samochody
#101
Napisano 03 grudnia 2007 - 09:35
#102
Napisano 04 grudnia 2007 - 00:45
Póki co marze bardziej przyziemnie i zbieram na czarne Twingo. :)cena tak od 8 do 12. to juz całkiem przyzwoite modele
#103
Napisano 04 grudnia 2007 - 10:26
teraz po Irlandii przemieszczam sie Daewoo Lanosem-spalanie powoduje że lubie ten samochodzik (5l/100km- benzyny)
#105
Napisano 05 grudnia 2007 - 01:13
#106
Napisano 05 grudnia 2007 - 06:58
#107
Napisano 05 grudnia 2007 - 14:03
a kozystacie może z nawigacji w Waszych autkach?
Mój szwagier ma nawigację ( mapa niemiecka i polska ).
Jeśli jest potrzeba - jak najbardziej korzystamy.
#108
Napisano 05 grudnia 2007 - 14:37
Z nawigacją to różnie bywa, wolę swoją własną z głowy.
#109
Napisano 05 grudnia 2007 - 21:17
jesli chodzi o nawigacje to sie zastanawiam czy nie sprawić takiego prezentu ukochanemu. ale teraz powstaje pytanie- czy kupic osobne urządzonko czy wgrać specjalny program np. w palmtopa. ale wtedy coś za coś i mapa będzie mniej dokładna. dlatego pytam czy faktycznie się sprawdza. ale widze ze tak.
A z jakich modeli, jeśli moge spytać korzystacie?
#110
Napisano 06 grudnia 2007 - 07:32
Lalunko u nas jest fabrycznie wbudowana navi wiec...A z jakich modeli, jeśli moge spytać korzystacie?
Ale jesli moge ci polecic to znajomy ma Tomtom dotykowa i mowil, ze sie sprawdza
w ogole duzo ludzi sobie chwali.
#111
Napisano 06 grudnia 2007 - 10:20
Jest to niezwykle błyskotliwa myśl, ale kobiety o wzroście ok.160 cm wiedzą w czym rzecz
#112
Guest_Kociak_*
Napisano 06 grudnia 2007 - 11:49
#113
Napisano 06 grudnia 2007 - 14:20
Moja mamcia ma 164 cm i uwielbiam duze samochody. zawsze była dobrym kierowcą i najlepiej czuje sie w omedze... takze to chyba klwestia upodoban i preferencji
#115
Napisano 07 grudnia 2007 - 11:02
Ok. ja mam 158 cm i najlepiej się czuje w niedużej sienie.sonia, chyba trochę przesadzasz...ja tam mam 164 i jeżdżę kombiakiem mojego taty (Opel Omega Combi)
Ale coś z tymi dużymi samochodami rzeczywiście jest, bo też mnie do nich ciągnie, tylko żaden znajomy takiego nie ma, żebym spróbowała, czy wszędzie dosięgam
#117
Napisano 07 grudnia 2007 - 11:59
a nikt nie odpowiedzial mi na pytanie apropos nawigacji,czy znacie, urzywacie lub ktoś z Waszych bliskich urzywa?
#119
Napisano 07 grudnia 2007 - 21:01
fajne autko dla kobiety, siedzi sie wyzej, lepsza widocznosc, ale ma strasznie sztywne zawieszenie, wiec niewygodnie sie jezdzi, wiem bo moja siostra miala służbowe autko własnie PandęLaluna napisał/a:
a moge spytac dlaczego?
nie jest to marzenie tylko realne mozliwości jakie byc może kiedys sie zdarzą , nie marze o samochodach na które nigdy nie bedzie mnie stac a Panda podoba mi sie
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
dziewczyny i szybkie samochody |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















