Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

samochody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1156 odpowiedzi w tym temacie

#141 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 03:45

Ja jeszcze nie mialam stluczek TFUUUTFuuuu ale moja mama raz chcialam przestawic drzwo przy cofaniu tylem lusterkiem bocznym 8-) raz nie wyrobila sie na zakrecie i cmoknela sie z facetem(gosc bardzo byl zdziwiony jak to moglo sie stac)ale najlepsze bylo ze mama nawet nie zauwazyla ze stuknela goscia i pojechala sobie dalej! 8-) Facet gonil ja przez pol miasta bo myslal ze ona jemu ucieka z miejsca wypadku! :mrgreen:

#142 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 23 stycznia 2008 - 12:06

peugeot 207 CC :-D cudo :-)

#143 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 23 stycznia 2008 - 15:53

peugeot 207 CC :-D cudo :-)

oj tak....

Załączone miniatury

  • images.jpg

Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#144 katty727

katty727
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 23 stycznia 2008 - 17:27

choc jestem wielka fanka samochodów marki BMW musze przyznac ze ostatnio wpadlo mi w oko nowe audi r8

Załączone miniatury

  • audi_r8 - 1.jpg


#145 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 24 stycznia 2008 - 03:20

Uuuu samochodziki ladne ale osobiscie to tylko na miejscu pasazera TAKIMI autkami bym jezdzila! :oops: Chyba balabym sie wsiasc do takiego cacka :shock:

#146 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 25 stycznia 2008 - 13:37

Ja tez balabym sie, ze wjade w pobliskie drzewo znajac moje mozliwosci ...
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#147 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 25 stycznia 2008 - 13:47

a ja to bym chętnie go dosiadła :mrgreen: bojs, jak one muszą sie prowadzić <serduszka></span> eeeh...marzenia
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#148 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 25 stycznia 2008 - 13:50

a ja to bym chętnie go dosiadła

Ja też!!! Sliczne to Audi <zakochany></span>

#149 katty727

katty727
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 25 stycznia 2008 - 14:16

a oto ci sie dzieje gdy za kierownica szybkiego samochodu zasiada nieodpowiedni kierowca

http://pl.youtube.co... ... re=related

http://pl.youtube.co... ... re=related

http://pl.youtube.co... ... re=related

best of
http://pl.youtube.co... ... re=related

#150 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 25 stycznia 2008 - 18:36

katty727, nie strasz :-?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#151 katty727

katty727
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 25 stycznia 2008 - 18:44

nie strasze
takie są fakty

#152 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 11:30

tuptunio ten :-D

Załączone miniatury

  • C3306380_1[1].jpg
  • C3939039_1[1].jpg
  • C3898717_1[1].jpg


#153 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 11:50

madzia88, chyba właśnie się zakochałam <zakochany></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#154 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 11:55

madzia88, chyba właśnie się zakochałam

hehe zakochalas sie we mnie ??? <umieraam></span> w ktorym autku :-D

#155 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 12:11

dziwisz się? teraz ty taka blondi.... <buzki></span> a co do autka to to ferrari tak na mnie patrzy że nie mogłabym mu się oprzeć :mrgreen:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#156 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 12:13

dziwisz się? teraz ty taka blondi.... a co do autka to to ferrari tak na mnie patrzy że nie mogłabym mu się oprzeć

jeszcze mam takiego Merca :-D

Załączone miniatury

  • C4225957_1[1].jpg
  • C951092_1[1].jpg


#157 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 17:39

madzia88, ja osobiście merców nie lubie. Ale to audi to <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span>

#158 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 26 stycznia 2008 - 17:48

madzia88, ja osobiście merców nie lubie. Ale to audi to

Audi jest pikniutkie <zakochany></span> jeszcze te BMW jest super :-D

Załączone miniatury

  • C4184431_1[1].jpg


#159 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 18:34

a ja planuje taki jednak kupic

Załączone miniatury

  • C3979747_1.jpg

wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#160 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 18:36

a ja planuje taki jednak kupic

a jakie to autko





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych