@krowka17; @monia66 Gratuluje synków. Niech rosną zdrowo. ![]()
Chłopczyk czy dziewczynka?
#442
Napisano 02 kwietnia 2014 - 17:26
Dzisiaj lekarz tak na 85% zapowiedział córeczkę
:D:D Nie udało się tak na 100% bo mała cholera tak się ułożyła, że jej "narządy" wylądowały pod moim pępkiem.
#443
Napisano 02 kwietnia 2014 - 17:52
@AgnieszkaT bardzo cię cieszę, że to dziewczynka, bo moje przepowiednie się spełniły ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#444
Napisano 02 kwietnia 2014 - 18:39
@AgnieszkaT oby była córa, bo na BS mamy już sporo chłopaków ![]()
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#445
Napisano 02 kwietnia 2014 - 18:59
@AgnieszkaT teraz doczytałam- no to gratuluję córy, bo chyba tak chciałaś
czekamy aż lekarz będzie pewniejszy, ale pomyłki są chyba rzadko ![]()
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#446
Napisano 02 kwietnia 2014 - 19:11
@AgnieszkaT fajnie, ze dziołcha. ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#447
Napisano 02 kwietnia 2014 - 19:13
Ja tak sobie myślę, że najpierw chciałabym mieć chłopczyka a potem dziewczynkę i na tym koniec ![]()
#448
Napisano 02 kwietnia 2014 - 20:23
@AgnieszkaT gratuluje
A stawialam na synusia ![]()
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
#449
Napisano 02 kwietnia 2014 - 20:29
#450
Napisano 02 kwietnia 2014 - 22:34
@AgnieszkaT będziecie mieli swoją mała księżniczkę. Oby się potwierdziło. Chociaż chłopaki też fajne (polecam
)
#451
Napisano 03 kwietnia 2014 - 03:45
bo chyba tak chciałaś
Nom, jak wychodziliśmy to powiedział, że jak będzie chłopak to będzie szukał dziewczyny na podmianę
bo wiedział, że mi na córce zależało. Ale dodał, że nie ma takiej opcji aby coś się zmieniło ![]()
A stawialam na synusia
To byłaś chyba jedyna. ![]()
Kiedy kolejne USG?
28-32 tydzień, no chyba że skuszę się wcześniej a jak tak, to dopiero za półtora miesiąca.
#452
Napisano 03 kwietnia 2014 - 07:33
@AgnieszkaT...oby to było 100%...fajnie by było...ale...jeśli jednak będzie synuś?...e...niech będzie zdrowiuśkie na początek...a potem płeć w drugiej kolejności...cieszę się razem z Tobą... ![]()
#454
Napisano 03 kwietnia 2014 - 18:30
@AgnieszkaT gratuluję małej królewny! ![]()
Mnie obojętna płeć, ale najbardziej chciałabym parkę.. a pierwszego mieć chłopczyka.
Żeby był starszy i bronił małej ksieżniczki. Haha. ![]()
#455
Napisano 03 kwietnia 2014 - 18:50
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#456
Napisano 03 kwietnia 2014 - 19:55
Gratuluje cory. dziewczynki sa najlepsze
#457
Napisano 04 kwietnia 2014 - 04:26
Żeby był starszy i bronił małej ksieżniczki. Haha.
Mamy w rodzinie bliźniaki (chłopak i dziewczynka) i to ona jest pierwsza to bronienia i chyba do każdego bicia się ![]()
dziewczynki sa najlepsze
oj tak
#458
Napisano 04 kwietnia 2014 - 06:26
#459
Napisano 04 kwietnia 2014 - 06:36
@AgnieszkaT oooo to będzie Mała Królewna
Wśród moich znajomych same dziewczynki się robią, jak któraś z dziewczyn zajdzie w ciążę, to chłopaki zawsze czekają na syna, bo mówią, że teraz to wokół same baby ![]()
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#460
Napisano 04 kwietnia 2014 - 06:40
@Jogobella, dziękuję
@89kasienka89, to u mnie znajome co ostatnio rodziły to własnie same chłopaki... Koleżanka nastepna w maju rodzi i też drugi syn:) a chciała dziewczynkę
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















