wygladalo to przekomicznie :P
i ona traktowala te maluchy jak swoje dzieci :P

te kosztniczki malenkie byly takie drobne ze przez te szczelinki w klatce ze spokojem przechodzily i uciekalt do mamy kotki

smieszne to ale tak bylo :P

WIDOK NIESAMOWITY :mrgreen:

#3542 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 11:03

Olciiia, ooo jejcia...no to naprawde musialo to super wygladacc nie moge sobie tego wyobrazic. slodkie :)

#3543 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 11:07

krowka17, ja tez nie moglam sobie tego wyobrazic i musialam tam jechac i zobaczyc :P

bo naprawde nie wierzylam :P
z reszta z jego psem te maluchy robily to samo :P
ale piesek juz nie zyje :(

moj tata ma reke do zwierzat ;)
nie uwierzycie ale Szparaga potrafi plywac pieskiem :P
kiedys byli z nia nad morzem i byl taki upal i ona bardzo mialczala i tata stwierdzil ze postawi ja na brzebu zeby chociaz lapki zmoczyla i tak jej sie spodobalo ze troche poplywala

ona jest jak pies nie wiem czy zauwazylyscie ze w lesie byla bez smyczy ;)

#3544 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 11:13

Olciiia, haha kot pies :D niesamowite... moze ma cos z psa :D ja chcialabym miec kotka w przyszlosci i 2 pieski :P

#3545 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 11:13

no jest kotka niesamowita ;)

#3546 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 11:16

Olciiia, a co to przepraszam za rasa kota?

#3547 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 11:30

Kot Syjamski ;)

[ Dodano: 2008-08-17, 12:31 ]
tylko ze sa rozne odmiany syjamow ;)
tam na zdjeciu gdzie sa 2 w sweterkach to jest inna odmiana ale nie podoba mi sie tak bardzo bo ma za duze uszy :P

#3548 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 11:37

Olciiia, te na zdjeciach to chyba maja skore tylko co?? takie skurowate sa? :D nie wiem jak to nazwac :P

#3549 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 11:40

nie nie nie maja normalne pyszyste futerko zadnej skory ;)

[ Dodano: 2008-08-17, 12:42 ]
np szparaga ma wszystkie koncowki (ogon uszy pyszczek i lapki) przyciemniane bo ta odmiana ma takie znaczenia

a ten drugi kotek jest caly bialy ale ma odstajace i duze uszy :-| nie lubie tego i nie podoba mi sie to ale ib wieksze i im bardziej odstajace tym bardziej cenione na wystawie ;)

#3550 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 18:10

Uwaga kot w hełmie :mrgreen:

Załączone miniatury

  • kat.gif

Dołączona grafika

#3551 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 18:17

skinnybitch, ahihihihi :D:D dobre :D biedny kotek :D

#3552 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 18:18

skinnybitch, zaje***** ten kot :mrgreen:
to skórka od pomarańczy? :->
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3553 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 18:19

Donn, tak :-P
Dodam ze przy wykonywaniu zdj ie ucierpialo zadne zwierze... Krzywdy doznala tylko skorka z pomaranczy :mrgreen:
Dołączona grafika

#3554 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 18:20

skinnybitch, hehe ale zdjecie swietne :D aten kot jaki przestraszony :D

#3555 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 18:22

skinnybitch, no to potem kotek pachniał pomarańczowo :lol:
super foteczka :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3556 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 18:28

swieyna fotka ;D superowa ;D

#3557 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:11

Dziewczyny, fajne te Wasz kociaki :mrgreen:
A syjamy uwielbiam i jak tylko będziemy na swoim to będę miała syjama :-D
To taki koto-pies z charakteru, śliczny i dość mały jak na kota.
Bardzo mi się podobają i bardziej te z wyraźnymi znaczeniami i mniejszymi uszami...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3558 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:13

To taki koto-pies z charakteru, śliczny i dość mały jak na kota.
Bardzo mi się podobają i bardziej te z wyraźnymi znaczeniami i mniejszymi uszami...


dokladnie tak zachowuja sie jak psy i sa baaardzo madre ;)

i mi tez sie podobaja wlasnie tez ze znaczeniami ciemnymi sa slodkie ;)

#3559 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:40

skinny widziałam na necie takiego kota w hełmie tylko tamten miał zielony :P

fajne <ookk></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3560 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:41

Jaki fajny pomarańczowy kotek :-) i te oczka duże:-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych