Hehe, akurat dziewczynka bardzo ułatwiła nam sprawę, bo mieliśmy dla niej imię wybrane jeszcze zanim zapadła decyzja, że się staramy. ![]()
Dla chłopca były 2 typy, więc trzeba by negocjować. ![]()
Napisano 29 kwietnia 2016 - 12:51
Hehe, akurat dziewczynka bardzo ułatwiła nam sprawę, bo mieliśmy dla niej imię wybrane jeszcze zanim zapadła decyzja, że się staramy. ![]()
Dla chłopca były 2 typy, więc trzeba by negocjować. ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 12 maja 2016 - 15:30

Napisano 13 maja 2016 - 07:09
Iwonko, nie znamy jeszcze płci, mam nadzieję, że lada moment Fasolka się określi płciowo
A z imionami to mamy inne typy, więc czuję, że będzie zaciekła walka ![]()
Napisano 13 maja 2016 - 11:14
Użytkownik iwonaryki edytował ten post 13 maja 2016 - 11:14

Napisano 08 czerwca 2016 - 18:59
Napisano 09 czerwca 2016 - 09:19
My jakoś w 13 tygodniu "raczej dziewczyna" i potem w 17 już "na pewno". Ale mój lekarz podobno zawsze tak szybko określa (bo oprócz narządów rozrodczych patrzy na układ kości miednicy i udowych i po tym podobno poznaje się w tak wczesnej ciąży), większość koleżanek około 18-22 tygodnia dopiero.
Pewnie na kolejnej wizycie się dowiesz. ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 09 czerwca 2016 - 11:00
Użytkownik iwonaryki edytował ten post 09 czerwca 2016 - 11:01

Napisano 10 czerwca 2016 - 08:55
U mnie też w 12 tyg było już wiadomo z Miśką, ale tu dużo zależy od lekarza i sprzętu - teraz przy Niedźwiadkach, ta która mi ostatnio robiła była nieosiągalna i przez długi czas myślałam, że będą dwie dziewczynki - w 14 tyg, tak mój lekarz stwierdził. W 20 tyg na połówkowe, w końcu mi się do niej udało dostać i spytała już czy znam płeć, jak jej powiedziałam, że tak, dziewczynki, to tylko się uśmiechnęła i stwierdziła, że ma nadzieję, że jeszcze się do jakiś imion dla nich nie przyzwyczailiśmy ![]()
Napisano 02 listopada 2016 - 21:48
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 03 listopada 2016 - 00:35
tak jak przeczuwalas ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 03 listopada 2016 - 13:01
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 03 listopada 2016 - 13:51
My poznaliśmy płeć w 14 tc, na razie pani doktor powiedziała, że na 90%
W pierwszej ciąży w 14tc dowiedziałam się, że chłopak. W drugiej w 13tc na genetycznym mówili, że dziewczynka, a w 19tc okazało się, że jednak jest siusiak ![]()
Napisano 08 listopada 2016 - 11:15
U nas wszystko wskazuje na 3 synka. Po cichu liczyłam, ze siły zostaną wyrównane i będzie dziewczynka ![]()
Najważniejsze, że zdrowy ![]()
Napisano 08 listopada 2016 - 13:45
Napisano 09 listopada 2016 - 09:36
@Marzycielka24 wesoło będziesz miała z trójką chłopaków w podobnym wieku ![]()
Ja liczyłam po cichu, że Krasnal będzie miał młodszego braciszka, a wygląda, że chyba będzie "raczej" siostrzyczka ![]()
Dzidziuś nadal w trudnym do określenia płci ułożeniu, więc jeszcze jest znak zapytania i nie mamy pewności.
Napisano 09 listopada 2016 - 21:41
chcialas drugiego chlopaka
Ja liczyłam po cichu, że Krasnal będzie miał młodszego braciszka, a wygląda, że chyba będzie "raczej" siostrzyczka
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 10 listopada 2016 - 23:49
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych