Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

samochody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1156 odpowiedzi w tym temacie

#181 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 16:47

Ja musze dac mojego do mechanika aby sprawdzic układ kierowniczy
Poza tym chciałabym wymienic ale póki co pozostaje to w sferze marzeń
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#182 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 18:01

a my w naszym fiaciku kochanym zamontowaliśmy tylną lotkę. ślicznie teraz wygląda :mrgreen:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#183 Mija

Mija
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 18:24

po pierwsze automat :mrgreen:


Ja nie lubię automatów...lubię mieszać biegami :mrgreen: Można wtedy poszaleć :-)
Dołączona grafika


Dołączona grafika

#184 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 21:03

lubię mieszać biegami :mrgreen:

Ja wręcz przeciwnie 8-) ostatnio z tatą sobie jeździłam i... chciałam zmienić z 2 na 3 i zanim to zrobiłam to mi auto zgasło :lol: :lol:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#185 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 15 lutego 2008 - 21:41

A ja nie wiem czy to ja jestem dziwna, bo ja o wiele bardziej od jakichś takich sportowych autek wolałabym kupić sobie Land Rovera jakiegoś albo taką duża limuzynkę :D typu Peogeot 607 :D nie kręcą mnie sportowe auta, a tym bardziej nie kręci mnie to ile one zżerają paliwa :roll: na takie autka trzeba mieć kasę ( i nie mówię tu o samym kupnie ale o eksploatacji) :D

#186 katty727

katty727
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 15 lutego 2008 - 22:22

dzisiaj cały dzień spędziłam za kierownicą naszego nowego autka jakim jest Fiat Brava. było wszystko dobrze dopóki nie pojechałam po mojego J. do pracy. jak tylko wsiadł to zaczęło sie narzekanie a to że tutaj coś przyciera a to ze za szybko ruszam. autko mamy od niedawna i chociaż mi sie nie podoba jeżdże nim bo musze.

#187 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 16 lutego 2008 - 11:26

i nie mówię tu o samym kupnie ale o eksploatacji)


Kupienie w porównaniu do utrzymania to pikuś. Zresztą te sportowe auta mi się źle kojarzą. Z jakimiś dresami i w środku z bassami, bleee. Fakt faktem wiele dziewczyn na to leci.


Ja uwielbiam kombiaki może dlatego, że myślę rodzinnie już.

A to moje, które podobają mi się strasznie

Anusek auto piękne ale czy Ciebie będzie stać na utrzymanie tego auta czy rodzice będą dawać ??

Załączone miniatury

  • RENAULT_LAGUNA_COMBI.jpg
  • fot5.jpg
  • 10.jpg

"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#188 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 16 lutego 2008 - 13:17

wolałabym kupić sobie Land Rovera jakiegoś


skąd ja to znam :mrgreen:

Jewel tez uwielbiam auta kombi, przede wszystkim ze względu na psa :-D

Autka sportowe kojarzą mi sie podobnie do Jewel ;-) tylko jeszcze dodała bym tam laske w białych szpilkowych kozakach hehehe bez urazy, jesli jakas forumka takie posiada :P
Mi sie podobają audice kombi

Załączone miniatury

  • Audi_W.jpg


#189 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 16 lutego 2008 - 17:23

Ta Audi jest piękna <zakochany></span>
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#190 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 16 lutego 2008 - 22:38

RENAULT_LAGUNA

cudne auto :D

tez uwielbiam auta kombi, przede wszystkim ze względu na psa

no co fakt to fakt ;) kombi przy psiakach to super sprawa :)

A do właścicieli sportowych aut, też kojarzą mi się podobnie. Od razu mi sie kojarzy, że jak jakiś facet takim jeździ to ma jakieś kompleksy w innej strefie :oops:

#191 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 00:00

kombi przy psiakach to super sprawa :)

i przy dzidziach, co to w wózku jeżdżą ;-)
a my dzisiaj nareszcie odebraliśmy Toyotkę z warsztatu :) cieszyłam się jak dziecko, że już naprawiona :) a jechałam ostrożnie jakby autem nówką ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#192 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 00:19

no poza sportowymi to sie jeszcze nad tymi zastanawiałam...BMW X3 X5 i Audi Q7

[ Dodano: 2008-02-17, 00:38 ]
albo jeszcze Cadillac Escalade ale tu sie kumuś nie podobują takie furki i podobno dla mnie za duży <bezradny></span>

Załączone miniatury

  • C4061277_1.jpg
  • x3.jpg
  • 314219746.jpg
  • cadi.jpg

wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#193 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 11:01

anusek, no no co za auta :shock:

#194 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 14:55

na pierwsze to mnie chyba jednak nie stac...a takie audi ma mój ex,musze go chyba poprosic żeby dał wypróbowac :-P
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#195 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 18:25

jestem zdania, ze jak ktos pali marlboro to go na to stac. tak samo z samochodami. jak kupisz merca czy cos podobnego to znaczy ze cie na niego stac, ze nie bedzie tylko stal sobie bo zbiornik bedzie pusty :lol: a auto kupione na pokaz...to taka porazka, ze nie wiem...
jesli ja mialabym naciagac rodzicow na droga fure bo mam kaprys czy cos i chce sie pokazac to chyba wolalabym sama sobie zapracowac na cos na co bedzie mnie stac i czym bede mogla sie poruszac do pracy/uczelni...
a po pierwsze trzeba byc na prawde dobrym kierowca aby jezdzic takimi samochodami, bo jedno potnkniecie i stluczka czy cos, co chwila jest inna sytuacja na drodze a wiadomo, ze szkoda i koszta wtedy wieksze.
ja mam prawko tylko od wakacji i poki co jeżdżę ta piątka ale zawsze mam jakiegos stracha, dlatego chce nabyc jakies "zwyklejsze autko" zeby w razie czego nie bylo go szkoda ;-)
nie wiem...ja jakos nie lubie czytac jak dziewczyny pisza o drogich samochodach,nie bede pisać czemu 8-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#196 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 18:41

zbiornik to pusty może byc nawet w maluchu :-/ a samochód powinno sie kupic pożądny,a nie taki na chwile,aż tyle kasy to nie mam żeby sobie zmieniac :-? ach no i jak sie jest złym kierowcą to lepiej wcale nie jeździc <bezradny></span> poza tym ja moge jeździc super ale kto inny już nie i co tego też mam sie obawiac?zawsze coś sie może stac.nie ważne ile lat i czym sie jeździ.samochód to środek transportu a nie dziecko nie musze sie aż tak o niego martwic.wypadki to codziennośc i tego sie nie uniknie
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#197 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 18:44

a mi takie ło sie podobają :D ale nie pytac co to bo sie nie znam :P jakis TRUCK :P

Załączone miniatury

  • truck.jpg
  • IMAG0008.jpg


#198 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 18:45

Madae no tym bym nie zaparkowała :mrgreen: ale za to jak bezpiecznie na drodze :-P
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#199 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 18:47

a co za problem z parkowaniem :P z przodu mocujesz rure i jak mało miejsca to sie zawsze przepchniesz :D

#200 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 18:48

Madae ale pod blokiem to bym cały parking zajeła :mrgreen:

[ Dodano: 2008-02-17, 18:48 ]
o ulicy w południe to juz nie ma co marzyc :-P
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych