Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sprzedam dziewictwo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 11:38

Dziewczyny ostatnio przegladam wiele portali w poszukiwaniu mieszkania a dzisiaj natknęlam sie na jednym z nich na ogłoszenie tego rodzaju i zamarłam :

"Opis
Hej! Mam 18 lat, jestem szczupłą, ładną blondynką o wymiarach 85-65-90. Zdecydowałam się wystawić moje dziewictwo na „aukcji”, czekam na konkretne propozycje cenowe, najchetniej od starszych facetów. Najlepiej z dolnego śląska lub Warszawy i okolic. Nie posiadam własnego lokum, ale mogę dojechać gdzieś ;) PROSZĘ WYŁĄCZNIE O POWAŻNE OFERTY  Pierwszeństwo dla ofert z fotką. Mój adres: .......@buziaczek.pl

Cena: 1.000zł
Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie"

Co myślicie o tego typu poczynaniach?Jestem w szoku choc słyszalam o takich ofertach...
Dołączona grafika

#2 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 11:42

tez juz slyszalam....
"glupota ludzka i milosierdzie Boskie nie zna granic!"
tyle na ten temat:)


aha! czytalam ze takie panny czasem robia sobie operacje i sa znow "dziewicami" i znow sie sprzedaja ale to tak gora 3 razy bo pozniej moga je poznac faceci ze sciemniaja! :roll:

#3 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 11:45

Też już o tym słyszałam... No cóż, dziewczęta widocznie chcą sobie dorobic :roll:
Brak mi słów, zastanawiam się tylko, skąd młodym ludziom przychodzą do głowy takie pomysły... Czyja to wina?

"glupota ludzka i milosierdzie Boskie nie zna granic!"


Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 11:45

dajmira, bylo tu juz cos podobnego ale na aukcji byl prawiczek,czy moze nawet nie prawiczek ale jakis chlopaczek wystawial swoje uslugi na aukcji :roll:

co o ty mysle?
Przeraza mnie to !
Nie wiem dokad ten swiat zmierza i jako przyszla matka czasem sie zastanawiam czy bede w stanie uchronic moje dziecko od tych anormalnych zachowan.
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#5 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 11:46

o matko! to ja 100 lat za Murzynami jestem o operacjach typu "powrot dziewictwa" nie słyszałam!!! :roll: :shock:
Dołączona grafika

#6 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 11:56

Dla mnie to jest paranoja. Wiadomo, ze dla dziewcząt to łatwy sposób zarobienia konkretnej kasy, a dla faceta zwykła satysfkacja. Niemniej jednak takie zjawisko daje wiele do myślenia. Mianowicie w jak szybkim tempie ten świat na psy zejdzie... O ile już nie zszedł...

#7 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:05

Czego ludzie nie zrobią do kasy...
Ech,to jest okropne.

#8 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1630 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:11

No to ja znalam faceta ktory kupil sobie taka dziunie... Znajomy mojego Piotrka kupil jej dziewictwo za tys zl.... :shock:
Masakra...Dokad ten swiat zmierza?
Dołączona grafika

#9 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:15

skinnybitch, a po wszystkim co? opłacalo sie? jak chcial sie zaspokoic mogl isc do "burdelu" i zaplacic te nie wiem 3 stowy czy iles i mialby co by chcial po co mu dziewica :?:
matko!

#10 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:17

Bo dziewica... to dziewica... Może inny rodzaj przeżycia :roll: Nie potrafię tego zrozumiec, ale bardziej przerażają mnie te dziewczyny, które z premedytacją sprzedają swoją cnotę... wydaje mi się, że sprzedają również swój honor :-/
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#11 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:17

No cóż - najstarszy zawód świata w wersji nowoczesnej...
Nie przeraża mnie to, bo panna sama wybrała sobie zawód (mam nadzieję).
Wszystko się rozwija, więc kurewki też chcą iść do przodu.
Kiedyś stały tylko pod latarnią, potem był czas na Agencje, teraz czas na neta...
Dziewictwo zawsze stało w cenie, czy to pod latarnią, czy w agencji, czy w necie...
Swoją drogą, zastanawia mnie ta cena?
Znajdą się nabywcy za tysiączek? Hmmm...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#12 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1630 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:19

WweronikaA, dla niektorych facetow zdjecie simlocka jest bardzo podniecajace i nie chodzi o sam sex tylko fakt ze to dziewica....ciasna czysta itd :shock:

[ Dodano: 2009-04-14, 12:20 ]
Kahela, znajda sie bez watpienia tylko nie chce wiedziec ile beda mieli lat i jakie chore rzeczy w glowie :roll:
Dołączona grafika

#13 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:22

ciasna czysta itd

chyba ze tak ale i tak nie zmienia nic faktu ze to jest dla mnie Straszne!!

#14 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1630 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:25

WweronikaA, 21 wiek jak mowi Kaha trza sie rozwijac 8-)
Dołączona grafika

#15 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:43

Ręce mi opadają na tą rzeczywistość i głupotę ludzką... <bezradny></span>

#16 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 13:06

ale niektóre dziewice maja taką cienką błonę ze nic nie ma, żadnych plam po pierpwszymn stosunku...i co wtedy? Reklamacja? :-)

<ookk>


#17 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 17:33

ale niektóre dziewice maja taką cienką błonę ze nic nie ma, żadnych plam po pierpwszymn stosunku...i co wtedy? Reklamacja? :-)

no własnie ;-)
najlepiej iśc z klientem do ginekologa i niech da zaswiadczenie :-) :D :-)
W czasach , kiedy jeszcze mówi sie ze trzeba sie szanowac , gdzie wiele dziewczyny w stałych zwiazkach nie decyduja sie na seks tak szybko, dzieja sie takie rzeczy, zastanawia mnie w jakim kierunku idzie ten świat. I czy nie ma lepszych sposobów na zarobienie kasy <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#18 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:12

I czy nie ma lepszych sposobów na zarobienie kasy

lepsze może są, ale nie wiem, czy szybsze... :lol:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#19 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:26

Jadac ostatnio pociagiem do domu czytalam gazete i bardzo poruszyl mnie jeden artykul
ktory mowil o tym jak mlode dziewczyny ktore potrzebuja pieniedzy oglaszaja sie w internecie po to aby sprzedac swoje dziewictwo.

wyglada to mniej wiecej jak licytacja kto da wiecej ma szanse przespac sie z wlascicielka aukcji

jedna dziewczyna dostala 20 tysiecy zl i jej problemy finansowe sie skonczyly ale czy warto stracic "to" co dla nas kobiet tak cenne i upokozyc sie nawet za cene 20 tysiecy zl ?

Mezczyzna ktory wygral jedna z takich licytacji opowiedzial jak to mniej wiecej wygladalo
mowil ze umowil sie z nia w pokoju hotelowym przyszla (19 letnia piekna dziewczyna)chcial najpierw zaprosic ja na kolacje i porozmawiac ale ona odmowila i nawet nic nie chciala mowic po prostu wolala miec to juz za soba a po wszystkim wstala ubrala sie i wyszla zabierajac gruba koperte

dla mnie jest to po prostu przykre bo takie zdarzenie zostawia za soba ogromny uraz psychiczny
nigdy nie pomyslalabym ze ktos moglby wpasc na taki pomysl

jak mozna oddac najwiekszy swoj skarb obcemu facetowi za nedzna sumke - nigdy tego nie zrozumiem :-( <bezradny></span>

zrodlo cosmo

P.S.czytajac temat o jednorazowym dawcy spermy przypomnialo mi sie wlosnie o czym ostatnio czytalam i postanowilam sie tym z wami podzielic

#20 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:32

no własnie zastanawiam sie czy te dziewczyny mogą normalnie patzrec na siebie w lustrze <bezradny></span> zostawia to ryse na psychice do konca zycia.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych