Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

filmiki z wesel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#61 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 04 października 2008 - 18:36

ślub to może i nie, ale taka sesja zdjęciowa to baaaardzo..
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#62 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 05 października 2008 - 13:36

http://pl.youtube.com/watch?v=PauLEwPMfPI&feature=related
hehe wygrywają :D

[ Dodano: 2008-10-05, 14:40 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=ytBRSxG2SD4&feature=related
chyba bym sie ze wstydu spaliła :D

#63 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 05 października 2008 - 19:32

niezle :D
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#64 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 05 października 2008 - 20:06

Aaaaaaaaaa, jak ja nie lubię takich koszmarnych zabaw na weselach...zawsze się ulatniam jak zaczynają tak szaleć... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#65 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 października 2008 - 21:49

U nas było nieźle. Pólnoc, oczepiny a tu się okazuje, że nie ma żadnej panny i kawalera :mrgreen: (znaczy się, był jeden, mój brat)
Jednak mieliśmy dobrą kapelę i wymyślili coś "na poczekaniu"
Jestem w Peru...

#66 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 08 października 2008 - 14:48

to pompowanie balonikow u mnie tez bylo :-P
i mi kazali tam skakac w tej sukni ..no ale wygralismy :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#67 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 stycznia 2009 - 21:02

Jak dla mnie ogromnie wzruszajacy filmik chyba ze względu na młodą
http://pl.youtube.co... ... re=related

i jeszcze jeden
pierwszy taniec the best
http://pl.youtube.co...h?v=5eOxVpMFj_Y
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#68 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 14:31

to pompowanie balonikow? ale bym byla czerwona jak by mi kazali chyba bym nie poszla:) a takitaniec wymyslony to fajnie u mnie zawsze sa zwykle tance:)

#69 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 16:54

calineczka, pierwszy filmik faktycznie wzrudzajacy....
sama sie boje tej chwili bo napewno rozniez nie powstrzymam sie od lez...

a ten taniec nie za bardzo mi sie podobal bo oni byli jacys tacy sztywni i nie za bardzo czuli blusa wg. mnie,
nie wiem takie mam odczucia

ale poczatek mi sie podobal jak ona robila te obroty - bardzo ladnie to wygladalo i podoba mi sie jej suknia ;-)

#70 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 19:04

Ale ta mloda placzliwa na tym filmiku,ja sie balam ze bede miala tak samo,a ze jak juz zaczne wyc to nie potrafie czasem przestac to obawialam sie,ze w kosciele bedzie to samo,ale na szczescie bylo zupelnie inaczej i caly dzien slicznie sie usmiechalam i nawet jak bylam maksymalnie wzruszona to jakos te lezki powstrzymywalam - puscilo przy podziekowniu :-D

Swoja droga to moze sama skomponuje jakis krotki filmik na you tube <hmm></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#71 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 stycznia 2009 - 19:39

troszke sie wzruszyła ;-) ale wolno jej takiej chwili.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#72 ka-milka

ka-milka
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 07 maja 2009 - 09:36

A ja właśnie szukam kamerzysty na wesele i tak przeglądając tysiące ofert trafiłam na jedną, która jest naprawdę CUDOWNA!! Może nie nadaje się jako pamiątka ze ślubu, ale tak piękny film fajnie byłoby mieć.... :shock:

#73 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 23 maja 2009 - 17:04

nie wiem czy to tu już było
ale jak zobaczyłam to PADŁAM :!:

JA TEŻ TAKI CHCĘ :!: :!: :!:

link :

nie ma mnie tu i nie będzie.

#74 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 maja 2009 - 17:10

Super pomysł ale wybrałabym inna piosenka :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#75 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 23 maja 2009 - 17:12

Piosenka jest MEGA! :mrgreen:

jak dla mnie pasuje

i jest po prostu rewelacyjnie zrealizowane :!:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#76 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 maja 2009 - 17:12

tylko namów gości do takiego nowatorstwa :-?

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#77 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 23 maja 2009 - 17:17

magdaaaaa, właśnie to mnie wkurza w ludziach, taki kraj ;-)

nie wiem czy do czegoś AŻ takiego "zwariowanego" by się posunęli (choć to nic nienormalnego.... :/ ), ale zawsze można zrobić coś podobnego
Np z życzeniami, inną piosenką, bla bla bla ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#78 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 maja 2009 - 18:37

cerrata, swietny ten filmik :-D
wlasnie podsylam linka kuzynce,ktora bedzie we wrzesniu brala slub - moze skorzystaja :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#79 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 maja 2009 - 18:44

mega dobry filmik :mrgreen:
superowy pomysl
naprawde swietnie im to wyszlo :-D

#80 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 24 maja 2009 - 07:58

fajny film fajny pomysl ale u mnie by sie nie sprawdzil:p





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych