Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

samochody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1156 odpowiedzi w tym temacie

#221 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 19:12

a to moja dzisiejsza Toyotka :)

Załączone miniatury

  • DSC00287.JPG
  • DSC00289.JPG

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#222 Mija

Mija
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 19:28

He he fajnie :-) Pamiętam jak kiedyś pomalowałam tak samochód w kwiatki na juwenalia :lol:
Dołączona grafika


Dołączona grafika

#223 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 22:00

A moim marzeniem jest VW Touareg :-D
Dołączona grafika

Madzia toyotka świetna :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#224 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 24 lutego 2008 - 01:07

Madzia81, heheheh fajny :mrgreen: 8-)

#225 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 24 lutego 2008 - 01:09

Madzia hehe w takie kwiatuszki ja ubralas ?? śmieszna :mrgreen: A co do starych aut to .. <zakochany></span>

#226 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 24 lutego 2008 - 01:19

Tilia łoooo :shock: Ty wisz co ja lubie :mrgreen:

#227 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 26 lutego 2008 - 11:10

A mój samochód okazał sie tylko do wymiany :-/ Tzn jezdzi jeszcze ale jest do wymiany tyle i kasy tyle , że nie warto ładować w niego
Powaznie musimy pomyslec nad innym ale tym razem chce auto do którego częsci nie będa kosztowac majatek

Madziu81 fajna Toyotka a który to rocznik :?:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#228 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 27 lutego 2008 - 18:14

Tilia łoooo :shock: Ty wisz co ja lubie :mrgreen:

fajny,tak sie zastanawiam nad takim właśnie większym,bo bardziej rodzinny i na wakacje można wygodnie pojechac,bo do takiego małego sportowego o mi sie walizy nie zmieszczą :-P
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#229 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 27 lutego 2008 - 19:20

Madziu81 fajna Toyotka a który to rocznik :?:

stara już 1994. ale fajowa :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#230 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 27 lutego 2008 - 19:48

stara już 1994


E tam, Piotrek mój ma golfa z 1987 roku (czyli z tego samego, co właściciel :P ) i dobrze się nim jeździ :mrgreen:

#231 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 01 marca 2008 - 23:55

E tam, Piotrek mój ma golfa z 1987 roku (czyli z tego samego, co właściciel :P ) i dobrze się nim jeździ

nie napisałam, że źle się nią jeździ, tylko, że stara ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#232 Lena-26

Lena-26
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 02 marca 2008 - 17:23

Ja mam forda focusa. Fajne autko ;-).
Dołączona grafika

#233 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:07

kazali sie zdecydowac więc jest decyzja-Audi TT takie jak na fotce :-D :-D :-D :-D już sie nie moge doczekac :-D :-D :-D :-D

Załączone miniatury

  • ........................................jpg
  • .........................................................jpg
  • ..........................................................................jpg

wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#234 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:08

anusek, taką brykę będziesz mieć? :shock:

#235 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:25

może kolor inny,ale model ten sam.już takim jeździłam kilka razy w wakacje i musze przyznac że jest świetny,nawet skrzynia manual mi nie przeszkadza.tylko te 6 biegów :shock: jakoś sie przyzwyczaje :-P
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#236 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:30

no nieźle :) bryczka super, ale ja bym się bała takim jeździć <bezradny></span>

#237 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 14:36

jeździłam koleżanki,a że prawka nie miałam i takie to były moje początki to sie bałam cholernie,zwłaszcza że ten jej to taki odpicowany jest,no ale już sie nie boje :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#238 Nuvola

Nuvola
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 19:25

Hm, moim marzeniem sa2 samochody z "dusza" :-D :Mustang Shelby z 1967..

Dołączona grafika
I Plymouth Fury z1958...
Dołączona grafika

Dzis juz nikt nie robi takich samochodow kultowych

#239 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 13 kwietnia 2008 - 22:15

troche mi sie pozmieniało,samochód zostaje ten sam ale nie chce żeby to był seryjny,musze coś w nim zmienic,takie pimp my ride :mrgreen: więc ustaliłam że bypie starszy z 2004 roku i troszke w nim pozmieniam,kolorystyka ustalona czarno-błękitny.teraz potrzebny mi dobry projekt,ale ciesze sie że on będzie taki bardziej anuskowy :mrgreen: chocia to troche dłużej potrwa
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#240 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 07:14

anusek, samochodu zazdroszczę :mrgreen: śliczny on jest
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych