Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy II

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1698 odpowiedzi w tym temacie

#1681 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 21:41

@Madź fajny, tez mam czarnego królika ☺

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#1682 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 30 kwiecień 2016 - 19:18

@Madź fajny, tez mam czarnego królika ☺

pokazałabyś :-P

InstagramCapture_6fc73fc0-e6a0-4da8-870b-a97182a7409c.jpg InstagramCapture_1503ab33-0f3f-44b3-8b46-87aa1fb36d99.jpg Uszaty.jpg

a takie mam pobudki od kiedy Uszaty został pozbawiony krat:

WP_20160430_09_25_28_Pro.jpg

poczuł wolność  :lol:

“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”

#1683 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 21 maj 2016 - 16:22

@Madź cudeńko.Fajniusia puchata kuleczka.

#1684 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 17:51

Heloł ;-)
vn32tv.jpg

s2edy8.jpg

Załączone miniatury

• InstagramCapture_2845f9b6-1e95-4177-a4c4-c79a646f762e.jpg

Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”

#1685 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3555 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 19:52

@Madź dwa?? przeoczyłam coś? aż mam ciarki :D

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#1686 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 22:30

@Aspirynkaaa czemu masz ciarki?
Tak, wróciliśmy z Polski z Siarką i mamy teraz parkę ;-)

#1687 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3555 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 05:49

Bo ja jednego nie potrafiłam ogarnąć. Nie miałam serca trzymać go w klatce, a wypuszczony żarł wszystko, łącznie z dywanem. Podziwiam :)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#1688 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 06:34

U nas tylko tapety obrywają :D kiedyś się kablom oberwało, więc wszystkie pochowaliśmy. Rozpiździel czasem robią nieziemski, ale kochane są :mrgreen:

#1689 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 13:33

@Madź słodziaki !!! Fajnie, bo razem to nie będą się nudzić :mrgreen: :mrgreen:

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

#1690 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 08:09

Przedstawiam Wam naszego nowego przyjaciela Bostona. Znaliśmy go wcześniej, przygarnęliśmy bo znajomy rozstał się z kobietą i wyjechał za granicę. Ma ok. 1,5 roku i zachowuje się jak szczeniak. Tylko sił ma o wiele więcej. Ale ogólnie jest kochanym pieskiem. Antek go uwielbia

Załączone miniatury

• IMG_20160812_142306.JPG

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#1691 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 11:20

Piękny jest! Proszę go wygłaskać ode mnie :mrgreen:

#1692 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9424 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 13:48

Ma ok. 1,5 roku i zachowuje się jak szczeniak

Labradory dłuuuuugo tak mają  :mrgreen:

Świetny jest  :mrgreen:

@Madź fajne króliczki  <ookk>  <ookk>  <ookk> pisz szybko skąd pomysł i w ogóle, bo ja chyba dalej siedzę pod wrażeniem  <ookk>  <ookk>  <ookk>

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#1693 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 14:49

@Madź zrobione :)

@Tilia nie pocieszyłaś mnie, kolejne dziecko w domu :P

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#1694 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 15:20

@Tilia, pomysł kiełkował już jak pisałam w tym poście

I jakby była potrzeba mogę kiedyś drugiego przygarnąć. Tylko na razie się głośno nie odzywam na ten temat

Mój zapał został ostudzony po rozmowie z weterynarzami z Synergii, którzy mają pod skrzydłami króliki ze Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Powiedzieli, że ich zdaniem najlepiej drugiego przygarnąć po miesiącu od kastracji, mogłabym wcześniej z moim metrażem (a więc i możliwością trzymania ich osobno gdybym wzięła drugiego od razu), gdybym mieszkała na miejscu. Albo przy kolejnej wizycie w Polsce po prostu.
No to pomyślałam lipa. Ale że mam w ulubionych też kolejne dwie królicze fundacje nie umknęło mojej uwadze, że jeden królik z Fundacji Przygarnij Królika znalazł dom w Wiedniu. Było to parę miesięcy temu (maj chyba), napisałam więc do pośredniczki z FPK w Katowicach i nie owijając w bawełnę przedstawiłam naszą sytuację. Że nie mam upatrzonego królika, musi być samiczka, starsza od Uszatego albo w zbliżonym wieku i taka która nie boi się dzieci. Wysłałam zdjęcia tego w jakich warunkach żyje nasz królik, napisałam o kastracji i możliwych opcjach "po wszystkim".
Kasia nie widziała najmniejszego problemu. W lipcu ustaliliśmy, że wstępnie ona chciałaby nam Siarkę powierzyć. Nikt od kwietnia o nią nie pytał, była jednym z wielu króli odebranych z pseudo hodowli w Swarzędzu.
Pojechaliśmy na zapoznanie w dniu kastracji. Raczej się tak nie robi, ale ryzyk fizyk, bo czas nas gonił. To był strzał w dziesiątkę, do domu jechały już w jednym transporterze, nie było potrzeby trzymania ich osobno w ogóle ;-)
Hierarchia w stadzie jeszcze nie ustalona, ale coś czuję, że jak Uszatemu te hormony całkowicie opadną to ona mu pokaże kto będzie rządził w tym związku :lol:

#1695 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9424 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 15:31

@Madź extra! serio aż z bananem na buzi czytałam  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: człowiek człowiekiem, ale nic nie zastąpi tak towarzystwa królikowi jak drugi królik  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#1696 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 15:43

Ano :mrgreen: A my zdążyliśmy już zapomnieć jak to jest zjeść normalnie obiad. Siarka jeszcze jest wycofana, więc sępi z poziomu podłogi... Za to Uszaty potrafi dosłownie do buzi zajrzeć. Skończył rok i taki jakiś miziasty się zrobił, a od czasu gdy Zuzia była półtora miesiąca w Polsce to z braku laku i do mnie zaczął się przyklejać.
Tylko czasami jak mi się syndrom Elmirki włączy :oops: to spiernicza gdzie pieprz rośnie :lol:

#1697 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 16:43

@Madź no to jednak zdecydowaliście się na powiększenie rodziny. Słodkie te króliczki :)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#1698 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 17:17

@halynka jak za psami nie przepadam i nie zachwycam się na ich widok, tak ten bardzo mi się podoba ! :) widać, że urwis :D

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

#1699 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1174 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 16:39

Przedstawiam Wam naszego psa Maxa. :mrgreen: Z wilkowatych. Jest z nami od sierpnia. Mąż znalazł go w lesie uwiązanego do drzewa.

KHFhRE.jpg

Użytkownik Jogobella edytował ten post 10 marzec 2017 - 16:40

"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza." Konficjusz