Smak: szarlotka. Dla mnie poprostu bomba! Pyszne, słodziutkie i ten ... smak szarlotki - miodzio
Polecam spróbować, bo jak zawsze wszystkie dobre "wynalazki", szybko mijaja i potem ich nigdzie nie można dostać
Napisano 14 maja 2010 - 17:01
Napisano 14 maja 2010 - 17:09
nie widziałam jeszcze takiego,chętnie się rozejrze po sklepie i zakupię na spróbowanie.Smak: szarlotka. Dla mnie poprostu bomba! Pyszne, słodziutkie i ten ... smak szarlotki - miodzio
![]()
Napisano 17 maja 2010 - 13:10
Napisano 28 maja 2010 - 18:51
Napisano 06 czerwca 2010 - 22:16
Napisano 08 sierpnia 2010 - 13:19
Napisano 08 sierpnia 2010 - 22:23
Napisano 08 sierpnia 2010 - 22:39
Napisano 09 sierpnia 2010 - 11:35
Napisano 09 sierpnia 2010 - 12:27
Napisano 09 sierpnia 2010 - 15:04
Napisano 09 sierpnia 2010 - 19:07
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 09 sierpnia 2010 - 22:16
Napisano 10 sierpnia 2010 - 06:41
Napisano 10 sierpnia 2010 - 06:58
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 10 sierpnia 2010 - 08:00
ja próbowałamKto nie próbował, niech żałuje
Napisano 10 sierpnia 2010 - 08:02
jak miksujesz, to jest taka fajna goryczka ze skórki i tego białego w środkutyle, że ja wyciskałam sok z cytryny a nie miksowałam ją w całości
Napisano 10 sierpnia 2010 - 09:59
Napisano 10 sierpnia 2010 - 10:02
ja nie bo mięty nie znoszę...dodaję do tego jeszcze miętę
Napisano 01 października 2010 - 20:07
źródło: www,eioba,plCoca-Cola - zapomniane fakty.
# Coca-cola została wynaleziona przez J. S. Pembertona, aptekarza z Atlanty, w 1886 roku i docelowo miała służyć jako środek medyczny.
# Był to jego drugi napój na bazie liści koki (wysoce rafinowany ekstrakt z liści koki to kokaina) i orzechów koli (pierwszy nosił nazwę Pemberton’s French Wine Coca).
# W 1886r. sprzedawano jedynie 9 butelek dziennie a 26 lat później zyski ze sprzedaży sięgneły 50 milionów dolarów. W 2004r. - 4,85 miliarda dolarów.
# 29 maja 1886r. pojawiła się pierwsza reklama Coca-Coli w gazecie “The Atlanta Journal”. Dziś około 94% całej populacji zna tą markę.
# W puszkach pojawiła się dopiero w 1955r.
# Gdyby nie barwniki - cola miałaby kolor zielony.
# Kiedy w Chinach zaczęto sprzedawać coca-colę, jej nazwę zapisano znakami, które w wymowie brzmiały jak “coca-cola”. Niestety okazało się, że ich znaczenie to “ugryź woskową ropuchę”. Sprzedaż nie szła zbyt dobrze.
# W 1985 roku firma próbowała zmienić formułę napoju. Po wielu przygotowaniach wprowadzono ją na rynek, jednak na skutek protestów przywrócono poprzednią recepturę coca-coli i sprzedawano równocześnie z nową pod nazwą „Coca-Cola Classic”.
# Tylko kilku ludzi na Świecie zna wszystkie składniki Coca-Coli. Koncentrat produkowany jest w siedzibie głównej firmy, nastomiast później rozsyłany dalej do innych oddziałów.
# Kopia oryginalnej receptury przechowywana jest w skrytce SunTrust’s Bank w Atlancie.
# W kilku stanach USA oddziały drogówki posiadają po 2 galony Coca-Coli. Po wypadkach, szybko zmywa krew z jezdni.
# Coca-cola zabija robaki.
# Służy też jako odrdzewiacz. Świetnie czyści srebro. (Ciekawe co na to Twój żołądek?)
# Polski poeta, Adam Ważyk, w socrealistycznym okresie swojej twórczości poświęcił Coca-Coli wiersz
# Dzięki połączeniu Coli, pensów, papieru, folii aluminiowej i soli można zbudować baterie
# Firma oskarżana jest o działania sprzeczne z prawami człowieka: w Kolumbii, Indiach, Turcji.
* Obecnie na całym Świecie prowadzone są kampanie przeciw praktykom firmy. Również w Polsce.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych