Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Chłopczyk czy dziewczynka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
565 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 09:55

Dziewczyny - te które jeszcze nie są mamusiami - jak myślicie o dzieciątku, to wolałybyście chłopaka czy dziewczynkę?
Mamuśki - a Wy macie córeczkę czy synka?

Ja się narazie o siebie trochę martwię, bo nie wyobrażam sobie nie mieć córeczki. Na każdym kroku rozglądam się za ubrankami dla dziewuszki, za kokardkami, spinkami itd. I w ogóle jak tak sobie pomyślę - to córcia to będzie spełnienie moich marzeń :) Może dlatego, że z ziostrą jesteśmy dwie i tak nam z tym dobrze :) Nigdy nie brakowało nam brata, a i kontakt z mamą rewelacyjny, jednak co baby to baby ;-)

Jednak mam nadzieję, że będzie tak jak to wszystkie mamy mówią - że jak pojawi się ciąża, to najważniejsze będzie, aby dziecko było zdrowe, silne, a płeć będzie bez znaczenia.

Mamuśki - podzielcie się doświadczeniem. Jak to u Was było?

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 10:01

Dziewczyny - te które jeszcze nie są mamusiami - jak myślicie o dzieciątku, to wolałybyście chłopaka czy dziewczynkę?

Dziewczynke ;-) Mimo, ze instynku macierzynskiego nie mam :-P i jak narazie nie widze siebie w roli matki. Chrzesnica wystarcza ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 11:11

MNie to osobiście obojetne chociaż imie dla chłopaka juz mam ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 11:14

Ja zawsze myślałam, ze fajnie byłoby mieć dziewczynkę, a mam chłopaka :mrgreen:
Do końca ciąży nie wiedziałam, jaka będzie płeć, bo wolałam niespodzianke.

#5 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 12:02

Ja chciałabym najpierw chłopaka a potem dziewczynkę.

#6 Tatiana

Tatiana
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 12:16

ja bardzo chcialabym miec coreczke , ale synka rowniez tylko , ze troche pozniej

#7 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 12:58

Ja zawsze myślałam, ze fajnie byłoby mieć dziewczynkę, a mam chłopaka :mrgreen:

i nie było rzczarowania, gdy wyszedł chłopak?

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#8 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 13:58

i nie było rzczarowania, gdy wyszedł chłopak?


pewnie, że nie było :) jak się dzidzia urodzi to jest taka ogromna radość, ze nie ma mowy o rozczarowaniu, czy mysleniu "a szkoda, ze to nie dziewczynka" no i na odwrót ;) ale to chyba normalne, że kobiety chcą mieć córeczkę a faceci syna

#9 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 02 lipca 2007 - 15:48

tez bym chciala córeczke. ogladam ciuszki dla malutkich kobietek i sa przeslodkie. i zawsze sobie mysle jak to bedzie jak bedzie chodzic w za duzych butach mamy i bedzie sie z mama malowac. jasne ze jak przyjdzie co do czego to plec dziecka bedzie obojetna, ale na razie marzy mi sie corcia, chociaz pewnie bedzie oczkiem w glowie taty, a ja pojde w odstawke ;)

#10 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 16:28

ale to chyba normalne, że kobiety chcą mieć córeczkę a faceci syna

no, małż marzy o synku, ale córcię też chce mieć, taką swoją drugą księżniczkę ;-)
chłopaka to bym też chciała, żeby tata się cieszył. w domu same baby, wiem, że on marzy o wnuku :)

i zawsze sobie mysle jak to bedzie jak bedzie chodzic w za duzych butach mamy i bedzie sie z mama malowac.

no właśnie. o tym myśli chyba każda kobieta :)
niedawno rozmawiałam ze znajomą, która ma dwóch chłopaków. opowiadała o wycieczce klasowej, na której była ze swoimi dziećmi klasowymi i mówiła jak to malowała dziewczynki na dyskotekę i jak jej wtedy tak żal się zrobiło, że nie ma swojej córci, którą mogłaby malować, stroić itd. kocha ona tych swoich chłopaków bardzo mocno, ale gdzieś tam na dnie serca taka malutka tęsknota za dziewczynką została jednak...

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#11 mamusia22

mamusia22
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 21:07

Ja chciałam dziewczynke sukieneczki kokardki do wlosow itd.W 6 miesiacu juz wiedzialam, ze chlopak, ale sorki za brak skromnosci sliczny jak dziewczynka. Jestem dumna, choc z chlopcami jest ciezej niz z dziewczynkami-przewaznie.Daje mi szkole prawie jak dwie coreczki bym miala.

Załączone miniatury

  • czerwiec2007019.jpg

Filipek

#12 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 21:17

Śliiiiczny :mrgreen:
MI to zupełnie obojętne oby było zdrowe ;)
Dołączona grafika

#13 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 02 lipca 2007 - 21:40

Dzieciaczek przesłodki i przecudowny, aż się chcę takiego wycałować :mrgreen:
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#14 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 03 lipca 2007 - 09:42

śliczny chłopak :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#15 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 03 lipca 2007 - 18:27

cudny i taki wesolutki

#16 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 13 lipca 2007 - 22:07

mamusia22, faktycznie sliczny ten Twoj maluszek ;)

A co do tematu... Ja rowniez nie wyobrazam sobie nie miec dziewczynki, ale chlopaka tez bym chciala miec. Ale jednak gorzej by mi bylo gdybym nie miala dziewczynki, dlatego zawsze mowie, ze bede do skutku probowala :D tyle, ze ile mozna probowac... max 3 razy, ale jak pozniej 3 chlopakow wyjdzie to masakra w domu ... \
Najbardzije to bym chciala miec najpierw chlopaka, a pozniej dziewczynke :) mam nadzieje ze sie poszczesci :D

#17 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 14 lipca 2007 - 23:08

Ja chcę mieć tylko jednego bobaska i co wyjdzie to trudno, ale marzy mi się chłopczyk :!: :!: :cry: chociaż z 2-giej strony jak będzie dziewczyna też będę szczęśliwa, taka mała barbie :-P nie wyobrażam sobie mieć gromadki dzieci :!: :evil: :-P :mrgreen: ale co do dzieci to nie śpieszy mi się :-)
Dołączona grafika

#18 mamusia22

mamusia22
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 24 lipca 2007 - 21:04

ja chce miec jeszcze dwie coreczki
Filipek

#19 smerfertkahh

smerfertkahh
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 31 lipca 2007 - 23:01

A my czekamy z utesknieniem na synka :-D
]Dołączona grafika Dołączona grafika

#20 asiunia_1987_

asiunia_1987_
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 28 sierpnia 2007 - 16:25

mi się maży córcia ale to za kilka lat najpierw szkoła małżeństwo i ustatkowanie się...a poźniej możemy szleć :oops:
My to Ty i Ja:* 25 kwietnia zbliża się dużymi krokami:)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych