samochody
#184
Napisano 15 lutego 2008 - 21:03
Ja wręcz przeciwnielubię mieszać biegami
#185
Guest_Kociak_*
Napisano 15 lutego 2008 - 21:41
#186
Napisano 15 lutego 2008 - 22:22
#187
Napisano 16 lutego 2008 - 11:26
i nie mówię tu o samym kupnie ale o eksploatacji)
Kupienie w porównaniu do utrzymania to pikuś. Zresztą te sportowe auta mi się źle kojarzą. Z jakimiś dresami i w środku z bassami, bleee. Fakt faktem wiele dziewczyn na to leci.
Ja uwielbiam kombiaki może dlatego, że myślę rodzinnie już.
A to moje, które podobają mi się strasznie
Anusek auto piękne ale czy Ciebie będzie stać na utrzymanie tego auta czy rodzice będą dawać ??
#188
Napisano 16 lutego 2008 - 13:17
wolałabym kupić sobie Land Rovera jakiegoś
skąd ja to znam
Jewel tez uwielbiam auta kombi, przede wszystkim ze względu na psa
Autka sportowe kojarzą mi sie podobnie do Jewel
Mi sie podobają audice kombi
#189
Napisano 16 lutego 2008 - 17:23
#190
Guest_Kociak_*
Napisano 16 lutego 2008 - 22:38
cudne autoRENAULT_LAGUNA
no co fakt to fakttez uwielbiam auta kombi, przede wszystkim ze względu na psa
A do właścicieli sportowych aut, też kojarzą mi się podobnie. Od razu mi sie kojarzy, że jak jakiś facet takim jeździ to ma jakieś kompleksy w innej strefie
#192
Napisano 17 lutego 2008 - 00:19
[ Dodano: 2008-02-17, 00:38 ]
albo jeszcze Cadillac Escalade ale tu sie kumuś nie podobują takie furki i podobno dla mnie za duży
#193
Napisano 17 lutego 2008 - 11:01
#194
Napisano 17 lutego 2008 - 14:55
#195
Napisano 17 lutego 2008 - 18:25
jesli ja mialabym naciagac rodzicow na droga fure bo mam kaprys czy cos i chce sie pokazac to chyba wolalabym sama sobie zapracowac na cos na co bedzie mnie stac i czym bede mogla sie poruszac do pracy/uczelni...
a po pierwsze trzeba byc na prawde dobrym kierowca aby jezdzic takimi samochodami, bo jedno potnkniecie i stluczka czy cos, co chwila jest inna sytuacja na drodze a wiadomo, ze szkoda i koszta wtedy wieksze.
ja mam prawko tylko od wakacji i poki co jeżdżę ta piątka ale zawsze mam jakiegos stracha, dlatego chce nabyc jakies "zwyklejsze autko" zeby w razie czego nie bylo go szkoda
nie wiem...ja jakos nie lubie czytac jak dziewczyny pisza o drogich samochodach,nie bede pisać czemu
#196
Napisano 17 lutego 2008 - 18:41
#198
Napisano 17 lutego 2008 - 18:45
#199
Napisano 17 lutego 2008 - 18:47
#200
Napisano 17 lutego 2008 - 18:48
[ Dodano: 2008-02-17, 18:48 ]
o ulicy w południe to juz nie ma co marzyc
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
dziewczyny i szybkie samochody |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych




















