Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Smieszne filmiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#101 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 16 lutego 2008 - 18:29

nie podobaja mi się, nie lubie wulgaryzmów


no ja też w sumie nie, ale ogólnie poleFFFka ... ;-)

[ Dodano: 2008-02-16, 18:31 ]

idealnie zgrali głos z ruchem warg :P


oni to zgrali czy na prawdę ona to powiedziała?
tak jak np z tym fastum albo innym... małym głodem ... ;-)
ze sobie jaj robią...
nie ma mnie tu i nie będzie.

#102 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 00:13

Tak w kwestii przeróbek reklam ;-)

http://rozrywka.yeba...show.php?id=192



dobreeeee <umieraam></span>

FIT juz zapodawałam :P

#103 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 02:13

Tak w kwestii przeróbek reklam ;-)

http://rozrywka.yeba...show.php?id=192



dobreeeee <umieraam></span>

FIT juz zapodawałam :P


Widzialam juz to! 8-)

#104 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 23:48

chociaz film czarno-biały to załoze sie ze ta pani to blondynka :) mało tego :P zagorzała fanka Dodzi :P

http://agulec23.wrzu... ... illing_gas

#105 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 23:51

ale t patrz jaka dzielna, nie poddała się tak łatwo :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#106 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 23:52

no fakt :D nawet jak ją przeciągnął po samochodzie i ziemi to se go na ramie zarzuciła i z powrotem <umieraam></span>

#107 lemuria

lemuria
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 22:54

życie jest czasem brutalne.Ale i tak najśmieszniejsze sa te prawdziwe teksty :lol: :lol: ;-) :lol: :lol:

#108 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 18:44

oglądajcie do końca :D
laska wymiata po prostu :P

#109 iwa222

iwa222
  • Użytkownik
  • 608 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 18:53

:shock: :shock: :shock: jaka mocna ... <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
no nie moge <umieraam></span>

[ Dodano: 2008-04-18, 19:54 ]
troche jej sie nie udało na końcu hihi

#110 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 19:26

<umieraam></span> tak się wczuła biedna, że aż spadła <umieraam></span>

#111 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 19:33

<haha22></span> <niemoge1></span> <niemoge1></span> <niemoge1></span> <niemoge1></span> no to wymiotla :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#112 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 19:34

mnie też się bardzo ta tancereczka podoba :mrgreen:
kozak pełen :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#113 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 19:37

az jej malo <oczyjakcyce1></span> bilibimabaly nie wylecialy tak sie wczula, ale upadek the best <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#114 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 19:38

ona tak w ogóle jest pijana nieźle, nie wiem czy widac :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#115 iwa222

iwa222
  • Użytkownik
  • 608 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 19:41

troszku straciła równowagę <umieraam></span> ale ogciach ,ale twardzielka o co chodzi...

#116 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 18 kwietnia 2008 - 23:12

ona spadła z rurki a ja z krzesła <umieraam></span> <lol></span> <biglol></span> <kupka></span> <omg23></span>

#117 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 20 kwietnia 2008 - 15:51

hahaha <haha22></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#118 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 21 kwietnia 2008 - 11:19

Nie wiem czy to już było ale to mój ulubiony filmik dla wszystkich fanów Harrego Pottera ;D
http://pl.youtube.co...h?v=Tx1XIm6q4r4

#119 gruchapietrucha

gruchapietrucha
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 22 kwietnia 2008 - 09:08

Coś na przyjemny poranek:

Wywiad


dla mnie świetne. Najlepszy jest Pingwin mówiacy "hello, how are you? what's your name?"
:mrgreen:
Zakochana na wiosnę.

#120 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 22 kwietnia 2008 - 09:31

Pani zaliczyła jak to się u nas mówi "glebę" :lol:
Drugiego filmu nie ocenię bo nie mam głosu
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych