nie no zartuje ale na prawde postaraj sie uspokoic:) nie masz sie czym denerwowac:)
[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P
#21
Napisano 03 marca 2009 - 08:27
nie no zartuje ale na prawde postaraj sie uspokoic:) nie masz sie czym denerwowac:)
#22
Napisano 03 marca 2009 - 08:34
#23
Napisano 03 marca 2009 - 08:39
Wstałam żeby zrobić mężowi śniadanie i skończyło się to awanturą.
Chciał dać mi buzi, ale się odsunęłam, więc pewnie będą ciche dni
#24
Napisano 03 marca 2009 - 08:46
postaraj sie przelamac ta cisze bo to bez sensu
u mnie ani sloneczka nie ma ani deszczu tak szaro troche.....
zaraz zjem sniadanko i jade do babci a pozniej do pracy
#25
Napisano 03 marca 2009 - 08:47
Jak zawsze, ale tym razem nie odpuszczęo matko i pewnie znowu o jakies glupstwo poszlo.....
postaraj sie przelamac ta cisze bo to bez sensu
#28
Napisano 03 marca 2009 - 08:53
tak 40 minut do niej jadeOlciiia, dzisiaj masz dzien w terenie jednym slowem a ta babcia daleko mieszka
ale tutaj w berlinie tak do godziny to jest normalka jak sie gdzies jedzie
no ale juz ostatnio tak fajnie sobie gadalysmy i byla zadowolona
dzisiaj ide na zakupy bo juz sie owoce pokonczyly a ja jej musze zawsze przygotowac obrane i pokrojone owocki na talezyku i mowila ze puding by chciala
naszczescie dzis dlugo pracowac nie bede za to jutro przechlapane od rana do nocy i jeszcze babcie musze tam wcisnac
[ Dodano: 2009-03-03, 08:54 ]
znajac Ciebie bedziesz miala(o ile bede miala sile cos napisac)
#30
Napisano 03 marca 2009 - 09:01
#31
Napisano 03 marca 2009 - 09:01
#32
Napisano 03 marca 2009 - 09:04
[ Dodano: 2009-03-03, 09:04 ]
ide robic sniadanie
#33
Napisano 03 marca 2009 - 09:05
#35
Napisano 03 marca 2009 - 09:07
ok sie robizrób dla mnie tez
![]()
#36
Napisano 03 marca 2009 - 09:12
Ja dziś ostatni dzień w szkole, od jutra rekolekcje
#37
Napisano 03 marca 2009 - 09:38
Ja ogólnie rzecz ujmując mam dziś humor pod tytułem "bez kija nie podchodź"
malutka-iwona,
calineczka, fantastyczny avek. Śliczny kolor włosków
#39
Napisano 03 marca 2009 - 09:43
Marzycielka24 napisał/a:
Ja ogólnie rzecz ujmując mam dziś humor pod tytułem "bez kija nie podchodź"
ojojoj a to z jakiegos powodu czy PMS
ogólnie to @ przylazła i koleżanka z pracy mnie denerwuje i coś mnie grybsko łapie a w czwartek szkolenie prowadzę- jak się rozłoże to APOKALIPSA
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty














