Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pamiątka ze ślubu- album czy fotoksiążka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#21 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 25 maj 2011 - 12:43

Marti_84, na forum nie lunkujemy!

Wklejam fotkę z linku:

Załączone miniatury

• KGWD.jpg

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#22 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 28 maj 2011 - 11:56

Marti_84 - fajne takie coś i wydaje mi się, ze miałam już okazję wpisywać się do takiej księgi <hmm></span> Opcja warta rozważenia - fajna pamiątka ;-)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#23 bluebell

bluebell
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 06 lipiec 2011 - 12:29

fotoksiazka wyglada naprawde super... a album zawsze mozna samemu zrobic ze zdjec otrzymanych od foto :arrow:

#24 Anonimka

Anonimka

Spełniona żona i mama <3

• Użytkownik
  • 2459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 06 wrzesień 2011 - 11:35

fotoksiazka wyglada naprawde super... a album zawsze mozna samemu zrobic ze zdjec otrzymanych od foto

My mieliśmy okazję wziąć fotografa, który proponował fotoksiażkę ale stwierdziliśmy, ze album weźmiemy, tak tradycyjnie. Mam wrażenie, że mając fotoksiażkę to jak kiedyś przypadkiem zegnie się kartkę to i zdjęcie też, a mając album to wygląda zupełnie inaczej...

#25 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 15:10

ze album weźmiemy, tak tradycyjnie.

Moim zdaniem dobra decyzja. Zdecydowanie wolę eleganckie albumy niż fotoksiążki, które są teraz modne, ale moda może się zmienić. A album zawsze wygląda ciekawie.
No chyba, że jeszcze mi się odmieni kiedyś :mrgreen:

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#26 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 18:05

Jeżeli zdjęcia są na płycie to i album i fotoksiążkę można sobie zrobić samodzielnie :mrgreen: Osobiście jednak wolałabym mieć na półce pięknie oprawioną fotoksiążkę. Zdjęć w albumach właściwie nie mam i nie zanosi się na to, żebym je inaczej oglądała jak tylko w komputerze/telewizorze. A książkę właśnie ze względu na wydanie i to że można zdjęcia z jakimś opisem na "stałe" złączyć, no i jakość wykonania wolę . Choć pewnie i tak za jakiś czas zdanie zmienię :lol:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#27 Maona

Maona
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 27 wrzesień 2011 - 09:39

Album też może być fajny, zwłaszcza jeśli zrobi się go w stylu retro. To dopiero będzie atrakcja dla dzieci i wnuków, które pewnie już nie będą znały papierowych zdjęć.
He who asks is a fool for five minutes, but he who does not ask remains a fool forever.

#28 buds1

buds1
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 11:45

też wybrałam zwykły, tradycyjny album. oferowane nam fotoksiążki bardziej przypominały pokaz slajdów w prezentacji niż jakąś sensowną kompozycję. Polecam szczególnie zdjęcia na perłowym papierze albo metalicznym. naprawdę świetnie nadają się do albumu! efekt rewelacyjny
Kobiety rządzą. http://wwws.90.pl - agencja reklamowa.

#29 monia66

monia66

szczęśliwa mamusia

• Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 05 grudzień 2011 - 21:21

My prawdopodobnie zdecydujemy się na fotoksiążkę.

Widziałam kiedyś taką u koleżanki i bardzo mi się podobał.

201407101662.png

#30 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1680 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 09:18

Widziałam kiedyś taką u koleżanki i bardzo mi się podobał.

mnie też się to bardzo podoba, zwłaszcza jak jest zrobiona na prawdę z pomysłem...super pamiątka
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#31 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 10:33

Dziewczyny, które teraz wychodzą za mąż co będziecie wybierały?

Ja wybrałabym album, ale ja będę wybierać fotografa, który robi na kliszach. Książkę sama sobie ewentualnie złożę, ale urok mają zdjęcia.
Te z maszyny owszem są mniej trwałe, z kliszy przetrwają mnie :)

Aczkolwiek niektóre te fotoksiążki ładne, ale często strasznie złożone.

Każdy z nas urodził się ateistą

#32 agahel

agahel
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:13

ja planuję mieć plakat z drzewem lub jakimś innym obrazkiem, na którym zostawia się odciski palców
Dołączona grafika

#33 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 18:05

Ja do czasu jeżdżenia do różnych fotografów i szukania byłam przeciwniczką książek. Wydawało mi się, że tylko album wchodzi w grę.
Obecnie mamy w umowie fotoksiążkę, a nie album. :mrgreen: Zauroczyłam się nim od samego początku. Wydawał mi się bardzo elegancki i taki mega solidny.
Zaznaczyłam tylko, że chciałabym mieć szybciej wgląd w to, jak będą zdjęcia skomponowane. Podobno zazwyczaj fotografowie sami wybierają, ale pan powiedział, że skoro mi zależy, to mogę w tym pomóc. :-)
Albumy planuję zrobić sama dla rodziców. Chciałam im też zamówić takie mniejsze fotoksiążki, ale to dodatkowy koszt 1000 zł był i zrezygnowałam.

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#34 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 18:29

My mamy album i gdybym miała po raz drugi wybierać to decyzję podjęłabym taką samą. Ogólnie fotoksiążki do mnie nie przemawiają. Zdjęcie w albumie ma swój urok, magię a jeśli są to zdjęcia z kliszy to już w ogóle.
Uwielbiam oglądać zdjęcia ślubne moich rodziców, są po prostu piękne.

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."

#35 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 19:04

Podobno zazwyczaj fotografowie sami wybierają, ale pan powiedział, że skoro mi zależy, to mogę w tym pomóc. :-)

To dobrze, że masz wgląd. Ja zawsze proponowałam aby sami sobie wybrali ułożenie albumu, sami wybrali jakie zdjęcia do niego idą. Ja patrzę na inne rzeczy na zdjęciu, a w końcu to ich pamiątka. Jedni chcą inni nie, ale dobrze mieć możliwość.

Zdjęcie w albumie ma swój urok, magię a jeśli są to zdjęcia z kliszy to już w ogóle.
Uwielbiam oglądać zdjęcia ślubne moich rodziców, są po prostu piękne.

Ja też, one są takie prawdziwe. No może te ustawiane są takie posągowe :) ale reportaż z wesela jest taki naturalny. Lubię bo są czarno-białe.

#36 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 20:03

To dobrze, że masz wgląd. Ja zawsze proponowałam aby sami sobie wybrali ułożenie albumu, sami wybrali jakie zdjęcia do niego idą. Ja patrzę na inne rzeczy na zdjęciu, a w końcu to ich pamiątka. Jedni chcą inni nie, ale dobrze mieć możliwość.

Ja do końca nie wiem, czy będę miała czas. ;-)
Poza tym biorąc pod uwagę moje "zdecydowanie", to ciężko to widzę.
Z tych które widziałam, to każda mi się bardzo podobała ( wybór zdjęć też ), ale jednak wolałam zaznaczyć, że chcę to szybciej widzieć. <bezradny></span> Za mocno to wszystko chyba przeżywam. <bezradny></span>

#37 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 20:08

Poza tym biorąc pod uwagę moje "zdecydowanie", to ciężko to widzę.
Z tych które widziałam, to każda mi się bardzo podobała ( wybór zdjęć też ), ale jednak wolałam zaznaczyć, że chcę to szybciej widzieć. <bezradny></span> Za mocno to wszystko chyba przeżywam. <bezradny></span>

Eee tam, masz prawo. Taki dzień ma się jeden raz (a raczej chce się aby to był jeden raz) :) Więc na pewno się przeżywa. A zdjęcia to jednak zostaną, noc przeleci, będzie się wspominać, ale album to coś na pamiątkę na długie lata, więc to moim zdaniem jeden z najważniejszych punktów. Więc zawsze lepiej pomarudzić ale być potem zadowoloną.

To wyobraź sobie jak ja będę wybierać skoro sama fotograf :-/

#38 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 20:32

To wyobraź sobie jak ja będę wybierać skoro sama fotograf

No fakt. :mrgreen:
Może nie będzie tak źle jednak. ;-)

#39 justyna1439

justyna1439
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 20:41

Mamy w posiadaniu foto książkę z płytą na której są krótkie video : plener, przygotowania do ślubu i teledysk ze ślubu.Jesteśmy bardzo zadowoleni ;-)

#40 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 07:45

Jeśli się zdecydujemy, bo wciąż się zastanawiam, to weźmiemy album.
Z tymże, nie będziemy robić reportażu od a do z ani pleneru, tylko kilka ujęć studyjnych, aby było "coś" na pamiątkę dla nas i dla rodziców ;-)