Oczywiście Ferrari moje a moto dla D.
Czyż to Ferrari nie jest przepiękne?
Napisano 17 lutego 2008 - 20:02
super fura ale mnie nie stac poniwaz ten merc full wypas moze nawet kosztowac 1 000 000 zlpo miesiącu negocjacji z rodzicami chyba będzie fajniejsza furka...Mercedes CLK 500 cabrio albo CLK 55 AMG
Napisano 17 lutego 2008 - 20:08
Napisano 17 lutego 2008 - 23:51
jessstCzyż to Ferrari nie jest przepiękne?
![]()
![]()
ja podobno wyjątkowaMadae, tego samochodu nie mozna kupic to prototyp
Napisano 18 lutego 2008 - 08:35
Napisano 18 lutego 2008 - 08:46
Napisano 18 lutego 2008 - 10:56
Napisano 18 lutego 2008 - 21:52
no ładne jestCzyż to Ferrari nie jest przepiękne?
no faktycznie często taka opinia jest. Ale wiesz... Może to dlatego, że ja naprawdę często się spotykam, że dziewczyny w sportowych autach to zazwyczaj takie panienki z tipsami długości 10 cm, białych kozaczkach, mini i obwieszone srebrem. A na stacji musi im ktoś tankować, bo one nie umiejąsportowy samochód + kobieta = "blachara"
Napisano 18 lutego 2008 - 23:09
..."białe kozaczki"....dobrze że chodzę w glanach
![]()
![]()
Napisano 18 lutego 2008 - 23:21
Napisano 19 lutego 2008 - 07:55
a ...ty nie rozumiesz o czym mowa.zbiornik to pusty może byc nawet w maluchu
Napisano 19 lutego 2008 - 10:48
Napisano 19 lutego 2008 - 10:54
Napisano 19 lutego 2008 - 11:01
Napisano 19 lutego 2008 - 19:32
Napisano 20 lutego 2008 - 03:15
Napisano 20 lutego 2008 - 15:20
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
dziewczyny i szybkie samochody |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych