Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

samochody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1156 odpowiedzi w tym temacie

#1 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 17:31

Macie jakie ulubione??


Ostatnio ogladalam dokladnie w takim samym kolorze Dołączona grafika


albo
Dołączona grafika



albo

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 17:39

Podoba mi sie Audi Q7, Volvo xc90 oraz nowe S80 <zakochany></span> wiem...to takie typowo meskie autka ale coz <bezradny></span>

a te wyzej to takie maluszki :-P

#3 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 17:43

a te wyzej to takie maluszki :-P

no właśnie takie mi sie podobaja najbardziej ;-) jestem niska i duże samochody nie są dla mnie :-/
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 18:11

A mnie się takie szybkie o duzej mocy podobają i średniej wielkości, małe yto nie dla mnie ;)

Załączone miniatury

  • carlssonck5505_287.jpg

Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#5 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 02 sierpnia 2007 - 20:09

Okej, to mi od dawna się podoba Peugeot 607 - taka limuzynka :D a także takie fajne jakieś terenówki, ale jakiegoś konkretnego modelu to nie znam, jak gdzies znajdę to pokaże :)

Załączone miniatury

  • wallpaper_800x600_1.jpg


#6 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 21:42

Jestem wierna i kocham to autko od zawsze.

Osobiście wole duże autka :)

Załączone miniatury

  • 1-jul13-bild.jpg
  • 0_D_s8_03.jpg

"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#7 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 21:43

to pierwsze fajniusie 8-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 21:44

Nooo <loove></span> bardzo kobiece.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#9 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 21:45

Jewel to kiedy kupujesz :?: :?: ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 21:46

Ja strzelę 6 w totka.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#11 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 03 sierpnia 2007 - 00:11

Mi strasznie podoba się Mercedes SL (różne wersje),ale głownie ta w załączniku, oraz citroen xsara picasso, cudeńka, choć bardziej realne, że kupie Picasso jesli w ogóle. :lol:

Załączone miniatury

  • merc sl.jpg
  • citroen_xsara_picasso_vtx_10_06_06.jpg


#12 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 03 sierpnia 2007 - 09:04

a ja mogę powiedzieć ze takie mi sie podobają :) i jednym z nich pojadę do ślubu :)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

no narazie tyle :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#13 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 03 sierpnia 2007 - 09:13

Mi strasznie podoba się Mercedes SL

mi też, mi też :D

#14 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 03 sierpnia 2007 - 09:47

Kociak, świetne są te autka,tylko swoją cenę mają. :shock:

Ten drugi Merc mi się podoba, tylko nie wiem czemu mi się nie wyświetla jak klikam. wyskakuje mi tylko strona http://imageshack.us/ i koniec. :roll:

#15 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 03 sierpnia 2007 - 17:01

Ja strzelę 6 w totka.


Ja też ;) Puściłam dzisiaj, ale co będzie <bezradny></span>

mi się te żółte podoba ;)
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#16 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 04 sierpnia 2007 - 12:59

zadowoliłabym się Oplem Tigrą albo Fordem Probe mojego Misia, gdy kupi sobie inne autko

Załączone miniatury

  • tigra.jpg


#17 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 04 sierpnia 2007 - 15:44

ja wolałam bym forda Pume niż corsę w budzie tigry :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 04 sierpnia 2007 - 22:33

a mi się podoba Toyota Avensis (to takie chyba zboczenie do toyot - teraz jeżdżę starletką, jak już nam umrze, to będzie pewnie yariska ;-) )

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#19 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 04 sierpnia 2007 - 23:59

Puma, Tigra i Avensis też mi się podobają. :)

#20 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 10:12

to będzie pewnie yariska

o ten też jest niezły :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych