co boli?poza tym... boli jak "napęcznieje", że tak powiem..........
Olciiia, zgadzam się z Tobą...jak się ma tampon można zapomnieć o @
nie wyobrażam sobie, żebym miała gdzieś iść i mieć podpaske...
Napisano 25 lipca 2008 - 19:25
co boli?poza tym... boli jak "napęcznieje", że tak powiem..........
Napisano 25 lipca 2008 - 19:26
no raczej nie tamponco boli?
Napisano 25 lipca 2008 - 19:31
Napisano 25 lipca 2008 - 19:35
takcerrata, w środku Cię boli jak masz? jak "napęcznieje"?
no ja właśnie czuję za bardzo ;-)bo jak mam okres to mnie nie tylko brzuch boli ale ogólnie... zewnętrznie też .. i zewnetrzno-wewnętrznieto się czuje..
Napisano 25 lipca 2008 - 20:22
Napisano 26 lipca 2008 - 10:05
właśnie się martwię że mi coś przeleci, jak mam tampon, więc nawet jak go sobie aplikowałam to i tak miałam jeszcze podpaskę
bolec mnie nie boli bolał pare razy jak próbowałam nim nauczyłam się je wkładać dostateczniej głębokoboli jak "napęcznieje", że tak powiem.
Napisano 26 lipca 2008 - 13:45
Napisano 26 lipca 2008 - 14:16
ja wiemcerrata, ja czasami jak zle wsadze to tez mnie boli ale od razu wyciagam i wkladam lepiej... jak sie dobrze wsadzi to nie czuc zadnego "kolka w dupie"
Napisano 26 lipca 2008 - 20:01
Napisano 26 lipca 2008 - 20:11
Napisano 26 lipca 2008 - 20:26
Napisano 26 lipca 2008 - 20:29
Napisano 26 lipca 2008 - 20:51
Napisano 26 lipca 2008 - 21:25
Napisano 26 lipca 2008 - 21:26
hehe prawie czyni wielka rozniceprawie
Napisano 27 lipca 2008 - 11:08
Napisano 27 lipca 2008 - 11:23
Napisano 27 lipca 2008 - 15:25
Ja w dzień tylko tampony a w nocy podpaski.
Napisano 28 lipca 2008 - 11:22
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych