Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

samochody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1156 odpowiedzi w tym temacie

#161 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 18:38

anusek, misiubisi :-P ?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#162 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 18:43

to jest mitsubishi eclipse
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#163 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 01 lutego 2008 - 02:54

anusek, a ktory to rocznik????Bo moj brat ma ECLIPSE ale jakas inna? :-? I wlasnie chce ja sprzedac bo sobie upatrZyl teraz cos innego? :-/

#164 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 01 lutego 2008 - 20:06

2006 albo 2007 nie pamiętam dokładnie
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#165 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 02 lutego 2008 - 18:15

służbowe misiubisi R. ma 5 latek a wygląda zupełnie inaczej. tak jakoś.... zwyczajnie ;-) a niby też carisma

[ Dodano: 2008-02-06, 00:37 ]
a ja się musze pochwalić że odebraliśmy samochód z malowania. maska idealnie zrobiona, a na drzwiach nie ma śladu po moim nieszczęsnym "zdarciu" he he normalnie funkiel nówka :mrgreen: a do tego jeszcze obiecał gratis pomalować i zamontować lotke z tyłu (żeśmy ostatnio dokupili, tyle że bordowa)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#166 Mija

Mija
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 09:58

to jest mitsubishi eclipse


anusek bardzo dobry wybór :mrgreen:

Mitsubishi Eclipse to najwspanialsze auto na świecie :mrgreen:
Osobiście jeżdżę Eclipsem , ale pierwszą generacją...mam nadzieję, że kiedyś za jakieś 20 lat :lol: może uda mi się zakupić 4G Spyder :mrgreen:
Dołączona grafika


Dołączona grafika

#167 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 10:06

Mitsubishi Eclipse


Kolega miał ale bardzo narzekał, że wadliwe i pogonił.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#168 Mija

Mija
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 10:08

Mitsubishi Eclipse


Kolega miał ale bardzo narzekał, że wadliwe i pogonił.


Moje jak narazie jeździ...ale wiadomo w kobiecych rękach nic się nie psuje :mrgreen:
Dołączona grafika


Dołączona grafika

#169 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 10:18

brzydkie to micubiczi jak dla mnie :-P
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#170 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 14:47

Mmmm Mitsubishi Eclipse... :roll: i jeszcze Lamborgini Diablo mi sie podobało...


Ale ogólnie to ostatnio cos gustuje w audi cabrio... W ogóle kabriolety mnie się coś podobaja. Takie niziutkie, zgrabniutkie...

#171 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:05

po miesiącu negocjacji z rodzicami chyba będzie fajniejsza furka...Mercedes CLK 500 cabrio albo CLK 55 AMG :mrgreen:

Załączone miniatury

  • C3740105_1.jpg
  • 312620637.jpg

wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#172 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:07

anusek, a to ma być twoje autko czy rodziców bo jesli tylko dla Ciebie to zazdroszcze fajne autko :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#173 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:19

Hmm, ja jakoś bardziej bym preferowała takie bardziej "użytkowe" autka, dla rodziny, żeby dużo można było zmieścić. Kabriolety mi się w ogóle nie podobają ;-) Kwestia gustu :)
No ale póki co jeszcze nawet nie mam prawa jazdy, więc tylko gdybam ;-)

#174 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:20

moje moje :mrgreen: no super jest,w sam raz dla mnie :-P ale sie musiałam namęczyc żeby chociaż je zobaczyli...no ale sie zobaczy jak to będzie bo to dopiero we wrześniu :-( a ja chce już już już :-P :mrgreen:
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#175 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:27

anusek, mam nadzieje, ze jak mnie spotkasz gdzieś na przystanku :mrgreen: to zabierzesz mnie xD :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#176 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:32

anusek, a czym sie kierujesz przy wyborze :?:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#177 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:34

no mało sie znam na samochodach...ale coś tam jednak wiem :-P po pierwsze automat :mrgreen: o reszte spraw technicznych pytam męską strone...
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#178 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:35

po pierwsze automat

o to ciekawa ja na automacie nie jezdziłam nigdy
a teraz masz jakies autko :?:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#179 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:41

nie...dlatego tak sie nie moge doczekac :-P
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#180 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:43

po miesiącu negocjacji z rodzicami chyba będzie fajniejsza furka...Mercedes CLK 500 cabrio albo CLK 55 AMG

fajne autko ale ja bym sie bala nim jezdzic gdyby co dopiero zrobila prawko szkoda by go bylo <bezradny></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych