Pandzia praktyczna owszem, ale jakos wizualnie mi sie nie podoba. Ale o gustach sie nie dyskutuje. Twingo- moje wymarzone autko na początek tez budzi wiele kontrowersji. Jedym albo sie bardzo odoba, a drugim wogóle.
samochody
#121
Napisano 09 grudnia 2007 - 16:03
Pandzia praktyczna owszem, ale jakos wizualnie mi sie nie podoba. Ale o gustach sie nie dyskutuje. Twingo- moje wymarzone autko na początek tez budzi wiele kontrowersji. Jedym albo sie bardzo odoba, a drugim wogóle.
#123
Napisano 15 grudnia 2007 - 20:23
#124
Napisano 15 grudnia 2007 - 22:24
#125
Napisano 15 grudnia 2007 - 22:27
fajne autko ale drogieplanuje wreszcie zapisac sie na kurs i jeszcze przed wakacjami kupic samochodzik i tak mi sie marzy BMW X3
#126
Napisano 15 grudnia 2007 - 22:35
#127
Napisano 15 grudnia 2007 - 23:37
moje jest z .........1993 wiec nowe na pewno nie jest ale jezdzi poki co a za 8 tys na pewno cos fajnego dostanieszclio tez fajne. nowe dosc drogie, ale zupelnie nie orientuje sie w przedziale cenowym tych urzywanych. tak za 8-9 tys moge kupic przyzwoitą wersje...?
_________________
#128
Napisano 17 grudnia 2007 - 18:48
tigra no też fajne autkono...może uskładam z takich bardziej przyziemnych marzeń to tigra
#130
Napisano 17 grudnia 2007 - 20:07
#131
Napisano 17 grudnia 2007 - 20:13
#132
Napisano 03 stycznia 2008 - 17:05
#134
Napisano 07 stycznia 2008 - 23:42
#135
Napisano 08 stycznia 2008 - 02:02
#137
Napisano 09 stycznia 2008 - 01:58
Moj jest mechanikiem dawaj go tu to go wyklepiemy!I podmalujemy bedzie jak spod igly!
#139
Napisano 09 stycznia 2008 - 13:54
wyklepać to chyba raczej nie trzeba ale całe drzwi do malowania
ninka
SZKODA!Ale faceci juz maja chopla na puncie samochodow?
Moj brat jak zarysowal sobie blotnik to plakal 3 dni
#140
Napisano 10 stycznia 2008 - 19:32
wyklepać to chyba raczej nie trzeba ale całe drzwi do malowania
Ja rok temu przy cofaniu nie zauważyłam słupa i przejechałam tylnym,prawym błotnikiem tak że lakier odpadł i wgnieconko sporawe było.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
dziewczyny i szybkie samochody |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

















