samochody
#61
Napisano 04 października 2007 - 14:04
#62
Napisano 04 października 2007 - 14:26
#63
Napisano 04 października 2007 - 14:43
to ja bym miała kłopoty z tymi biegami
#65
Napisano 04 października 2007 - 22:02
a jak one tam są umiejscowione znaczy jedynka, dwójka itp ?
Skrzynia biegów jest taka sama
#67
Napisano 04 października 2007 - 22:24
Nie wiem czy taka sama, nie jeździłąm jeszcze takim autem z odwrotną kierownicą
#69
Napisano 05 października 2007 - 12:43
#71
Napisano 05 października 2007 - 13:39
honda piękna
#72
Napisano 05 października 2007 - 13:49
#73
Napisano 05 października 2007 - 17:59
#74
Napisano 05 października 2007 - 18:21
Opel Astra- tez ma ciekawy wygląd
#76
Napisano 09 października 2007 - 16:51
Viagra jak się sprawuje samochodzik
świetnie, to nowe autko, na dodatek ma mały przebieg, wiec spróbowało by inaczej
#79
Napisano 09 października 2007 - 16:56
Ma trochę dziwny kształt ale ujdzie w tłoku
A te tylne drzwi ...
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
dziewczyny i szybkie samochody |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

















