Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

samochody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1156 odpowiedzi w tym temacie

#201 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 19:49

A ja z D. marzymy że kiedyś w naszym garażu będą stały takie maszyny: <zakochany></span>
Oczywiście Ferrari moje a moto dla D.
Czyż to Ferrari nie jest przepiękne? <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>

Załączone miniatury

  • novitec50_46f1825d261d7.jpg
  • novitec46_46f1825d20bf4.jpg
  • novitec30_46f1825cd1fe5.jpg
  • novitec20_46f1825ca6c7e.jpg


#202 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 20:02

anusek, to sobie kup jeszcze jumbo-jeta na te autka zamiast garazu :-D Madae, tego samochodu nie mozna kupic to prototyp :-D

[ Dodano: 2008-02-17, 20:04 ]

po miesiącu negocjacji z rodzicami chyba będzie fajniejsza furka...Mercedes CLK 500 cabrio albo CLK 55 AMG :mrgreen:

super fura ale mnie nie stac poniwaz ten merc full wypas moze nawet kosztowac 1 000 000 zl :-D

#203 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 20:08

madzia88 nie ten model,nawet nowy chyba tak drogi nie jest :shock: ja znalazłam z 10 razy tańszy.no oczywiście nie nowy,nie chce nowego...szybko tracą na wartości :-/
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#204 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 23:51

Czyż to Ferrari nie jest przepiękne? <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>

jessst <zakochany></span> wiec terenówa i ferrari dla mnie :D nawet kolor bossssski <zakochany></span> <loove></span> <loove></span>

Madae, tego samochodu nie mozna kupic to prototyp :-D

ja podobno wyjątkowa :P wiec musze miec taki wyjątkowy samochód ktorego nie ma nikt inny hahahahaha :mrgreen: ale ten nizej ..taki czarny juz mozna a tyz fajowy :D

#205 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 08:35

Ja to bym przynajmniej porządny rower czy rolki chciała mieć a nie te starocie powypadkowe jak moje :-/
Samochód..............nawet marzyć się boję ale jak bym tak miała wybierać, to zapewne jakieś audi
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#206 Mija

Mija
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 08:46

Roszpunka Ferrari jest poprostu boskie :mrgreen:

Tak sobie czytam posty, i widzę, że opinia sportowy samochód + kobieta = "blachara" :-/ kurcze to troche przykre, choć nie ukrywam, że czasami też wydaje taki osąd :oops: ...faktem jest , że dużo kobiet kupuje takie auta dla szpanu, dla podwyższenia swojego ego, lub przedłużenia paznokci :-) :lol: ...jednak myslę, że nie można wrzucać wszytkich do jednego wora...Tak troszeczkę stanę w obronie prawdziwych fanek motoryzacji, czyli takich co nieraz mają pobrudzone ręce przez smar...
...."białe kozaczki"....dobrze że chodzę w glanach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika


Dołączona grafika

#207 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 10:56

Ferrari <zakochany></span> świetne :D ahhh śmigać sobie nim po drogach... marzenie...
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#208 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 11:10

ale ten nizej ..taki czarny juz mozna a tyz fajowy

a to mozna wiec Madae, lec do komisu i sie pochwal nam nowym zakupem :-D ja to marze o Hondzie :-D

Załączone miniatury

  • C4223372_1.jpg


#209 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 18 lutego 2008 - 21:52

Czyż to Ferrari nie jest przepiękne?

no ładne jest :P ale ja już jestem i tak skazana na auta bardziej z klasą :D czyli takie limuzyny, ale najabrdziej marzy mi się land rover taki duży :D z parkowaniem jakoś nigdy nie mam problemu dużymi autami, a wolę takie, bo przynajmniej bezpieczne :D

sportowy samochód + kobieta = "blachara"

no faktycznie często taka opinia jest. Ale wiesz... Może to dlatego, że ja naprawdę często się spotykam, że dziewczyny w sportowych autach to zazwyczaj takie panienki z tipsami długości 10 cm, białych kozaczkach, mini i obwieszone srebrem. A na stacji musi im ktoś tankować, bo one nie umieją <bezradny></span> no to dla mnie takie dziewczyny to porażka niestety - tylko i wyłącznie dla szpanu...

#210 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 23:09

..."białe kozaczki"....dobrze że chodzę w glanach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


hyhyhy

no nie wiem skąd te skojarzenia stereotypy się biorą, no ale są i już :P

Ferrarka pieknista, z reszta motorek tez :mrgreen:

#211 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 23:21

ja taki sportowy to z myślą o męskiej stronie :mrgreen: a i tankowac umiem,tipsów nie mam i białych kozaczków też nie,a jak kupie samochód to już napewno miec nie będe bo mnie nie będzie stac :-P :mrgreen: Kociak limuzyny super...ale ceny :shock:
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#212 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 07:55

zbiornik to pusty może byc nawet w maluchu

a ...ty nie rozumiesz o czym mowa.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#213 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 10:23

A co Wy na takie autka :-P

Załączone miniatury

  • trabant.jpg
  • syrena.jpg

Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#214 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 10:48

chyba wyszly z produkcji :mrgreen: :-(
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#215 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 10:54

to sa Trabanty <co></span>

#216 katty727

katty727
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 11:01

ten pierwszy to chyba po niby tuningu :mrgreen:

#217 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 19:32

Dorotea w takie to dopiero trzeba kasy włożyc :-P
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#218 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 03:10

one są jak skarbonki, ciągle trza w nie ładować. a pozatym nie podobają mi się stare auta :-/
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#219 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 03:15

fajne te stare :mrgreen: a pamietacie WARSZAWE?????

Dołączona grafika
Dołączona grafika

[ Dodano: 2008-02-20, 03:16 ]
tuptunio, ja lubie tylko popatrzec na takie stare!Tu sa w wakacje fajne zloty starych samochodow!Jak przeszukam fotki z wakacji to moze jakies znajde 8-)

#220 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 15:20

ale jak zadbany i fajnie zrobiony to może byc,zawsze coś innego niż te wszystkie audi,fordy :mrgreen:
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych