samochody
#162
Napisano 31 stycznia 2008 - 18:43
#163
Napisano 01 lutego 2008 - 02:54
#164
Napisano 01 lutego 2008 - 20:06
#165
Napisano 02 lutego 2008 - 18:15
[ Dodano: 2008-02-06, 00:37 ]
a ja się musze pochwalić że odebraliśmy samochód z malowania. maska idealnie zrobiona, a na drzwiach nie ma śladu po moim nieszczęsnym "zdarciu" he he normalnie funkiel nówka
#167
Napisano 15 lutego 2008 - 10:06
Mitsubishi Eclipse
Kolega miał ale bardzo narzekał, że wadliwe i pogonił.
#169
Napisano 15 lutego 2008 - 10:18
#170
Napisano 15 lutego 2008 - 14:47
Ale ogólnie to ostatnio cos gustuje w audi cabrio... W ogóle kabriolety mnie się coś podobaja. Takie niziutkie, zgrabniutkie...
#173
Napisano 15 lutego 2008 - 16:19
No ale póki co jeszcze nawet nie mam prawa jazdy, więc tylko gdybam
#174
Napisano 15 lutego 2008 - 16:20
#175
Napisano 15 lutego 2008 - 16:27
#177
Napisano 15 lutego 2008 - 16:34
#179
Napisano 15 lutego 2008 - 16:41
#180
Napisano 15 lutego 2008 - 16:43
fajne autko ale ja bym sie bala nim jezdzic gdyby co dopiero zrobila prawko szkoda by go bylopo miesiącu negocjacji z rodzicami chyba będzie fajniejsza furka...Mercedes CLK 500 cabrio albo CLK 55 AMG
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
dziewczyny i szybkie samochody |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


















