samochody
#224
Napisano 24 lutego 2008 - 01:07
#225
Napisano 24 lutego 2008 - 01:09
#226
Napisano 24 lutego 2008 - 01:19
#227
Napisano 26 lutego 2008 - 11:10
Powaznie musimy pomyslec nad innym ale tym razem chce auto do którego częsci nie będa kosztowac majatek
Madziu81 fajna Toyotka a który to rocznik
#228
Napisano 27 lutego 2008 - 18:14
fajny,tak sie zastanawiam nad takim właśnie większym,bo bardziej rodzinny i na wakacje można wygodnie pojechac,bo do takiego małego sportowego o mi sie walizy nie zmieszcząTilia łoooo
Ty wisz co ja lubie
#230
Napisano 27 lutego 2008 - 19:48
stara już 1994
E tam, Piotrek mój ma golfa z 1987 roku (czyli z tego samego, co właściciel
#234
Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:08
#235
Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:25
#236
Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:30
#237
Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:36
#238
Napisano 11 kwietnia 2008 - 19:25

I Plymouth Fury z1958...

Dzis juz nikt nie robi takich samochodow kultowych
#239
Napisano 13 kwietnia 2008 - 22:15
#240
Napisano 14 kwietnia 2008 - 07:14
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
dziewczyny i szybkie samochody |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






















