Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

filmiki z wesel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#41 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 16:10

filmik od sylfii po prostu zarabisty :) fajny pomysl i wykonanie :)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#42 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 18:09

sylfiaaa, szczegolnie podobal mi sie 1 filmik pierwszy raz cos takiego widzialam mega dobre

koles jest niezly :mrgreen:

#43 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 18:11

koles jest niezly :mrgreen:

ja chcę namiary :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#44 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 18:14

cerrata, haha chcialabys z nim zadylac ? :mrgreen:

#45 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 18:15

Olciiia, nie no.. tak na przyszłość :P
a zadylać bym nie zadylała, bo on już chyba ma swoją drugą połowkę :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#46 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 18:42

bo on już chyba ma swoją drugą połowkę

tyz prawda :P ale mogla bys ubrac sie tak jak on i tworzylibyscie 2 pary razem tanczace :mrgreen:
haha ale :mrgreen: wymyslilam :P

#47 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 12:02

cerrata niestety nie mam namiarów na niego :P

Ale w necie na pewno gdzies jest jakis tel kontaktowy :D

#48 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:04

rozmarzyłam sie na maxa <serduszka></span> <dreams></span> <serduszka></span> <dreams></span> <serduszka></span> <dreams></span>
Ślub w basenie? wszystko jest możliwe 8-)


...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#49 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:06

za romantycznie
za calusno
ja taka nie umiem byc <bezradny></span>
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#50 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:22

nie podoba mi sie to wcale :-?
też wymyslili w basenie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#51 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:38

a mi sie podoba :-) takie inne jest...

wiadomo, że tam slubu nie mieli - obraczek i ksiedza nie było :-D
widocznie tak chcieli i tak im sie podobało
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#52 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:54

jacyś oni niewyraźni :P nie wzięli rutinoscorbinu chyba <co></span>

ogólnie mi się nie podoba

co to za ślub na golasa.. ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#53 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 01 października 2008 - 18:54

nie podoba mi sie ślub ale piosenka tak :D :) dziwne to troche było.... jak ślub to ślub :)

#54 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 01 października 2008 - 19:10

ta tańcząca para jest zajefajna podobał mi sie ten filmik :-D
Dołączona grafika

#55 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 października 2008 - 10:45

to w basenie takie sobie :-/
nawet fajny pomysl na sesje,ale musialoby byc bardziej nastrojowo,jakies swiece,kwiaty itp itd a nie balony i taki nijaki basen,do tego takie ostre oswietlenie :roll:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#56 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:09

Seks w basenie - i owszem... ;-)
Ślub w basenie - masakra, nie podoba mi się ... :-/
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#57 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 02 października 2008 - 12:22

eeeeee....to nie dla mnie. za dużo miziania się ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#58 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 23:50

jak dla mnie to nie za bardzo .... :-/
nie chcialabym czegos takiego i nie podoba mi sie to :-/

#59 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 04 października 2008 - 01:53

Ślub w basenie ? Paranoja.

#60 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 04 października 2008 - 09:40

Donn, według mnie chcieli mieć fajną sesję zdjęciowa a wyszła beznadzieja ...... ale chociaż zaoszczędzili na sukni ślubnej :-) mam wrażenie że pani młoda pływać nie umie bo tylko leży na plecach (tak to ja nawet umie) a wiec co za sens ma taki ślub ...... dziwne rzeczy ludzie nie wymyślają .....





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych