Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
191 odpowiedzi w tym temacie

#21 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:27

maartekkk, eee nerwy spokoj :mrgreen:
nie no zartuje ale na prawde postaraj sie uspokoic:) nie masz sie czym denerwowac:)

#22 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:34

WweronikaA, heh zapewne sie uspokoja, jak wsiade do auta, rusze i nie zrobie byka jakiegos, no to wtedy bedzie dobrze... najbardziej obawiam sie skrzyzowan... bo ponoc za wolno ruszam, o co mnie ostatnio zjebal tak, ze jak juz mowilam - ze lzami w oczach wrocilam do domu... taka reakcja obronna, jak ktos sie na mnie drze... grr...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#23 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:39

Witam dziewczyny.

Wstałam żeby zrobić mężowi śniadanie i skończyło się to awanturą.
Chciał dać mi buzi, ale się odsunęłam, więc pewnie będą ciche dni <bezradny></span>
Jestem w Peru...

#24 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:46

malutka-iwona, o matko i pewnie znowu o jakies glupstwo poszlo.....
postaraj sie przelamac ta cisze bo to bez sensu <przytul></span>

u mnie ani sloneczka nie ma ani deszczu tak szaro troche..... :roll:

zaraz zjem sniadanko i jade do babci a pozniej do pracy ;-)

#25 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:47

o matko i pewnie znowu o jakies glupstwo poszlo.....
postaraj sie przelamac ta cisze bo to bez sensu <przytul></span>

Jak zawsze, ale tym razem nie odpuszczę <jezorek1></span>
Jestem w Peru...

#26 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:49

malutka-iwona, <pociech1></span>

Olciiia, dzisiaj masz dzien w terenie jednym slowem a ta babcia daleko mieszka ???
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#27 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:52

malutka-iwona, bedzie dobrze, a niech ten Kotek humorek troszke poprawi :)
Ok ja sie zwijam, trzeba sie ogarnac, no i do roboty... pff
Do wieczorka (o ile bede miala sile cos napisac) <byebye></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#28 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:53

Olciiia, dzisiaj masz dzien w terenie jednym slowem a ta babcia daleko mieszka ???

tak 40 minut do niej jade
ale tutaj w berlinie tak do godziny to jest normalka jak sie gdzies jedzie ;)

no ale juz ostatnio tak fajnie sobie gadalysmy i byla zadowolona
dzisiaj ide na zakupy bo juz sie owoce pokonczyly a ja jej musze zawsze przygotowac obrane i pokrojone owocki na talezyku i mowila ze puding by chciala ;-)

naszczescie dzis dlugo pracowac nie bede za to jutro przechlapane od rana do nocy i jeszcze babcie musze tam wcisnac :roll:

[ Dodano: 2009-03-03, 08:54 ]

(o ile bede miala sile cos napisac)

znajac Ciebie bedziesz miala :-D papapa

#29 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:56

No tak w duzym miescie wszędzie daleko :roll:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#30 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:01

malutka-iwona, <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> tak bywa przewaznie ze o glupstwa sie klocimy:/

#31 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:01

calineczka, świetny avek. Taki kolorowy chyba jest lepszy.
Jestem w Peru...

#32 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:04

o fajny avek Alinko ;)

[ Dodano: 2009-03-03, 09:04 ]
ide robic sniadanie

#33 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:05

calineczka super avek;) taki zywy wiosenny:)

#34 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:06

calineczka, świetny avek. Taki kolorowy chyba jest lepszy.

dzieki ja się zawsze zastanawiam ........ kolor czy cz-b

o fajny avek Alinko

<dziekujee></span> <dziekujee></span>

ide robic sniadanie

zrób dla mnie tez <mniami2></span> <mniami2></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#35 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:07

zrób dla mnie tez <mniami2></span> <mniami2></span>

ok sie robi :D :mrgreen:

#36 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:12

Cześć dziewczęta! :)
Ja dziś ostatni dzień w szkole, od jutra rekolekcje <huraaaaa></span> Przynajmniej dzisiaj zdąźyłam zjeść porządne śniadanie, ale za to kawy brak :/ Będę się teraz męczyć, bo koleś od przedsiębiorczości zanudził mnie cholernie. Czekam na jakiś objaw miłości w smsie, ale chyba się nie doczekam...

#37 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:38

Witam Wszystkich :*

Ja ogólnie rzecz ujmując mam dziś humor pod tytułem "bez kija nie podchodź" :evil: Zła jestem, mam nadzieje, że mi minie za niedługo bo inaczej kogoś rozszarpie :evil:

malutka-iwona, <pocieszacz></span> Nie warto się boczyć- o cokolwiek by nie poszło. Porozmawiaj z nim jak wróci ale nie bocz się bo to do niczego nie prowadzi.

calineczka, fantastyczny avek. Śliczny kolor włosków :mrgreen:

#38 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:40

Ja ogólnie rzecz ujmując mam dziś humor pod tytułem "bez kija nie podchodź" :evil:

ojojoj <olaboga></span> <olaboga></span> a to z jakiegos powodu czy PMS :?:

calineczka, fantastyczny avek. Śliczny kolor włosków

a dziekuje bardzo :lol:

Zaraz zmykam do banku ale tak sie rozsiadłam , ze ruszyć tyłka mi się nie chce <hoho2></span> <hoho2></span> <hoho2></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#39 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:43

Marzycielka24 napisał/a:
Ja ogólnie rzecz ujmując mam dziś humor pod tytułem "bez kija nie podchodź"
ojojoj a to z jakiegos powodu czy PMS


ogólnie to @ przylazła i koleżanka z pracy mnie denerwuje i coś mnie grybsko łapie a w czwartek szkolenie prowadzę- jak się rozłoże to APOKALIPSA :evil: A ta otwiera okno i każe mi się cieplej ubierac- a w naszym pokoju cały czas w przeciągu siedzę :evil: Normalnie wszystko naraz mi się dziś zebrało :cry:

#40 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:47

Normalnie wszystko naraz mi się dziś zebrało :cry:

no faktycznie ....... <pociech1></span> <pociech1></span> <pociech1></span> a dla kolezanki to <patelnia1></span> <patelnia1></span> za to , że tak nie wyrozumiała :evil:
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych