Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ciało po ciąży


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#121 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 08:52

Ja mam rozstępy w okolicach ud i wyszły mi dopiero po porodzie- efekt bardzo szybkiej utraty wagi.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#122 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 15:52

Na brzuchu nadal ani śladu rozstępów, teraz walczę z tymi na bokach i tyłku - są najgorsze. Na biuście mało było i już niewidoczne, na nogach wyskoczyły malutkie, prawie nie widać.

Ile się u Was dziewczyny brzuszek "wciągał"? U mnie nie jest źle, no ale obcisłej sukienki nie założę :P czekam na koniec połogu, żeby poćwiczyć ;)


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#123 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 15:57

Hmm u mnie waga szybko poleciała w dół, mam mniejsza wage niz przed ciaza, ale cialo juz nie takie jedrne. Brzuch plaski, ale nad rana po cc taki delikatny waleczek jest. Rozstepy mam na udach, ale wyszly po porodzie, a i po kp biust stracil troche tej jedrnosci, nad czym ubolewam
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#124 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 16:11

Brzuch plaski, ale nad rana po cc taki delikatny waleczek jest.

kurcze, u mnie zupełnie to samo..
@elizabeth przecież Ty jesteś zupełnie na świeżo! Jeśli już jest ok, to będzie tylko lepiej :)
Też ważę mniej niż przed ciążą, ogólnie jestem zadowolona, tylko biust mnie wkurza. Kp jeszcze i mam duuuuuuży (tzn jak na mnie) i przez to wyglądam grubo mimo że kg mniej :/

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#125 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 17:14


@elizabeth przecież Ty jesteś zupełnie na świeżo! Jeśli już jest ok, to będzie tylko lepiej :-)

ale ja wiem, pytam z ciekawości, niczym się nie przejmuję :)


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#126 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 10:31

Brzuszek wciągnął mi się błyskawicznie, bo już ze szpitala wychodziłam w swoich, nie-ciążowych spodniach  :-)  Pojawiły się jednak rozstępy na brzuchu, a właściwie całe mnóstwo. Pewnie wskutek szybkiego opadnięcia brzucha. Stopniowo bledną. Ale specjalnie mi one nie przeszkadzają. Balsamy, kremy i zobaczymy co będzie dalej. Chciałabym zacząć ćwiczyć nad nogami, bo są flakowate. 



#127 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 10:58

Aspirynka z tym waleczkiem po cc to chyba norma, kogo nie znam i mial cc to tak samo, ale w sumie az tak bardzo mi to nie przeszkadza
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#128 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 13:47

Mi rozstępy zaczęły wylazic po cc ten wskutek szybkiego spadku kg
Ale o dziwo zaczęłam smarować oliwką i balsamem z momme i wszystko ładnie znikło.
Ogólnie ważę 7kg mniej niż przed ciążą, ale wszystko jest mega zwiotczale :-(
To przez to leżenie dwa mc w szpitalu przed rozwiązaniem.
Teraz pasowało by ćwiczyć ale póki co nie mam siły :/

#129 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 15:58

@89kasienka89 ja z nikim nie gadałam to nie wiedziałam, że to normalne ;) mnie też nie przeszkadza jakoś szczególnie


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#130 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 21:41

Ja smarowałam brzuch kreme z ziajki i się nawet ładnie ciało ujędrnilo.. ale daleko do tego co bylo...

#131 Cynamonka

Cynamonka
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:49

Najlepiej łykać witaminy w trakcie całej ciąży, wtedy uniknie się problemów i nieprzyjemności po :-) .... reklama... jest bardzo dobre, ja brałam przy dwóch ciążach i karmieniu piersią, mogę ci polecić.



#132 Nastka02

Nastka02
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 06:36

Cześć dziewczyny czy możecie polecić jakiś krem na rozstępy, który można stosować w czasie ciąży czyli taki bezpieczny dla maluszka, a jednocześnie skuteczny


Myślę, że każdy organizm jest inny i na każdą z nas działa coś innego, ja słyszałam, że jeśli kobieta długo karmi dziecko piersią, to brzuch po ciąży szybko znika, a rozstępy czy żylaki to sprawa dziedziczna i na to często nie mamy wpływu :(



#133 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 19:44


jeśli kobieta długo karmi dziecko piersią, to brzuch po ciąży szybko znika

pewności nie ma, ale ogólnie karmienie piersią to spalanie około 500 kcal, bo to wysiłek dla organizmu, dlatego dużo kobiet wtedy chudnie

@Nastka02 wiele osób poleca bio oil, ja stosowałam na brzuch i tam rozstępów nie mam, tam gdzie nie stotosowałam nic albo zaczęłam później, to rozstępy mam.


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#134 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 21:20

dlatego dużo kobiet wtedy chudnie

Karmię piersią, jestem w ciąży, połowa ciąży za mną, a na wadze -5kg od pierwszej wizyty u lekarza w ciąży. Z dzidzią ok.

Tylko nie wiem, czy to zasługa kp czy tego, że dzień w dzień od rana do wieczora biegam za uczacym się chodzić maluchem :-D

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#135 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 11:35


czy to zasługa kp

ze mną jest zupełnie inaczej.

Gdy karmiłam Małą non stop cyckiem, to waga stała w miejscu. Ani drgnęła, a ja miałam ponadto wrażenie, że jestem opuchnięta.

Teraz gdy karmimy się już tylko rano i na noc, i w nocy waga w końcu spadła. I ja lepiej wyglądam. 

Może to kwestia pory roku, nie wiem. Ale historie o chudnięciu podczas karmienia piersią zupełnie się u mnie nie sprawdziły.



#136 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 21:46

Ja juz zdazylam przytyc a dalej kp ;) wiec nie ma reguly

#137 Nastka02

Nastka02
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 19:37

Dzięki elizabeth ;-)


Moja siostra zastanawia się na plastyką brzucha, po ciążach nie wygląda to u niej dobrze. Rozumiem ją, bo to bardzo wpływa na samopoczucie itd. Może zna ktoś szpital Orthos w Komorowicach, opinie ma dobra ale chciałam zapytać o opinię kogoś kto tam był i ma osobiste doświadczenia. 



#138 Dalis123

Dalis123
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 13:22

Ja po ciąży czułam się bardzo źle; zawsze byłam szczupła; po ciąży nie umiałam się przyzwyczaić do tego jak wyglądam, o mało nie wpadłam w depresję, gdyby nie mój mąż, który mnie mocno wspierał byłoby ze mną kiepsko, na szczęście bardzo mnie zmotywował, zaczęłam ćwiczyć (on ze mną); zaczęliśmy oboje treningi biegowe. Nie od razu, ale z czasem poczułam się lepiej. Naprawdę warto, ale cieszę się też że miałam takie wsparcie ;)



#139 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 08:28

Próbowała któraś z Was plastrów silikonowych na blizny po cesarce? Chociaż już trochę minęło od cc to pomyślałam żeby może w końcu się tej blizny pozbyć, co jakiś czas mnie swędzi i ciągnie, nie wiem czy to normalne, też tak miałyście?



#140 adena

adena
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 05 październik 2017 - 10:45

Spróbuj tych plastrów koniecznie, używam ich na bliznę po poparzeniu, od niedawna co prawda ale już widzę efekt, bo blizna się rozjaśniła, plaster jest miły w dotyku i trzyma się mocno :D aż sama jestem zaskoczona no i można używac jednego przez kilka dni







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych