Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Stopy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#21 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 15 luty 2010 - 18:43

Ja polecam tarkę do ścierania zrogowaciowałego naskurka, należy ją stosować po umyciu na wysuszone stopy,


te tarki to podobno najgorsze co może być, potem naskórek odrasta 2 razy szybciej i dwa razy grubszy.. <bezradny></span>

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#22 albatrosik

albatrosik
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 16 luty 2010 - 22:19

Ja także uważam że w takich sytuacjach najlepszy jest pumeks do stóp i dobry krem - polecam serię dr.Stopa flosleku, ja używam intensywnie nawilżającego kremu do stóp i (do spania) bawełnianych skarpet :-)

#23 Bella

Bella
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 luty 2010 - 15:44

Hmm, ciężki problem z tego co widzę... <bezradny></span> ale jest na to sposób.. pumeksy pumeksami, ale przede wszystkim ogarnij sobie Złuszczający peeling do stóp, a potem na noc zaaplikuj Nawilżającą maseczkę do stóp z parafiną. Sama miałam podobny problem, gdyż przez zimę wchodzę niemal przez cały dzień w kozakach i nie mam możliwości zmiany na inne buty, więc wiesz... to zabójstwo. W każdym razie te dwie rzeczy koniecznie sprawdź, powinny CI pomóc... :lol:

#24 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 13:13

Pumeks, krem, skarpetki - ten zestaw mi pomaga. Strasznie mi się łuszczy skóra na stopach i ponadto mam skłonność do żółtej zrogowaciałej grubej skóry. :-(

#25 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1680 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 13:51

maseczkę do stóp z parafiną

parafina jest rewelacyjna na takie problemy :-) w połączeniu z bawełnianymi skarpetkami daje superowy efekt :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#26 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 06:41

tarka lub pumeks kazdego dnia plus krem ( jak mam zwykły nievea) i stopy sa gładkie
A 1 - 2 razy w tyg. stosuje jeszcze maske na stopy.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#27 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:17

Czy pumeksu/tarki powinno używać się na suche czy mokre stopy? <hmm></span>
Bo słyszałam dwie rozbieżne opinie na ten temat <bezradny></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#28 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:22

Czy pumeksu/tarki powinno używać się na suche czy mokre stopy?

Nigdy nie używałam na suche stopy. Jakoś nie bardzo to sobie wyobrażam, więc w moim przypadku jeśli tarka, to tylko na mokre ;-)

#29 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:30

więc w moim przypadku jeśli tarka, to tylko na mokre

ja właśnie też zawsze używałam pumeksu na mokre stopy :D ale ktoś mi ostatnio powiedział, że tak nie wolno bo można uszkodzić sobie skórę i po zabiegach na zmoczonych stopach ten zrogowaciały naskórek 'odrasta' szybciej <bezradny></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#30 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:33

amoramor, ja słyszałam za to kiedyś, że nie można pumeksu używać codziennie, bo właśnie wtedy dzieje się to, o czym napisałaś, czyli

zrogowaciały naskórek 'odrasta' szybciej

i na sobie zaobserwowałam, że rzeczywiście tak jest. Dlatego teraz tarki używam raz, góra dwa razy w tygodniu. Za to krem codziennie.

#31 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1680 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 16:11

Nigdy nie używałam na suche stopy

a ja zawsze używam na suche stopy i według mnie daje to lepszy efekt <bezradny></span> ale to tylko moja opinia. wydaje mi się że pumeks/ tarka na mokre stopy tylko wygładza tą stwardniałą skórę dlatego wolę na sucho
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#32 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 06:46

Ja robię i tak i tak ;-) Ale generalnie we wszelkich poradnikach typu "Pedicure w domu" radzą najpierw wymoczyć nogi a potem używać pumeksu/tarki ;-)

Takiego zestawu nie robię za często bo nie mam na to czasu, najczęściej po prostu przy okazji jakiejs kapieli, ale fakt, używając za często szybciej twardnieje i się robi nieprzyjemne w dotyku <bezradny></span>

krem + skarpetki prawda, najlepszy zestaw :mrgreen: Ale jak tu w lecie na przykład spać w skarpetkach :lol: :lol:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#33 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1680 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 08:05

Ale jak tu w lecie na przykład spać w skarpetkach

ja cały rok śpię w skarpetkach :mrgreen: bez nich nie usnę ;-) tak jakoś mam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#34 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 08:17

ja cały rok śpię w skarpetkach bez nich nie usnę tak jakoś mam

to mnie wkurzaja właśnie, i sobie przez sen potrafię ściągnąć <H></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#35 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 09:20

przez sen potrafię ściągnąć

też mi się to zdarza często :mrgreen:
Ostatnio oduczyłam się spania w skarpetach, bo dłuuuugi czas tak jak monik_ka nie umiałam bez nich zasnąć <bezradny></span>
A jeśli

krem + skarpetki prawda, najlepszy zestaw

to jakich skarpetek używacie? Bo widziałam kiedyś w katalogu Avonu takie specjalne ale były chyba dość drogie, bo pamiętam, że szkoda było mi pieniążków <jezorek11></span>
Kiedyś jak użyłam zwykłych skarpetek to miałam wrażenie, że cały krem wsiąkł w nie a w stopy niewiele <bezradny></span> chyba, że to tylko takie moje mylne odczucie..

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#36 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 09:27

jakich skarpetek używacie? Bo widziałam kiedyś w katalogu Avonu takie specjalne ale były chyba dość drogie, bo pamiętam, że szkoda było mi pieniążków

ja zwykłe takie stopki bawełniane ;-) tak samo jak miałam rękawiczki, to też nie jakies specjalistyczne, tylko zwykłe białe z bawełny ;-) Ale może takie specjalistyczne byłyby lepsze, bo po pewnym czasie, ja też miałam wrażenie że one az ciężkie od tego kremu są :lol:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#37 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 09:45

Miałam w technikum zajęcia kosmetyczne, no i wiadomo tam była parafina która zastygała na dłoniach (lub stopach) wkładało się na to woreczek i dopiero do rękawiczek :P
I babka z zajęć powiedziała, że jak chcemy coś podobnego uzyskać w domu to najlepszy efekt jest jak wieczorem nałoży się grubą ilość kremu, na to woreczek foliowy zwykły i dopiero skarpetkę. Po jakimś czasie (min. pół godziny) ściąga się skarpetę i woreczek ze stopy a krem, który nie zdążył się wchłonąć należy wetrzeć w stopę :P
Zdarzyło mi się zasnąć raz z takimi woreczkami, aczkolwiek niewygodnie się z nimi śpi i chodzi. Najlepiej założyć wszystko i położyć się przed telewizorem i nigdzie się nie ruszać, bo można się rozjechać na podłodze :lol:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#38 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 09:48

bawełniane


Najlepsze :-P

Ja nieraz robię sobie tak: do kremu dodaje parę kropel oliwy z oliwek, wcieram w stopy i nakładam skarpety. Nie cierpię spać w skarpetach no, ale :lol:

Stopy przez noc się bardzo dobrze nawilżają i są milusie w dotyku.


a ja zawsze używam na suche stopy i według mnie daje to lepszy efekt

Czytałam kiedyś forum medyczne i właśnie tam radzono używać na suche stopy :lol:

pumeks/ tarka na mokre stopy tylko wygładza tą stwardniałą skórę


Dokładnie tak :-P

Najlepiej to spróbować samej na własnych stópkach :-P i się przekonać co dla nich najlepsze ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#39 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 09:56

iadomo tam była parafina która zastygała na dłoniach (lub stopach) wkładało się na to woreczek i dopiero do rękawiczek

obwiążę się dziś siatkami <umieraam></span> jak strach na wróble i rano zrelacjonuję czy działa <umieraam></span>

Najlepiej to spróbować samej na własnych stópkach i się przekonać co dla nich najlepsze

na pewno ;-)
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#40 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1680 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 10:18

to mnie wkurzaja właśnie, i sobie przez sen potrafię ściągnąć

pamiętam jak miałam ze 6 lat i zostawili mnie rodzice u babci na noc i nie powiedzieli jej ze spie w skarpetach, to babcia mi je przez sen ściągnęła ;-) więc się obudziłam i powiedziałam jej że jak tak robi to ja już nie będę spała i przez całą noc się musiała ze mną bawić ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych