Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

samochody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1156 odpowiedzi w tym temacie

#61 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 04 października 2007 - 14:04

Mój kuzyn ostatnio Passata przekładał to płacił około 5 tys zł. I tak się opłaca bo tam kupił za 1000 funtów.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#62 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 04 października 2007 - 14:26

Pawel sprawdzal ile bedzie za naszego i wychodzi ok 3 tys tez sie opalca Bo u nas to nasze autko kosztuje dwa razy tyle co my zaplacilismy :-D

#63 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 04 października 2007 - 14:43

a widzisz :P
to ja bym miała kłopoty z tymi biegami :-P a jak one tam są umiejscowione znaczy jedynka, dwójka itp ? :P
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#64 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 04 października 2007 - 22:00

NudnaBaba
brązowe? chyba złote? z tego co mi wiadomo nie ma brązów!
i ktore bravo 1 czy 2 ?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#65 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 04 października 2007 - 22:02

a jak one tam są umiejscowione znaczy jedynka, dwójka itp ? :P


Skrzynia biegów jest taka sama ;-)

#66 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 04 października 2007 - 22:03

NudnaBaba
no pewnie ze taka sama... :P czym by sie mogla różnic prócz tym ze na lewa reke?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#67 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 04 października 2007 - 22:24

_eta, - nie wiem którye to bravo, ale jest brązowe ;) dużo razy takie widziałam po mieście śmigające ito nówka, jeszcze w serwisie widziałam bo mam znajomości :mrgreen:

Nie wiem czy taka sama, nie jeździłąm jeszcze takim autem z odwrotną kierownicą :mrgreen:
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#68 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 04 października 2007 - 22:58

Powiedzcie czyż nie jest piękna ?

Załączone miniatury

  • honda-civic-s3b.jpg

"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#69 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 05 października 2007 - 12:43

Wygląda kosmicznie ;-) Ale mi się nie podoba. Wolę samochody z długim tyłem a nie takim ściętym
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#70 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 05 października 2007 - 13:06

Bardzo ładna ta Honda, lubie takie kosmiczne auta :-D Ale z kosmicznych takiej wielkosci strasznie mi sie podoba meganka <zakochany></span>

Załączone miniatury

  • megane2_1.jpg
  • megane2_2.jpg


#71 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 05 października 2007 - 13:39

A mi sie takie podobają też :)

honda piękna
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#72 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 05 października 2007 - 13:49

Oj meganka też siuper :-D
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#73 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 05 października 2007 - 17:59

Meganka wygląda jak chomik-samica.. z wielkim tyłkiem ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#74 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 05 października 2007 - 18:21

Dołączona grafika

Opel Astra- tez ma ciekawy wygląd ;)
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#75 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 09 października 2007 - 16:39

Viagra jak się sprawuje samochodzik :?:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#76 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 09 października 2007 - 16:51

Viagra jak się sprawuje samochodzik :?:


świetnie, to nowe autko, na dodatek ma mały przebieg, wiec spróbowało by inaczej ;-) Wkleje wam kilka zdjęć :-D

#77 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 09 października 2007 - 16:53

Wkleje wam kilka zdjęć :-D

wklejaj wklejaj ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#78 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 09 października 2007 - 16:55

No to sesyjka Landrovera ;-)

Załączone miniatury

  • autko3.jpg
  • autko2.jpg
  • autko1.jpg


#79 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 09 października 2007 - 16:56

Piękny jest ;)
Ma trochę dziwny kształt ale ujdzie w tłoku :-D
A te tylne drzwi ... :D :-P
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#80 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 09 października 2007 - 16:57

No no spore i fajne autko ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych