Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Plastry antykoncepcyjne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 11:59

WweronikaA, najlepiej zainwestowac w takie zabezpieczenie wtedy nie martwisz sie,ze cos moglo pojsc nie tak jesli stosujesz prawidlowo.
Dołączona grafika

#62 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 18:28

WweronikaA, ja mysle ze przydałoby sie byscie sie zabezpieczali własnie jakimis tabletkami , plastrami czy krazkami czyms pewniejszym od gumek.Bo masz jeszcze troche szkoły . Gdybyś juz była na studiach to juz inna bajka , bo miłabys juz mature. Tym bardziej ze nie wiem czy bedzieci czekac do skonczenia przez cebie studiów bo twój W jest chyba starszy troszke od ciebie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#63 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 18:53

WweronikaA, zgadzam sie z magdaaaaa.

Lepiej teraz zaiwestowac nawet te 50zl co miesiac i byc spokojna niz wpasc i placic duuuzo wiecej do konca zycia.

Na dzidzie masz jeszcze czas!
Dołączona grafika

#64 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 19:00

epiej teraz zaiwestowac nawet te 50zl co miesiac i

moze przypasuja jej tańsze tabletki :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#65 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 19:18

moze przypasuja jej tańsze tabletki

Mialam na mysli plastry ;)
Dołączona grafika

#66 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 20:34

Plastry wcale nie omiają wątroby- to był chwyt marketingowy na samym początku- kiedy wprowadzono je na rynek :)

Jednak okazało się ze plastry tak nie całkiem omijają wątrobe :)


Jest wiele innych środków hormonalnych znacznie tańczyć :) także nie ma co się martwić na zapas.
Już nie panna a żona :*

#67 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 20:53

WweronikaA, dziewczyny mają jak najbardziej rację...
ja zaczęłam brać te tabsy i od razu spokojniejsza jestem... na dziecko trochę za wcześnie a gumki w takim przypadku są zbyt zawodne :-/
tym bardziej, że jesteś w stałym związku to ja widzę same "za" żebyś zaczęła przyjmować tabletki ;-)
Dołączona grafika

#68 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 21:00

JeniFFer, ja jakoś nie chciałabym plastrów mieć.. wyglądają nie estetycznie bo się brudzą szybko :/
ja tam póki co pamiętam ciągle o tabletkach już jestem przyzwyczajona ze muszę wziąść i koniec :)

#69 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 15 sierpień 2009 - 12:37

Plastry wcale nie omiają wątroby- to był chwyt marketingowy na samym początku- kiedy wprowadzono je na rynek :)

Jednak okazało się ze plastry tak nie całkiem omijają wątrobe :)

Jednak chociasz omijaja zoladek.


Jest wiele innych środków hormonalnych znacznie tańczyć :) także nie ma co się martwić na zapas.

Czyli jakie jeszcze oprocz tabsow i plastrow??

Dziewczyny mam pytanie...
teraz zaczne brac plastry po raz pierwszy czyli po jakim czasie moge sie kochac bez dodatkowego zabezpieczenia??
No bo chyba one tak juz od razu nie robia,ze zabezpieczaja na maxa??
Trzeba je troche ponosic??
Dołączona grafika

#70 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 15 sierpień 2009 - 13:33

Cytat:
Jest wiele innych środków hormonalnych znacznie tańczyć także nie ma co się martwić na zapas.

Czyli jakie jeszcze oprocz tabsow i plastrow??

chodzi o to że jest dużo np. tabletek ale dużo tańszych niż twoje, więc o koszty nie powinna się martwić

teraz zaczne brac plastry po raz pierwszy czyli po jakim czasie moge sie kochac bez dodatkowego zabezpieczenia??

sprawdz co jest napisane na ulotce
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#71 Eve

Eve
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 23 sierpień 2011 - 16:20

Niestety nie dam rady przeczytać 265 stron i pewnie już się takie pytanie pojawiło ;) no ale zastanawiam się nad jednym...
Są takie plastry antykoncepcyjne. Znaczy się przykleja się np. na rękę i ponoć działa... A ja tego nie rozumiem :P Myśleliśmy już o takich (jakoś nie chcę tabletek), a wiem że są drogie. Czy mogłybyście mi opisać jak to jest? :) jak się stosuje, czy jest bezpieczne i działa i czy partner może... kończyć we mnie gdy używam takich plastrów? proszę pomoc :)
powaga zabija powoli

Dołączona grafika

#72 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 23 sierpień 2011 - 17:04

jak się stosuje, czy jest bezpieczne

W opakowaniu masz 3 plasterki. Jeden przyklejasz i nosisz przez tydzień. Potem drugi, trzeci. Czwarty tydzień to tydzień bez plasterka (analogicznie do tygodnia przerwy comiesięcznej w czasie przyjmowania tabletek anty). Plastry działają na tej samej zasadzie, co tabletki hormonalne. Z tą różnicą, że hormony są dostarczane do organizmu przez skórę do krwiobiegu z pominięciem wątroby, a więc odciążają ją. ;-)
Co do bezpieczeństwa, to myślę, że bez stresu. Można im zaufać w takim samym stopniu, jak tabletkom.

czy partner może... kończyć we mnie gdy używam takich plastrów?

Jasne, że tak. Hormony powodują zatrzymanie owulacji, więc przy prawidłowym stosowaniu nie powinno być szansy na zajście w ciążę.

wiem że są drogie

Droższe od tabletek. Przynajmniej tak mi się wydaje. Wydaje mi się, że ok 50 zł miesiącznie trzeba by na nie przeznaczyć.

Wiesz o tym, że są tylko na receptę? Myślę, że lekarz zanim wręczy Ci receptę powie Ci dokładnie jak powinnaś je stosować. ;-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#73 Eve

Eve
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 23 sierpień 2011 - 17:36

Dzięki wielkie za info ;-) jeszcze się zorientuję, no i też właśnie słyszałam, że są na receptę :P póki co tradycyjne gumki :-D choć to bardziej przyjemne czuć swojego kochanego w sobie...
powaga zabija powoli

Dołączona grafika

#74 Yemen

Yemen
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 31 październik 2011 - 00:03

dziewczyny stosuje ktoras??
mam pytanie dotyczace przejscia na plasterki z pigulki :-) czy dlugo trw rozlegulowanie pt. plamienia w trakcie cyklu i praktycznie zerowy okres :-):-) choc to ostatnie jawi mi sie jak raj hehehe

#75 Pepa140590

Pepa140590
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 16 maj 2012 - 07:45

zapomnialam zapytac sie w poprzednim temacie dlatego musze zalozyc nowy temat :
Co sadzicie o plastrach antykoncepcyjnych ?? a moze ktoras z was uzywa je? Znam jedna osobe ktora uzywa i jest zadowolona ale szczerze nie wierz w nie :\ a co wy o tym myslicie?

[ Komentarz dodany przez: elizabeth: 2012-05-16, 21:01 ]
zanim założysz nowy temat, sprawdź czy już taki nie istnieje! scaliłam

#76 monique24

monique24
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 16:06

Ja używałam i byłam zadowolona :) Nie musiałam pamiętać o wyznaczonej godzinie, miesiączki miałam niebolesne, krótkie :) Dla mnie lepsze rozwiązanie niz tabletki :)

#77 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 16:29

Dla mnie plastry też są bardzo wygodne i dobre. Nigdy mi się nie odkleił, nie muszę każdego dnia o nim pamiętać.
Na poczatku jak zaczęłam je stosować wieczorami było mi niedobrze i kręciło mi się w głowie. Ale po miesiącu przeszło i teraz już nie czuję jakiś skutków ubocznych. Jedyny minus to jednak fakt, że on się brudzi i czasem robią mi się po myciu (a raczej tarciu by to zeszło) strupki i swędzi.
Poza tym czuję się dość pewnie z nimi i już nie było za kazdym razem gumek.

Każdy z nas urodził się ateistą






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych