Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Temacik dla mam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1163 odpowiedzi w tym temacie

#1161 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3367 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 15:21

Kupiłam Młodej pierwsze poważne buty do chodzenia. Niechodki spakowane do oddania dla bratanicy. I tak mnie naszło, że chociaż oficjalnie moje dziecko jeszcze przez prawie 2 miesiące będzie niemowlakiem to już nim nie jest. Mam w domu dużą samodzielną dziewczynkę. Jeszcze nie tak dawno czekałam na dwie kreski na teście ciążowym, potem głaskałam ciążowy brzuch, a teraz Młoda budzi mnie rano siedząc na mnie, głaskając mnie po twarzy "aj aj mama" :-) Nie chcę, żeby czas tak szybko uciekał.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif

#1162 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1001 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:57

@Aspirynkaaa niestety czas za szybko ucieka..

Ostatnio przeglądałam zdjęcia jak Kuba był mały... nie wiem kiedy to zleciało....

#1163 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6055 postów

Napisano 12 sierpień 2017 - 14:40

@Aspirynkaaa  to niesamowite jak bardzo dziecko się rozwija w pierwszym roku swojego życia.

Kruszyna skończyła już 4 miesiące. Nie wiem kiedy to minęło. Przewroty opanowała już do perfekcji. Lubi leżeć na brzuszku, kombinuje z nogami i rączkami. Wkurza się, bo nie może biec za bratem  :-D  Jest ambitna i myślę, że niebawem zacznie pełzać. Cyckiem karmimy się już tylko na noc, w nocy i rano. Tak wyszło. Dobrze, że i tak udało się przez te 3,5 miesiąca. Niedługo zaczynamy rozszerzać dietę. 

Krasnal też jakby dojrzał ostatnio. Opiekuję się siostrą i często się z nią "bawi".  I już drugi rok przedszkola zaczynamy.

#1164 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3367 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 19:16

Przewroty opanowała już do perfekcji
<ookk> to teraz się zacznie turlanie po mieszkaniu :) Młoda długo tak najbardziej lubiła się przemieszczać  :mrgreen:

Byliśmy wczoraj u kuzynostwa poznać 2tygodniową kruszynkę.  I chociaż urodziła się o 1,5kg cięższa od Młodej, to ja zupełnie nie potrafię sobie przypomnieć, że moje dziecko też było takie maluteńkie i kruche. Przez to od wczoraj mam niesamowite parcie, żeby już poznać Młodszą! Nie mogę się doczekać, żeby znowu tulić i całować takiego bobaska  :-D

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif