Moda 2011
#42
Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:23
Mi strasznie podoba się ten płaszczyk. niestety nie ma na mnie rozmiaru
![]()
a podobnego jeszcze nie znalazłam
[ Dodano: 2011-04-11, 20:24 ]
o
jasne już wysyłamP.S. Mogę prosić o namiary na niego?
z przesyłką 75 zł![]()
to po prostu poezja
co 75 zł ?
#44
Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:44
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#45
Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:47
ostatni razProszę o pw
potem...
Wystarczy wpisać płaszcz japan style.
#46
Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:49
wysłałam, ale aukcja kończy się lada moment, więc trzeba szukać....mogę również prosić o namiary ?
Wystarczy wpisać płaszcz japan style.
Bardzo podoba mi się jeszcze ten
54 zł z przesyłką!
dzięki za link, lecz zanim kliknęłam na " kup teraz" popatrzyłam na komentarze kupującego i od razu znalazłam komentarz na temat tego płaszczyka cyt. "Ogólnie Ok, uczciwy sprzedawca godny polecenia. aczkolwiek jakość płaszczyka niestety nie szczególna.... ." czyli tak jak przypuszczałam na zdj. wszystko pięknie a w rzeczywistości rozczarujemy się
#47
Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:51
na zdjęciu było widać, że materiał jest strasznie "sztuczny"akość płaszczyka niestety nie szczególna....
za tą cenę ja bym na cuda nie liczyła
#48
Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:53
#49
Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:55
chyba będzie trzeba raz zaryzykować i samej się przekonać.Płaszczyk śliczny, świetny krój i guziki, cena obłędna, tylko właśnie podobno jakość tych ubrań z japan style nieszczególna...
50 zł to w sumie prawie nic
#50
Napisano 11 kwietnia 2011 - 19:57
na zdjęciu było widać, że materiał jest strasznie "sztuczny"akość płaszczyka niestety nie szczególna....
za tą cenę ja bym na cuda nie liczyła
chociaż masz rację, ja z swój z reserved wełniany dałam 300zł więc czego można się spodziewać za 50 zł
[ Dodano: 2011-04-11, 20:58 ]
chyba będzie trzeba raz zaryzykować i samej się przekonać.Płaszczyk śliczny, świetny krój i guziki, cena obłędna, tylko właśnie podobno jakość tych ubrań z japan style nieszczególna...
50 zł to w sumie prawie nic
to zaryzykuj
#52
Napisano 07 maja 2011 - 18:40
co sądzicie o tych spodnio-leginsach?
mnie się bardzo podobają ale chcę poznać wasze zdanie zanim je kupię
myślę że by idealnie pasowały do tej mojej kurteczki którą sobie ostatnio kupiłam (wklejałam zdjęcie)
moze inny kolor ? tego bym nie wybrała.
Płaszczyk na poprzedniej stronie - klasa. I kolor, i fason.
#53
Napisano 07 maja 2011 - 18:43
#54
Napisano 07 maja 2011 - 18:49
Tak jasny kolor napewno podkresla niedoskonałosci.
#55
Napisano 07 maja 2011 - 18:51
Sajuri, właśnie innego nie ma ale ten mi się podoba i tak
ogólnie teraz lubię jakoś jasne ciuszki bo kiedyś to sama czerń królowała w mojej szafie
kolor fajny, przynajmniej coś innego niż czarny.
a spodnie same w sobie też fajne, swojego czasu miałam świra tylko na legginsy i z domu nie wychodziłam z niczym innym
#56
Napisano 07 maja 2011 - 19:06
#57
Napisano 07 maja 2011 - 19:33
dobra, ja teraz mam świra na leginsy i nie pamietam kiedy miałam dżinsy na sobie... jakoś dziwnie mi w dżinsach
to tym bardziej, nie żałuj sobie legginsów i śmigaj ile wlezie.
W legginsach uwielbiam to, że raz szybko się zakładają, dwa nigdzie nie uciskają, trzy czuje się jak bym 'miała na sobie rajstopy' - tak lekko , nic nidzie nie uwiera
a te legginsy kóre pokazałaś są świetne, jak dobrze widać to mają szew z przodu, tak?
#58
Napisano 07 maja 2011 - 19:37
a nawet nie zauważyłam ale ja nie zwracam uwagi na to ... wydaje mi się że nie mają szwów :)zapytam zresztą sprzedawce.a te legginsy kóre pokazałaś są świetne, jak dobrze widać to mają szew z przodu, tak?
#60
Napisano 08 maja 2011 - 17:31
wyglądają jak moje spodnie do jazdy konnej
Tylko bacika brak
Ogólnie lubię legginsy, ale te prezentują się jakoś dziwnie
Te szwy jakoś dziwnie wyglądają.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











