Tak się przyzwyczaić ciężko , córka, córeczka, cipeczka, mała kobietka oj odwróciła Ona życie nam do góry nogami
Chłopczyk czy dziewczynka?
#401
Napisano 01 października 2013 - 19:11
Tak się przyzwyczaić ciężko , córka, córeczka, cipeczka, mała kobietka oj odwróciła Ona życie nam do góry nogami
Love Love Love
#402
Napisano 01 października 2013 - 19:14
halynka, wydawało mi się, że to będzie synek.
co do smoczkowa to nie obstawiałam, ale fajnie że będziesz mieć córkę skoro syna już masz
#403
Napisano 01 października 2013 - 20:48
#405
Napisano 02 października 2013 - 17:56
#406
Napisano 11 stycznia 2014 - 09:50
mimo iż nie udzielam się na forum uznałam że chciałybyście wiedzieć
będzie synula
potwierdzone na 100% ![]()
#408
Napisano 11 stycznia 2014 - 11:16
@krowka17 sporo chłopczyków ostatnio na babskim ![]()
gratuluję ![]()
a miałaś jakieś przeczucie? czy lekarz Cię zaskoczył ![]()
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#410
Napisano 11 stycznia 2014 - 12:19
@krowka17 sporo chłopczyków ostatnio na babskim
gratuluję
a miałaś jakieś przeczucie? czy lekarz Cię zaskoczył
hmm na poczatku ciazy mowilam córka będzie ale z czasem jak D. ciągle od początku się upierał że syn to zaczęłam w to wierzyć i czułam już że syn no i tak zostało
gratulacje!!!! i wracaj do pisania!
heh nie wrócę
ale podczytuję was a szczególnie te co urodziły niedawno
#415
Napisano 12 stycznia 2014 - 20:49
nie tylko na babskim... jest bardzo dużo chłopców teraz
Poważnie? u mnie wśród znajomych i rodziny same dziewuchy prawie. O chłopcach więcej czytam na forum ![]()
#416
Napisano 13 stycznia 2014 - 08:14
Poważnie?
poważnie
w szpitalu, w którym rodziłam przypada 8 chłopców na 10 porodów ![]()
w wózkach też sami mężczyźni, rzadko spotykam małą dziewczynkę ![]()
#417
Napisano 13 stycznia 2014 - 13:19
Krówka17 serdecznie gratuluję wam synka
ja jak rodziłam Gabrysię to mało porodów ogólnie było chyba z pięć lub 4 i urodziły się 2 dziewczynki i dwóch chłopców , moja siostra cioteczna urodzi małą królewnę .
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#419
Napisano 13 stycznia 2014 - 21:00
i u mnie też, każda babka z którą gadam w ciąży to bedzie miec córe. No wysyp normalnie.
u mnie wśród znajomych i rodziny same dziewuchy prawie.
@AgnieszkaT a Ty co czujesz?
Love Love Love
#420
Napisano 13 stycznia 2014 - 21:20
Ja czuję, że u Agi będzie córka, jak nic ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















