Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2011


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
343 odpowiedzi w tym temacie

#21 ewa_86

ewa_86
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 09 marca 2011 - 21:33

te pierwsze mi się podobają, do wzorzastych jakoś nie jestem przekonana

#22 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 09 marca 2011 - 21:58

Jeszcze kilka lat temu na leginsy mówiło się "getry" :P <lol></span>

ledżinsy ledżinsy :lol:

Wzorzyste nigdy. Czarne zawsze :lol: a nawet biale posiadam;)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#23 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 09 marca 2011 - 22:23

ortalionowe kurtki


z tego co widziałam to już wróciły :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#24 Kosmitka

Kosmitka
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 10 marca 2011 - 16:03

Wzorzyste nigdy. Czarne zawsze :lol: a nawet biale posiadam;)

A teraz ledżinsy w kwiaty są modne.
Dołączona grafika
Nigdy nie stoję, jeśli mogę siedzieć - i nigdy nie siedzę, jeśli mogę się położyć {SMILIES_PATH}/tancze.gif" title="" />

#25 ...Zakochana...

...Zakochana...
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 10 marca 2011 - 16:14

Ja także wolę takie normalne,zwykłe.
Te są po prostu brzydkie a te w zebre to wg. Nie wyszłabym w nich.
♥Kocham Mojego Misia♥

#26 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 marca 2011 - 18:33

laska ma nogi jak kaczka :P okropne zdjęcie jej zrobili :-/

albo jest karlica :mrgreen:
bez obrazy jesli ktos jest ;-)

mi sie podobaja ew 1 i 3 chociaz jakos dziwnie zawsze czuje sie w tych leginsach bo mi spadaja z tylka i ciagle musze "sie" podciagac ;-)

#27 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 marca 2011 - 10:00

Mi strasznie podoba się ten płaszczyk. niestety nie ma na mnie rozmiaru <bezradny></span>
a podobnego jeszcze nie znalazłam :-(

Załączone miniatury

  • płaszczyk.jpg
  • płaszczyk2.jpg


#28 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 23 marca 2011 - 10:12

Torii1988, bardzo ładny <dreams></span> Bardzo kobiecy i podoba mi się, że jest jaśniutki, a te guziczki, to po prostu poezja :mrgreen:
P.S. Mogę prosić o namiary na niego?

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#29 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 23 marca 2011 - 10:20

Jakoś nie urzeka mnie ten płaszczyk.Zbyt napoleoński. <bezradny></span> .Jedyne co ładne dla mnie to kolor. ;-)

#30 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 marca 2011 - 10:29

P.S. Mogę prosić o namiary na niego?

jasne już wysyłam ;)

z przesyłką 75 zł :mrgreen:

to po prostu poezja :mrgreen:



#31 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 23 marca 2011 - 10:33

Świetny :) bardzo mi się podoba, chociaż w takim jasnym pewnie dziwnie bym się czuła. Były może ciemniejsze? ;-) Ale krój i co najważniejsze - te guziki są cudowne.

Łooo, dopiero doczytałam, ile kosztuje :shock: :mrgreen:

#32 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 marca 2011 - 10:36

karatetyka, jeszcze czarny jest.
ale tylko rozmiary L i M.
mojego Xs brak <bezradny></span>

no cena jest bardzo zachęcająca ;)

[ Dodano: 2011-03-23, 10:37 ]
jak ktoś ma namiar na podobny w sensie z takimi guzikami i jak to viola nazwała napoleoński to dajcie mi znać ;)

#33 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 23 marca 2011 - 10:40

Torii1988, czarne M będzie idealne :-D :-D :-D :-D to ja też bardzo poproszę o namiary :)

#34 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 23 marca 2011 - 10:40

Tori nie w moim stylu niestety, nie podoba mi się ten krój :) Jedyne, co mnie urzekło, to guziczki :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#35 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 marca 2011 - 10:46

czarne M będzie idealne


patrzyłam teraz dokładnie na wymiary i są zbliżone do moich i nie wiem czy numeracja nie jest zawyżona ale znów kupować na oko :-/
a jestem nim zachwycona

#36 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 23 marca 2011 - 21:42

Płaszczyk rzeczywiście piękny no i oryginalny :P
Chociaż teraz chyba pół forum będzie go nosić :mrgreen:

Torii1988, ja bym napisała, czy w razie gdyby nie pasował można odesłać i bym zamówiła ;)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#37 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 marca 2011 - 21:59

Torii1988, sliczny ten plaszczyk
ja bym zrobilaa tak jak mowi halynka, zapytaj czy gdyby ci nie pasowal to mozesz odeslac

mysle ze nnie bedzie problemu

#38 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 23 marca 2011 - 22:19

Ja mam wrażenie,że on jest taki sztywny <bezradny></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#39 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 24 marca 2011 - 07:49

płaszczyk BOSKI. Kolor, guziki. No super.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#40 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 24 marca 2011 - 17:48

zapytaj czy gdyby ci nie pasowal to mozesz odeslac

nie ma co pytać ;-) zawsze kupując przez internet ma się10 dni na oddanie bez podania przyczyny.

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych