Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Stopy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#41 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 28 sierpień 2011 - 20:04

jak wieczorem nałoży się grubą ilość kremu, na to woreczek foliowy zwykły i dopiero skarpetkę

ja czasem tak robie , ogladam jakis film i pp kilku godzinach wsmarowuje reszte w stopki i ide spac bez skarpetek.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#42 Lutka333

Lutka333
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 02 wrzesień 2011 - 13:24

jak wieczorem nałoży się grubą ilość kremu, na to woreczek foliowy zwykły i dopiero skarpetkę

ja czasem tak robie , ogladam jakis film i pp kilku godzinach wsmarowuje reszte w stopki i ide spac bez skarpetek.


W sumie dobry patent :) Muszę spróbować :) Ja na co dzień używam kremu dr. Stopa Flosleku, no i oczywiście od czasu do czasu wymaczam stópki i ścieram pumeksem. Ale następnym razem pójdę za waszymi radami i zastosuje myk z torebką i skarpetami ;)

#43 Malutka

Malutka
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:12

jak wieczorem nałoży się grubą ilość kremu, na to woreczek foliowy zwykły i dopiero skarpetkę

ja czasem tak robie , ogladam jakis film i pp kilku godzinach wsmarowuje reszte w stopki i ide spac bez skarpetek.


W sumie dobry patent :) Muszę spróbować :) Ja na co dzień używam kremu dr. Stopa Flosleku, no i oczywiście od czasu do czasu wymaczam stópki i ścieram pumeksem. Ale następnym razem pójdę za waszymi radami i zastosuje myk z torebką i skarpetami ;)


Też stosuję te kosmetyki o których pisze Lutka i uważam, że są naprawdę rewelacyjne, zwłaszcza krem nawilżający i sól cynamonowa do moczenia stóp :) spełniają moje wymagania te kosmetyki i stópki mam zadbane :)

#44 krokusica

krokusica
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 12:30

Hmmm moje dbanie o stopy zwykle wygląda tak, że ok dwa razy w tygodniu używam pumeksu i po prysznicu przeważnie używam kremu do stóp. No i oczywiście maluję i obcinam pazurki i takie tam. Nie wiem co dodatkowego mogłabym przy nich robić żeby wyglądały ok pomijając oczywiście wizyty u kosmetyczki ;)

#45 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 18:35

ja dwa razy uzyłam pumeksu i teraz mi popekały do krwi w 2 miejscach piety <bezradny></span> wiec ostatnio znów byl krem i skarpetki. mam takie slady na pietach jak gałazki tak to wyglada :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#46 Swing Mummy

Swing Mummy
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 06 październik 2011 - 00:00

Ja oprócz złuszczania naskórka specjalną tarką i natłuszczania kremami (chyba nie ma lepszych niż scholl albo neutrogena) to systematycznie stosuję sprayu przeciwgrzybiczego lub kremu oliprox o tej samej właściwości. Kiedyś miałam problem z grzybicą między palcami stóp (zaledwie łuszcząca się skóra) i wpadłam w panikę (ja i grzybica?! tylko nie to!). Sprawdziłam już wcześniej produkty oliproxu do skóry głowy i kupiłam krem przeciwgrzybiczy, by zapobiegać ewentualnemu rozwojowi choroby. Na szczęście szybko przywrócił moje stópki do porządku:) Więc teraz stosuję go zapobiegawczo.

#47 Lutka333

Lutka333
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 07 październik 2011 - 23:29

jak wieczorem nałoży się grubą ilość kremu, na to woreczek foliowy zwykły i dopiero skarpetkę

ja czasem tak robie , ogladam jakis film i pp kilku godzinach wsmarowuje reszte w stopki i ide spac bez skarpetek.


W sumie dobry patent :) Muszę spróbować :) Ja na co dzień używam kremu dr. Stopa Flosleku, no i oczywiście od czasu do czasu wymaczam stópki i ścieram pumeksem. Ale następnym razem pójdę za waszymi radami i zastosuje myk z torebką i skarpetami ;)


Też stosuję te kosmetyki o których pisze Lutka i uważam, że są naprawdę rewelacyjne, zwłaszcza krem nawilżający i sól cynamonowa do moczenia stóp :) spełniają moje wymagania te kosmetyki i stópki mam zadbane :)


Zeszłej zimy miałam tą sól cynamonową - ekstra rozgrzewa przemarznięte stopy ;)

#48 pueria

pueria
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 24 lipiec 2012 - 14:07

Jak się w zastosowaniu sprawdza pilling do stóp u Was? ja nigdy nie stosowałam ale muszę coś zrobić by poprawić kondycję moich stóp. co możecie polecić?
Dołączona grafika

#49 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 24 lipiec 2012 - 21:43

pueria, u mnie lepiej sprawdza się pumeks ;-) Peelingi nieco wygładzają skórę ale raczej tę na wierzchu stopy. Jeśli chcę wygładzić pięty to zdecydowanie pumeks najlepiej sobie z tym radzi

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#50 KasiaKaa

KasiaKaa
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 30 lipiec 2012 - 10:26

Ja czasem użyję pumeksu, na to krem nivea i mam ładne stópki.

#51 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 30 lipiec 2012 - 14:04

na to krem nivea

Polecam po nałożeniu grubej warstwy kremu wciągnąć na stopy bawełniane skarpety ;-) Efekt jeszcze gładszych i ładniejszych stóp

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#52 pueria

pueria
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 30 lipiec 2012 - 21:48

Ja ostatnio oglądałam w ddtvn, że nie za bardzo dobrym jest właśnie pocieranie pięt pumeksem, że to jeszcze bardziej wysusza skórę stóp, że lepiej używać raz w tygodniu peelingu a do tego kremu nawilżającego codziennie wieczorem.
Dołączona grafika

#53 marella

marella
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 09 sierpień 2012 - 16:18

A dlaczego pumeks się nie nadaje? Peeling do stóp jest cudowny, przy 2-3 razach w tygodniu jest zauważalna różnica.
Po wymoczeniu i starciu pumeksem stopy są gładkie ale po kilku dniach, znów ten sam problem. Zastanawiam się czy zbyt częste tarcie nie zwiększa przyrostu zrogowaciałego naskórka.

Właśnie kończę peeling z oriflame i zastanawiałam się, który teraz wybrać? Scholl, Dr Stopa, Propodia czy bez różnicy?
Dołączona grafika

#54 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 09 sierpień 2012 - 21:03

lepiej używać raz w tygodniu peelingu

Co jeśli sam peeling sobie nie radzi ze zrogowaciałym naskórkiem?

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#55 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 376 postów

Napisano 14 sierpień 2012 - 11:34

Ja raz na jakiś czas używam tarki do pięt, kiedyś w biedronce były takie dobre i tanie, chyba 3 czy 4 zł kosztowały, oprócz tego 1 w tygodniu (czasami 2, jeśli mam taką potrzebę) stosuję peeling na całe stopy (mam evree z rossmana), no i codziennie kremy nawilżające, jak mam więcej czasu to posmaruję stopu grubą warstwą kremu czy balsamu, zawijam w folię i tak z tym siedzę, np. oglądając film ;) Lepszych sposobów nie znam, ale te chyba działają, bo pięty mam gładziutkie jak mój pięcioletni syn ;)

#56 pueria

pueria
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 15 sierpień 2012 - 22:06

Ja raz na jakiś czas używam tarki do pięt, kiedyś w biedronce były takie dobre i tanie, chyba 3 czy 4 zł kosztowały, oprócz tego 1 w tygodniu (czasami 2, jeśli mam taką potrzebę) stosuję peeling na całe stopy (mam evree z rossmana), no i codziennie kremy nawilżające, jak mam więcej czasu to posmaruję stopu grubą warstwą kremu czy balsamu, zawijam w folię i tak z tym siedzę, np. oglądając film ;) Lepszych sposobów nie znam, ale te chyba działają, bo pięty mam gładziutkie jak mój pięcioletni syn ;)



matuchno zazdroszczę... ja chyba nigdy takich pięknych pięt mieć nie będę, a jeszcze gorsze od pięt mam podbicia :( mam grubego odciska a bardziej martwą tkankę na podbiciu i nawet tarcie pumeksem nie pomaga...

a peeling z evree znam, kupiłam sobie parę kosmetyków od nich bo uważam że są fajne i w dobrej cenie.
Dołączona grafika

#57 Mart

Mart
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 19 sierpień 2012 - 01:48

a peeling z evree znam, kupiłam sobie parę kosmetyków od nich bo uważam że są fajne i w dobrej cenie.


Znam firmę ale od strony kremów do rąk i te polecam, a teraz skończył mi się peeling to zainwestuję w ten przez Was polecany i zobaczę jakie efekty.

#58 KasiaKaa

KasiaKaa
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 08:44

Im więcej uzywa się pumeksu, tym skóra szybciej narasta. Mi wystarcza pumeksowanie średnio raz na półtora tygodnia.

#59 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 376 postów

Napisano 24 sierpień 2012 - 11:39

To fakt, im szybciej naskórek się ściera, tym szybciej nowy narasta i rogowacieje, dlatego raczej nie używam peelingu (tarki, pumeksu czy gotowego peelingu) częściej niż raz w tygodniu. Słyszałam, że taki sposób jest najlepszy i w sumie u mnie się sprawdza.

pueria, moze z tym odciskiem/zgrubieniem warto się wybrać na pedicure?

#60 aga22

aga22
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 16:38

Podstawą jest prawidłowa pielęgnacja stóp. Ja stosuje kosmetyki avon z serii Foot Works i jestem bardzo zadowolona. A jakie są wasze opinie o kosmetykach avon?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych