Moda 2011
#21
Napisano 09 marca 2011 - 21:33
#22
Napisano 09 marca 2011 - 21:58
ledżinsy ledżinsyJeszcze kilka lat temu na leginsy mówiło się "getry"
![]()
Wzorzyste nigdy. Czarne zawsze
#23
Napisano 09 marca 2011 - 22:23
ortalionowe kurtki
z tego co widziałam to już wróciły
#25
Napisano 10 marca 2011 - 16:14
Te są po prostu brzydkie a te w zebre to wg. Nie wyszłabym w nich.
#26
Napisano 10 marca 2011 - 18:33
albo jest karlicalaska ma nogi jak kaczka
okropne zdjęcie jej zrobili
bez obrazy jesli ktos jest
mi sie podobaja ew 1 i 3 chociaz jakos dziwnie zawsze czuje sie w tych leginsach bo mi spadaja z tylka i ciagle musze "sie" podciagac
#28
Napisano 23 marca 2011 - 10:12
P.S. Mogę prosić o namiary na niego?
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#29
Napisano 23 marca 2011 - 10:20
#30
Napisano 23 marca 2011 - 10:29
jasne już wysyłamP.S. Mogę prosić o namiary na niego?
z przesyłką 75 zł
to po prostu poezja
#31
Napisano 23 marca 2011 - 10:33
Łooo, dopiero doczytałam, ile kosztuje
#32
Napisano 23 marca 2011 - 10:36
ale tylko rozmiary L i M.
mojego Xs brak
no cena jest bardzo zachęcająca
[ Dodano: 2011-03-23, 10:37 ]
jak ktoś ma namiar na podobny w sensie z takimi guzikami i jak to viola nazwała napoleoński to dajcie mi znać
#33
Napisano 23 marca 2011 - 10:40
#34
Napisano 23 marca 2011 - 10:40
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#35
Napisano 23 marca 2011 - 10:46
czarne M będzie idealne
patrzyłam teraz dokładnie na wymiary i są zbliżone do moich i nie wiem czy numeracja nie jest zawyżona ale znów kupować na oko
a jestem nim zachwycona
#37
Napisano 23 marca 2011 - 21:59
ja bym zrobilaa tak jak mowi halynka, zapytaj czy gdyby ci nie pasowal to mozesz odeslac
mysle ze nnie bedzie problemu
#39
Napisano 24 marca 2011 - 07:49
#40
Napisano 24 marca 2011 - 17:48
nie ma co pytaćzapytaj czy gdyby ci nie pasowal to mozesz odeslac
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













