Skocz do zawartości

Babskiswiat.net uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Stopy a chodzenie w szpilkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 03 May 2009 - 12:47

problem jest nastepujacy. jeszcze dwa lata temu chodzilam w szpilkach prawie codziennie nie odczuwajac zadnego dyskomfortu. pozniej przez kilka miesiecy, w zwiazku ze zmiana pracy, nosilam rozne trampki i adidaski. od jakiegos czasu wrocilam do szpilek ( praca) niestety nie jestem w stanie wytzymac w nich dluzej niz 2-3 godziny.czesc stopy na ktorej opiera sie caly ciezar przy noszeniu obcasow, poprostu pali mnie zywym ogniem.... Moje pytanie? jak czesto chodzicie w szpilkach/wysokich obcasach? czy odczuwacie bole, pieczenie stop? jak sobie z tym radzicie???

#2 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 03 May 2009 - 12:52

Black_Angel, chodzę tak często, jak tylko mogę (czyt. założę raz-dwa razy w tygodniu, bo mnie obcierają :mrgreen: ). Nic mnie nigdy nie piecze, raczej mam palce i pięty pościerane.
Uwielbiam szpilki. Mam tylko jedną parę (obcas 8cm). Chodzę w nich, biegam, skaczę i poza otarciami nic mi nie dolega.
Spróbuj wkładek żelowych.

#3 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 03 May 2009 - 12:53

Black_Angel, moze twoje stopy potrzebuja troche czasu aby znow sie przyzwyczaic do wysokiego. Wczesniej jak pisalas, chodzilas w szpilkach i nic sie dzialo? Daj im czas, nie zakladaj obcasow od razu na caly dzien, rob sobie przerwy o ile sytuacja pozwala.

jak czesto chodzicie w szpilkach/wysokich obcasach? czy odczuwacie bole, pieczenie stop? jak sobie z tym radzicie???

Wszyscy wiedza, ze ja wrecz uwielbiam wysokie szpilki i obcasy, ale nic ze stopami mi sie nie dzieje, mysle, ze u ciebie to zmeczenie i z czasem wszystko sie unormuje.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#4 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 03 May 2009 - 13:03

Spróbuj wkładek żelowych.


wkladek probowalam, sa ok ale nie we wszystkich butach wygodne... na jednej imprezie mialam kozaczki na szpilkach a wkladki zsunely mi sie w palce.... to dopiero byla masakra....

#5 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 03 May 2009 - 13:07

Black_Angel, no to faktycznie... hm... co by Ci poradzić... Nie wiem jakieś żele chłodzące do stóp czy co... Ale to byś musiała do łazienki latać :/

#6 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 03 May 2009 - 13:14

zastanawiam sie czy to nie ma zwiazku z tym, ze przybralam na wadze dosc konkretnie... moze stopy maja za duzy ciezar i nie wytrzymuja... <bezradny></span>

#7 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 03 May 2009 - 13:16

Black_Angel, to na pewno ma pewien wpływ. A jeśli doda się to, że dawno w szpilkach nie chodziłaś to mamy niezły pasztet.
Postaraj się chodzić w nich po domu. Zacznij od godziny dziennie i stopniowo wydłużaj czas chodzenia.

#8 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 03 May 2009 - 22:43

Black_Angel, albo po zbyt długiej przerwie wskoczyłaś od razu w zbyt wysokie buty :?: może kup sobie na razie obcas pomiędzy tym obecnym a trampkami :?:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#9 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 04 May 2009 - 08:07

Black_Angel, moze twoje stopy potrzebuja troche czasu aby znow sie przyzwyczaic do wysokiego.

no dokładnie. napewno jeśli dasz im czasu wszystko wróci do normy... a jeśli nie to może kup sobie buciki na niskich obcasach...też są eleganckie a napewno mniej inwazyjne:)
Dołączona grafika

#10 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 11 May 2009 - 10:22

ja chodze czasem cały dzien w szpilkach i jest ok , najgorzej jest jak stoje w autobosie to wtedy mnie stopy "palą", a tak poza tym to wszystko ok.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#11 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 11 May 2009 - 15:41

Mnie też ostatnio ' palą ' strasznie mi to utrudnia życie, ale daję rade.

#12 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 11 May 2009 - 16:33

Ja jestem już przyzwyczajona do szpilek ;) Fakt faktem, że nie wiem jakbym wytrzymała zabawę do białego rana, tańcząc i chodząc, ale mowię o jakimś konkrentym długim wyjściu ;) Nic mnie nie uwiera, czuje się jak w adidaskach :P

#13 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 11 May 2009 - 17:23

ja uwielbiam chodzic w szpilkach. Ostatnio bylam caly dzien w niedziele i bylo ok. Oczywiscie ze na jakiejs imprezie by bolalo albo cos... gdybym chodzila codziennie caly dzien to pewnie stopy by nie wytrzymywaly ale tak co kilka dni to ok jest i nic nie boli:)

#14 Kaja 27

Kaja 27
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 11 May 2009 - 20:35

Tylko na jakieś okazje. Zazwyczaj noszę z takim szerokim 2-3 cm obcasikiem:) I czuję się w nich rewelacyjnie! Tak swoją drogą to właśnie taka wysokość obcasa jest najzdrowsza, nawet płaskie buty nie są tak dobre jak malutki obcas.
Podziwiam te co chodzą w szpilach dla mnie to jednak nie jest wygodne obuwie:/





Similar Topics Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych