Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

samochody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1156 odpowiedzi w tym temacie

#121 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 09 grudnia 2007 - 16:03

tak na dobrą sprawę to w każdym autku znajdzie sie coś niewygodnego albo coś co nam nie pasuje. Jesli miałoby byc idealne to nie wiem czy 100tys by mi starczylo na moje komfortowe marzenie :)
Pandzia praktyczna owszem, ale jakos wizualnie mi sie nie podoba. Ale o gustach sie nie dyskutuje. Twingo- moje wymarzone autko na początek tez budzi wiele kontrowersji. Jedym albo sie bardzo odoba, a drugim wogóle.

#122 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 09 grudnia 2007 - 19:17

Twingo- moje wymarzone autko na początek tez budzi wiele kontrowersji. Jedym albo sie bardzo odoba, a drugim wogóle.

to autko miałam juz prawie kupione latem tego roku ale jakos tak wyszło , ze zrezygnowlaismy i nadal jezdzimy naszym clio
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#123 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 20:23

clio tez fajne. nowe dosc drogie, ale zupelnie nie orientuje sie w przedziale cenowym tych urzywanych. tak za 8-9 tys moge kupic przyzwoitą wersje...?
Mruczę więc jestem :)

#124 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 22:24

planuje wreszcie zapisac sie na kurs i jeszcze przed wakacjami kupic samochodzik i tak mi sie marzy BMW X3

#125 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 22:27

planuje wreszcie zapisac sie na kurs i jeszcze przed wakacjami kupic samochodzik i tak mi sie marzy BMW X3

fajne autko ale drogie

#126 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 22:35

no...może uskładam ;-) z takich bardziej przyziemnych marzeń to tigra
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#127 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 23:37

clio tez fajne. nowe dosc drogie, ale zupelnie nie orientuje sie w przedziale cenowym tych urzywanych. tak za 8-9 tys moge kupic przyzwoitą wersje...?
_________________

moje jest z .........1993 wiec nowe na pewno nie jest ale jezdzi poki co a za 8 tys na pewno cos fajnego dostaniesz
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#128 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 18:48

no...może uskładam z takich bardziej przyziemnych marzeń to tigra

tigra no też fajne autko :-D

#129 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 19:13

no i kolejne moje marzenie mercedes CLK 55 AMG cabrio

#130 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 20:07

grrrr brzydko ma w srodku
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#131 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 20:13

e ja tam nie jestem wymagająca ;-)
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#132 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 03 stycznia 2008 - 17:05

Ja lubie duże, przestronne autka. Jeżdze Renault Laguna i nie wyobrażam sobie do mniejszego sie na stałe przesiąść. Moja mama ma fiata seicento i nieraz po mieście nim śmigam bo wszędzie można się wcisnąć. Ale Laguńci nie zamienie nawet na merca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#133 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 00:36

SAMOCHOD Moich marzen
Dołączona grafika

http://www.toyota.co...4/exterior.html

#134 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 23:42

mama koleżanki ma taką-fajny samochodzik i super sie jeździ,a ja sie zdecydowałam mam nadzieje że już niedługo będe miała taki http://otomoto.pl/mi...l-C3979747.html

#135 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 08 stycznia 2008 - 02:02

anusek to jest samochod moich marzen :roll: Ale R nie chce tego bo niby PICE OF SHIET? :-? <bezradny></span> On w Pl pracowal jako mechanik w TOYOCIE!I mowi ze ten typ nie jest dobry???? <bezradny></span>

#136 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 00:26

ninka toyota rav4 <zakochany></span>
a oto mój nowy nabytek. (zdjęcie nie jest moje tylko z allegro bo tam je znalazłam,). ha! mam je od kilku dni i już drzwi "pozdzierałam" :-P

Załączone miniatury

  • C4017268_4.jpg
  • C4017268_2.jpg

Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#137 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 01:58

tuptunio, WOW samochod cacko!nic dziwnego ze twoj sie wsciekl!

Moj jest mechanikiem dawaj go tu to go wyklepiemy!I podmalujemy bedzie jak spod igly! :-P

#138 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 09:57

wyklepać to chyba raczej nie trzeba ale całe drzwi do malowania <bezradny></span> ninka ;*
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#139 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 13:54

wyklepać to chyba raczej nie trzeba ale całe drzwi do malowania <bezradny></span> ninka ;*


SZKODA!Ale faceci juz maja chopla na puncie samochodow?
Moj brat jak zarysowal sobie blotnik to plakal 3 dni :-P

#140 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 10 stycznia 2008 - 19:32

wyklepać to chyba raczej nie trzeba ale całe drzwi do malowania


Ja rok temu przy cofaniu nie zauważyłam słupa i przejechałam tylnym,prawym błotnikiem tak że lakier odpadł i wgnieconko sporawe było. <bezradny></span> Znów miesiąc przed tym zdarzeniem nie zmieściłam sie w bramę i odpadła listwa boczna i małe rysy były(pasta polerska pomogła). Ale z tym błotnikiem co ja miałam :shock: Myślałam że w kosmos polece :mrgreen: No i kasy szkoda bo 700 zł przez moją nieuwagę trzeba było zostawić u mechanika :oops:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych