Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sprzedam dziewictwo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#21 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:34

ups nie zauwazylam ze juz jest taki temat sorrki

#22 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 14:17

gdzieś już o tym czytałam....
ludzie w desperacji robią gorsze rzeczy żeby zdobyć kasę :P
dla mnie to po prostu prostytucja... sprzedawanie siebie za kasę.
ale tysiąc złotych to i tak mało.... ;-)

#23 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 15:03

Teraz dziewczyny są takie puste, że ciężko im psychikę zarysowac... Bardzo niepokojące zjawisko, coraz młodsze dziewczynki chcą byc dorosłe i takie są tego skutki :roll:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#24 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1566 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 17:25

widziałam juz gdzies takie ogłoszenia w internecie.
w przypadku podanym w pierwszym poscie dziwi mnie cena poniewaz tamte dziewczyny żądały kilkakrotnie wiecej.
ja nie chciałabym miec takich wspomnień co do mojego pierwszego razu.
to bedzie za nia szlo przez cale zycie.
np. za pare lat spotka sie z koleżankami przy piwie, zaczną wspominać swoj pierwszy raz no i co ona im powie? (no chyba ze koleżanki sa takie jak ona).

uważam to za prostytucje :-/
tyle tylko ze bardziej luksusowa(jesli tak to można nazwać). :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#25 tina

tina
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 09:34

i na dodatek niezly inters :) przywrocenie dziewictwa nie jest przeciez znowu takie drogie...
jak tak pare razy (a moze parenascie) na miesiac, to dziewczyny niezle zarabia...
chmm...bardzo perfidna prostytucja.

no to smiac mi sie chce z tych facecow, co sie daja nabrac.

#26 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 10:07

Drogie kolezanki (ze sobie taka aluzje zrobie :P)

Nie wiecie czemu facet woli zaplacic 10 tys za dziewice niz 500 zl za panne z agencji ? Roznica jest taka.. dziewica.. nigdy z nikim wczesniej nie byla, a panna z agencji.. chyba byla juz z wszystkimi.
Facet placi za wylacznosc, exclusive, a czy to dostaje to juz inna kwestia. Dziwi mnie jednak Wasz szok, bo nie wiem czy Wy zyjecie na tym swiecie czy pod jakims kloszem.

-1-
U mnie na ulicy, jest dziewczyna.. 17 latka (nawet ladna, blondynka malutka, szczupla), ktora kiedys.. czyt rok temu zadowalala oralnie chlopakow z osiedla za 50 pln. Co lepsze, w tym samym czasie miala juz chlopaka z ktorym ciagle jest, a on o niczym nie wie. Teraz najlepszy motyw, przyszedl kryzys, ludzie potracili prace, dziewczynka odczula brak pieniazkow i zmienila stawke na 25 pln, zabawne prawda ? Musze jednak dodac, ze dziewczyna ta pochodzi z bogatego domu.. wiec jakie sa jej motywy ? Moze lubi ten sport a przy okazji zamiast zabawiac sie za darmo w chlopakami z dyskoteki woli dorobic ? Bo czym rozni sie za przeproszeniem dziwka, ktora sypia z kazdym nowo poznanym chlopakiem, od tej ktora jeszcze za to bierze oplate ? Wg. mnie niczym.

-2-
Jest takie cos jak vip ladies (mozna znalezc chocby w google). Bardzo, ale to bardzo piekne kobiety, ktore mozna wynajac na caly dzien. W cene takiego wynajecia wchodzi wspolny obiad w restauracji, kolacja, moze jakies kino i cala noc. Ceny wachaja sie od 2000 w gore. Ponownie pytacie czy warto, skoro sa panny z agencji ? Panny z agencji zazwyczaj sa juz troszke poturbowane przez czas i zycie, a vip ladies ? Dziewczyny, o ktorych nie jeden normalny facet marzy dniami i nocami, ktore oglada sie tylko w ckm lub playboyu.

-3-
Tok myslenia mezczyzn. Czaqsami zastanowcie sie 10 razy co znaczy u Waszego meza delegacja, bo moze mimo iz on jest nikewinny i wierny, nie zawsze takie cechy ma gospodarz tej delegacji. Kilka lat temu, jezdzilem z kolega po agencjach towarzyskich w moim miescie, gdyz on dostal polecenie od szefa aby znalazl 3 ladne dziewcyzny, ktore zgodza sie na zabawe w uwodzenie, tzn. podczas jakiegos spotkania, mialy udawac niby iz daja sie podrywac jakiemus tam gosciowi z delegacji. Mialy z nim flirtowac i ostatecznie dac sie zaciagnac do lozka w taki sposob, aby facet sie nie zorientowal ze to prostytutka.

-4-
Deficyt dziewic. Dziewictwo jest w cenie, dlaczego ? Bo teraz znalezc dziewice jest cholernie ciezko. Oczywiscie trafiaja sie wyjatki, ale wiekszosc dziewczynek juz w gimnazjum jest dawno po.. bo to wstyd, bo cala klasa juz wie, bo to bo sramto.

-5-
Ostatni aspekt, sponsoring. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile kobiet.. moze nawet tych w Waszym otoczeniu jest na sponsoringu. Szczegolnie ladnych kobiet.. podalbym Wam pewna strone.. ale zapomnialem adresu.. Byly tam tysiace, dziesiatki tysiecy ofert glownie nastolatek i takich kobiet do 25 roku zycia, w wiekszosci dosyc atrakcyjnych, ktore oferowaly swoje uslugi w zamian za miesieczne kieszonkowe w stylu 5000. Powody ? A byly rozne, te starsze pisaly o tym, ze nie chca byc gorsze od swojego chlopa, ktory duzo zarabia lub ze potrzebuja bo stracily prace. Te mlodsze, pisaly ze 300 zl kieszonkowego nie starcza na ich wygorowane potrzeby.

Sorki za chaotycznosc wypowiedzi. Powstaje jednak pytania:
- skad ta bulwersacja ? Prostytucja istnieje juz tyle lat a nagle takie oburzenie bo dziewica ? A co to inna dziewczyna niz inne prostytutki?
- nie wiecie ilu na swiecie jest zdesperowanych i zboczonych mezczyzn ? Kobiety z tego korzystaja, bo oni sa w stanie zaplacic rownowartosc 12 swoich wyplat byle sie przespac z kobieta, ktorej by normalnie nie mieli.
- kogo za to potepiac ? Kobiety ? Mezczyzn ?
To moze maly joke.. mezczyzna ma naturalnie wbudowany w system pociag do aktow seksualnych, do zdobywania kobiet nie wazne jak, kobieta ma naturalnie wbudowane w system pociag do pieniedzy :D Wiem wiem, sorki :D

I ciut na rozluznienie Waszego oburzenia.. :P

Załączone miniatury

  • propozycja_by_cheaters_2.jpg


#27 tina

tina
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 12:02

dziekujemy za przyblizenie wielu aspektow prostytucji dziwczat z punktu widzenia mezczyzn ;)

mozna sie wiele dowiedziec.

ja tam wole sponsoring tylko od meza, i tu zastanawiam sie, ze tego tak nie mozna nazwac, bo jednak taka instytucja jak malzenstwo jest przeciez uregulowana prawnie.

ale dowiedzialam sie duzo ciekawych rzeczy ;)

#28 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1566 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 12:23

mnie to jakoś specjalnie nie dziwi.
spotykałam sie juz z takimi ogłoszeniami, czytalam artykuły na temat rekonstrukcji błon dziewiczych.
znam tez powody facetow dla ktorych wybierają właśnie dziewice.

Deficyt dziewic. Dziewictwo jest w cenie, dlaczego ? Bo teraz znalezc dziewice jest cholernie ciezko. Oczywiscie trafiaja sie wyjatki, ale wiekszosc dziewczynek juz w gimnazjum jest dawno po.. bo to wstyd, bo cala klasa juz wie, bo to bo sramto.


dokladnie tak jest.
z czasem "zapotrzebowanie" na usługi dziewic będzie wzrastało, wzrastać będą tez ceny.
a prostytutka to prostytutka, nie ma dla mnie znaczenia czy za seks z przypadkowym facetem będzie kasowała 20 000 zl czy tez zrobi to za darmo. <bezradny></span>
wiec jesli ma sie puszczac na dyskotece zeby tylko miec pierwszy raz za soba to moze nawet lepiej dla niej jak cos na tym zarobi ;-) (zart oczywiście)
a ze to dziewice sie sprzedają no coz jakos trzeba wejsc do zawodu :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#29 tina

tina
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 14:29

rany bomba!
a ja znam tyle dziewic!

i to nie wcale gimnazjalistki!!!

#30 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 17 kwiecień 2009 - 16:00

nie jestem zaskoczona. nie jedna dziewczyna traci dziewictwo z kim popadnie, żeby mieć to za sobą, a jak widać są i takie, które potrafią na tym zarobić. nie bulwersuje mnie to już jakoś szczególnie

#31 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 16:04

Piotrek, filmik muszę przyznać, że niezły :D Ale to nie tak jak myślicie (faceci) :mrgreen: :lol:

#32 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 18:04

hahaha filmik śmieszny:P a jeśli chodzi o temat sprzedawania dziewictwa to hmmm... kolejny z odłamów prostytucji... i znając życie to ten "zawód" jeszcze nie jednym nas zaskoczy... tyle mam do powiedzenia w tej kwestii...
Dołączona grafika

#33 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 20 kwiecień 2009 - 14:19

mnie także to jakoś specjalnie nie bulwersuje...a niech sobie robią z tym dziewictwiem co chcą.. ;-)

<ookk>


#34 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 15:15

zrodlo:Pudelek :)

Serca widzów brytyjskiej wersji programu Mam talent podbiła 47-letnia Susan Boyle. Gospodyni domowa szybko stała się faworytką show, a w mediach pojawiły się plotki na temat jej prywatnego życia. Susan sama przyznała w jednym z wywiadów, że ze względu na to, że jest mało atrakcyjna, wciąż jest dziewicą. Nigdy nie miała chłopaka, nigdy się nawet z nikim nie całowała.

Informacja ta bardzo zainteresowała pewną wytwórnię produkującą filmy dla dorosłych. Boyle natychmiast otrzymała propozycję nagrania swojego pierwszego razu. Za materiał, na którym śpiewaczka będzie uprawiać seks z wybranym przez widzów partnerem, pomysłodawca projektu jest gotowy zapłacić 100 tysięcy dolarów.

Film z Boyle miałby zostać opublikowany jedynie w internecie i oczywiście udostępniony za odpowiednią opłatą. Co ciekawe, śpiewaczka... nie odmówiła!


tak mi to idealnie pasowalo do tego tematu mimo ze Susan nie jest mloda atrakcyjna laseczka... co Wy na to moje panie????

Susan Boyle:
http://e1.pudelek.pl...01802b449ec73a4

#35 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 17:30

to jest pomysł na biznes ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#36 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 17:32

to bedzie cos oblesnego fuuuj....... :-?

#37 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 17:35

Black_Angel, słyszałam jak śpiewa ...cudnie ... ale po tym ze sie zgodzila widac ze szybko udrzy jej conieco do głowy ... swoja droga jestem w stanie zrozumiec te głupie dziewczyny które sie sprzedają na aukcjach chca sobie jakos "dorobic", ale nakręcanie filmu i publikacja w necie to już przesada ... no chyba ze sie chce zaistaniec za wszelką cene ... <bezradny></span> troche szacunku do samej siebie ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#38 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3174 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 18:13

nie wydaje mi się żeby to była prawda....mam nadzieje że to nie jest prawda...
takie ogromne wrażenie na mnie wywarła ta kobieta... <bezradny></span>
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#39 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 21:08

ogromne wrażenie na mnie wywarła ta kobieta

na mnie też

ale wydaje mi się że to nie prawda. chyba kobieta z takim bagażem życiowym ma trochę oleju w głowie :-/
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#40 Nielegalna

Nielegalna
  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 05 maj 2009 - 16:41

A ja durna za darmo się oddałam, z uczucia <bezradny></span>

A tak poważnie to to jest smutne. Bo to jak się rozpocznie życie seksualne rzutuje na to jakie będzie później.

Nie rozumiem pisania o dziewictwie jak o czymś najcenniejszym. Tak samo nie rozumiem wstydzenia sie tego, ze się dziewica jeszcze jest





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych