Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Temacik dla mam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1189 odpowiedzi w tym temacie

#1181 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5084 postów

Napisano 05 październik 2017 - 20:03

Dzięki!
No mamy już 2 :)
Teraz mam się spodziewać górnych za jakiś czas czy dolne dwójki?

@halynka właśnie tak się bałam tych zębów. Ale kolejne może nam dadzą w kość z nawiązką. Nie wiadomo.

Ufff my po szczepieniu. Teraz dopiero na roczek. Synal 8,5 kg. Pani doktor tak go wychwalała, że z wrażenia zapomniałam zapytać o wędzidełko. Co prawda wiem na 100% że jest do podcięcia, ale chciałam się dowiedzieć czy według niej lepiej czekać czy już to 'załatwić'. Muszę znowu podejść do ośrodka:P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#1182 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3227 postów

Napisano 11 październik 2017 - 14:07

Dawno nie pisałam...

U nas ciężkie czasy nastały.

Od lata syn zmaga się z zaostrzeniem AZS. Prawie całe lato, to wizyty u różnych lekarzy , badania,testy itp...

Miałam nadzieję,że wizyta nad morzem pomoże. No ale niestety...

Syn zawsze miał problem z tym cholerstwem, z tym ,że tego lata bardzo się to nasiliło i przybrało nie znaną mi dotąd postać bąbli pękających, swędzących , piekących. Te bąble pojawiły się na dłoniach i stopach... różne masci, kremy sterydy itp... szału nie było...skóra , mimo , że tych bąbli nie ma( choć czasem lubi jakiś zaglądnąć) est popękana, ciągle sucha itp...Nie przespalismy całej nocy  ,żeby nie skłamac od 4 miesięcy... w nocy smarowanie, zmienianie opatrunków odciąganie rączek od drapania, płacz itd...

Testy nic nie wykazały, kompletnie nic, pazożyty nic, morfologia ok, z wymazu skóry z ran wyszedl gronkowiec. Miałam nadzieje,że antybiotyk doustny pomoże... nie dał kompletnie nic. Syn wygląda aktualnie okropnie , bo przez drapanie to wszystko rozprzestrzenia się po całym ciele. Dostalismy skierowanie do szpitala. Podzwonilismy , i udało się ,przyjmą nas w poniedziałek do rabki zdroju do instytutu alergologi. To moja ostatnia nadzieja... Mam dość, jestem zmęczona, zestresowana...ale ja to tam nie ważne, mam nadzieje ,że pomogą tam mojemu synkowi.

iv09i09kftvt0mdm.png

#1183 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 11 październik 2017 - 15:53

@Melodia19 przykro mi , trzymaj sie .  <przytul>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#1184 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7048 postów

Napisano 12 październik 2017 - 09:55

zy według niej lepiej czekać czy już to 'załatwić'. Muszę znowu podejść do ośrodka:P

ja czytałam, że im mniejsze dziecko, tym lepiej ;)

Syn dwie dolne jedynki już posiada :D

@Melodia19  przykro mi bardzo, trzymam kciuki, by wizyta w szpitalu pomogła!

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#1185 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5627 postów

Napisano 27 październik 2017 - 09:17

@Majorka^^ Z tego co wiem z wędzidełkiem im szybciej tym lepiej, będzie mu łatwiej.

@Melodia19 przykro mi, duuużo sił i rozwiązania tej przykrej dla Was sytuacji życzę. Oby mu się polepszyło jak najszybciej

201401111762.png

qio5t5b.png

#1186 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5084 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 00:52

Jestem mega zła. Byliśmy z języczkiem w zeszły czwartek. Lekarz niesympatyczny. Stary gbur. Odrazu mi się nie spodobał. Ale liczy się kompetencja. Niestety tego też zabrakło...
Po podcięciu nie zauważyłam żadnej poprawy. Wczoraj wybrałam się do naszej lekarki i faktycznie jeszcze raz musimy jechać, podcięcie do poprawki. Za mało podciął.
Normalnie szału dostałam!
Lekarz zamiast porządnie wykonać drobny zabieg komentował, że 'rodzice są zestresowani' ehhh.
I kolejny stres przed nami w piątek. Ehhh

Czy już nic nie warto robić na NFZ?
<bezradny>
Co to jest miłość ?

#1187 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7048 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 19:51

@Majorka^^ co za debil. Normalne, że rodzice zestresowani, co on nigdy rodziców małego dziecka nie widział?

Czy już nic nie warto robić na NFZ?
też się zastanawiam, koleżanka w końcu się fizjoterapeutki na nfz doczekała i masakra jest :( jak chodzila prywatnie, to było lepiej, ale 100 zł za wizyte :(

Ja się pochwalę,bo nie wiem czy piałam - synuś świetnie raczkuje, zapyla po całym domu, usiadł zaraz po skończeniu 6 mscy a kilka dni temu wstał :shock: także ciekawie jest :P tylko z siadaniem jest problem, bo prawą nóżkę ma ciągle podwiniętą i muszę korygować - oby przyniosło to poprawę, bo jak nie, to będę musiała iść z nim na rehabilitację i to prywatnie, bo zanim się doczekamy na nfz to on  do złobka pójdzie

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#1188 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3418 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 21:17

@elizabeth wielkie wow! Bardzo szybko!:-)
Co do terminów na nfz - ja się nie wypowiem, bo się tylko zdenerwuję! Do dziś pamiętam jak nas odsyłali w środku nocy od szpitala do szpitala z objawami poszczepiennymi jak Młoda miała 3 miesiące, bo wszędzie "najszybciej za kilka godzin", a dziecko leciało przez ręce :-/ i w końcu i tak zawolalismy pediatrę prywatnie (usługa nocna oczywiscie droższa) plus mandat, bo z tych nerwów mąż skręcił na zakazie. I ja się pytam na co idą nasze składki?!

@Majorka^^ współczuję :-( konował nie lekarz! A Wasz maluszek musi to przechodzić :-(

My po usg dzisiaj. Młodsza zdrowa jak rybka. A moja blizna gruba i ciągła. Dostanę od lekarza skierowanie na poród siłami natury, tak żeby przypadkiem się nie okazało, że w szpitalu akurat będzie lekarz "jak raz cc to zawsze" i żebym od razu nie trafiła pod nóż:-) no!

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif

#1189 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5084 postów

Napisano 18 listopad 2017 - 10:03

Szkoda gadać. Ale teraz trafiliśmy na fajną babkę. Stwierdziła, że nie ma co ryzykować, bo błonka dość gruba, żeby sie nie wykrwawił i dala skierowanie do laryngologa dziecięcego w innym mieście. W poniedzialek będę dzwonić.
Szkoda tylko, że tyle stresu a nadal problem języczka nie rozwiązany...

@elizabeth wow szybko. Zdolny synal ;) Nasz synal póki co raczkuje do tyłu tylko :)

@Aspirynkaaa przypomnij mi na kiedy termin, bo ja myślałam, że już zaraz :) Najważniejsze, że Młodsza zdrowa :)
Co to jest miłość ?

#1190 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3418 postów

Napisano 18 listopad 2017 - 13:17

@Majorka^^ nie lubię tego pytania, bo nie wiem co odpowiadać :-/ terminy z miesiączki i z usg są zupełnie różne, niby powinno się brać ten z usg, ale to znowu nie pasuje z możliwymi terminami poczęcia :-D generalnie rozstrzał na cały styczeń, ale w karcie ciąży wpisany orientacyjnie 13.01. Tak to jest, bo kp, bo miesiączki nieuregulowane po porodzie..

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif