Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2011


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
343 odpowiedzi w tym temacie

#41 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 12:10

co do mody 2011 to jak dla mnie króluje zara :-) sama jutro się wybieram na polowanie spodni :lol:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#42 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:23

Mi strasznie podoba się ten płaszczyk. niestety nie ma na mnie rozmiaru <bezradny></span>
a podobnego jeszcze nie znalazłam :-(


:shock: wow dla mnie rewelacyjny ..taki inny, ale nie kupiłabym ze względu na to, że bałabym się, że jakoś może być niezbyt dobra

[ Dodano: 2011-04-11, 20:24 ]
o

P.S. Mogę prosić o namiary na niego?

jasne już wysyłam ;)

z przesyłką 75 zł :mrgreen:

to po prostu poezja :mrgreen:


co 75 zł ? :shock: o ja ...mogę również prosić o namiary ?
Dołączona grafika

#43 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:40

...mogę również prosić o namiary ?

wysłałam, ale aukcja kończy się lada moment, więc trzeba szukać.
Wystarczy wpisać płaszcz japan style.


Bardzo podoba mi się jeszcze ten
54 zł z przesyłką!

Załączone miniatury

  • 1554731307.jpg


#44 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:44

Torii1988, super kolor, świetnie, ze guziki są dwurzędowe i bardzo fajny fason!!! Proszę o pw :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#45 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:47

Proszę o pw :)

ostatni raz :-P

potem...
Wystarczy wpisać płaszcz japan style.



;-) ;-) ;-) ;-)

#46 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:49

...mogę również prosić o namiary ?

wysłałam, ale aukcja kończy się lada moment, więc trzeba szukać.
Wystarczy wpisać płaszcz japan style.


Bardzo podoba mi się jeszcze ten
54 zł z przesyłką!


dzięki za link, lecz zanim kliknęłam na " kup teraz" popatrzyłam na komentarze kupującego i od razu znalazłam komentarz na temat tego płaszczyka cyt. "Ogólnie Ok, uczciwy sprzedawca godny polecenia. aczkolwiek jakość płaszczyka niestety nie szczególna.... ." czyli tak jak przypuszczałam na zdj. wszystko pięknie a w rzeczywistości rozczarujemy się
Dołączona grafika

#47 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:51

akość płaszczyka niestety nie szczególna....

na zdjęciu było widać, że materiał jest strasznie "sztuczny"
za tą cenę ja bym na cuda nie liczyła ;)

#48 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:53

Płaszczyk śliczny, świetny krój i guziki, cena obłędna, tylko właśnie podobno jakość tych ubrań z japan style nieszczególna...

#49 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:55

Płaszczyk śliczny, świetny krój i guziki, cena obłędna, tylko właśnie podobno jakość tych ubrań z japan style nieszczególna...

chyba będzie trzeba raz zaryzykować i samej się przekonać.
50 zł to w sumie prawie nic :mrgreen:

#50 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:57

akość płaszczyka niestety nie szczególna....

na zdjęciu było widać, że materiał jest strasznie "sztuczny"
za tą cenę ja bym na cuda nie liczyła ;)


chociaż masz rację, ja z swój z reserved wełniany dałam 300zł więc czego można się spodziewać za 50 zł :-P dlatego nie kupię gdyż jestem przeciwniczką kupowania szajsu, lepiej dać 2x więcej na porządniejszą rzecz która nie zmechaci się po 1 praniu

[ Dodano: 2011-04-11, 20:58 ]

Płaszczyk śliczny, świetny krój i guziki, cena obłędna, tylko właśnie podobno jakość tych ubrań z japan style nieszczególna...

chyba będzie trzeba raz zaryzykować i samej się przekonać.
50 zł to w sumie prawie nic :mrgreen:


to zaryzykuj :mrgreen: :-P i daj znać heheh mnie niestety nie stać na 'takie ryzyka'
Dołączona grafika

#51 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 maja 2011 - 18:32

co sądzicie o tych spodnio-leginsach?
mnie się bardzo podobają ale chcę poznać wasze zdanie zanim je kupię :P
myślę że by idealnie pasowały do tej mojej kurteczki którą sobie ostatnio kupiłam (wklejałam zdjęcie)

Załączone miniatury

  • 1602704525.jpeg
  • 97ed0dfa4f399d9a676e80ae72acbde0.JPG


#52 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 maja 2011 - 18:40

co sądzicie o tych spodnio-leginsach?
mnie się bardzo podobają ale chcę poznać wasze zdanie zanim je kupię :P
myślę że by idealnie pasowały do tej mojej kurteczki którą sobie ostatnio kupiłam (wklejałam zdjęcie)


moze inny kolor ? tego bym nie wybrała.

Płaszczyk na poprzedniej stronie - klasa. I kolor, i fason.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#53 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 maja 2011 - 18:43

Sajuri, właśnie innego nie ma ale ten mi się podoba i tak :) ogólnie teraz lubię jakoś jasne ciuszki bo kiedyś to sama czerń królowała w mojej szafie

#54 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 maja 2011 - 18:49

krowka17, wydaje mi sie ze trzeba byc szczuplutkim bardzo, a ty jestes.
Tak jasny kolor napewno podkresla niedoskonałosci.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#55 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 07 maja 2011 - 18:51

Sajuri, właśnie innego nie ma ale ten mi się podoba i tak :) ogólnie teraz lubię jakoś jasne ciuszki bo kiedyś to sama czerń królowała w mojej szafie


kolor fajny, przynajmniej coś innego niż czarny.

a spodnie same w sobie też fajne, swojego czasu miałam świra tylko na legginsy i z domu nie wychodziłam z niczym innym
Dołączona grafika

#56 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 maja 2011 - 19:06

dobra, ja teraz mam świra na leginsy i nie pamietam kiedy miałam dżinsy na sobie... jakoś dziwnie mi w dżinsach :/

#57 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 07 maja 2011 - 19:33

dobra, ja teraz mam świra na leginsy i nie pamietam kiedy miałam dżinsy na sobie... jakoś dziwnie mi w dżinsach :/


to tym bardziej, nie żałuj sobie legginsów i śmigaj ile wlezie.

W legginsach uwielbiam to, że raz szybko się zakładają, dwa nigdzie nie uciskają, trzy czuje się jak bym 'miała na sobie rajstopy' - tak lekko , nic nidzie nie uwiera

a te legginsy kóre pokazałaś są świetne, jak dobrze widać to mają szew z przodu, tak?
Dołączona grafika

#58 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 maja 2011 - 19:37

a te legginsy kóre pokazałaś są świetne, jak dobrze widać to mają szew z przodu, tak?

a nawet nie zauważyłam ale ja nie zwracam uwagi na to ... wydaje mi się że nie mają szwów :)zapytam zresztą sprzedawce.

#59 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 08 maja 2011 - 10:18

wyglądają jak moje spodnie do jazdy konnej :-P ogólnie jestem na nie. do tego typu spodni czy leginsów trzeba mieć idealną figurę, a mało która dziewczyna ma i czasem to aż przykro patrzeć ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#60 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 08 maja 2011 - 17:31

wyglądają jak moje spodnie do jazdy konnej


Tylko bacika brak :lol:

Ogólnie lubię legginsy, ale te prezentują się jakoś dziwnie <bezradny></span> Jak jakieś proste getry.
Te szwy jakoś dziwnie wyglądają.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych