samochody
Rozpoczęty przez calineczka, 02 sie 2007 17:31
1156 odpowiedzi w tym temacie
#141
Napisano 11 stycznia 2008 - 03:45
Ja jeszcze nie mialam stluczek TFUUUTFuuuu ale moja mama raz chcialam przestawic drzwo przy cofaniu tylem lusterkiem bocznym
raz nie wyrobila sie na zakrecie i cmoknela sie z facetem(gosc bardzo byl zdziwiony jak to moglo sie stac)ale najlepsze bylo ze mama nawet nie zauwazyla ze stuknela goscia i pojechala sobie dalej!
Facet gonil ja przez pol miasta bo myslal ze ona jemu ucieka z miejsca wypadku!
#142
Napisano 23 stycznia 2008 - 12:06
peugeot 207 CC
cudo
#145
Napisano 24 stycznia 2008 - 03:20
Uuuu samochodziki ladne ale osobiscie to tylko na miejscu pasazera TAKIMI autkami bym jezdzila!
Chyba balabym sie wsiasc do takiego cacka
#148
Napisano 25 stycznia 2008 - 13:50
Ja też!!! Sliczne to Audia ja to bym chętnie go dosiadła
#149
Napisano 25 stycznia 2008 - 14:16
a oto ci sie dzieje gdy za kierownica szybkiego samochodu zasiada nieodpowiedni kierowca
http://pl.youtube.co... ... re=related
http://pl.youtube.co... ... re=related
http://pl.youtube.co... ... re=related
best of
http://pl.youtube.co... ... re=related
http://pl.youtube.co... ... re=related
http://pl.youtube.co... ... re=related
http://pl.youtube.co... ... re=related
best of
http://pl.youtube.co... ... re=related
#151
Napisano 25 stycznia 2008 - 18:44
nie strasze
takie są fakty
takie są fakty
#154
Napisano 26 stycznia 2008 - 11:55
hehe zakochalas sie we mniemadzia88, chyba właśnie się zakochałam
#157
Napisano 26 stycznia 2008 - 17:39
madzia88, ja osobiście merców nie lubie. Ale to audi to
#160
Napisano 31 stycznia 2008 - 18:36
a jakie to autkoa ja planuje taki jednak kupic
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
dziewczyny i szybkie samochody |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















