Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Smieszne filmiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#141 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 maja 2008 - 15:24

o cię proszę a skąd to Łukasz ma takie informacje?

bo zawsze jak razem "trenujemy" to on odpada pierwszy :mrgreen: ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#142 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 maja 2008 - 15:25

bo zawsze jak razem "trenujemy" to on odpada pierwszy :mrgreen: ;-)


<umieraam></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#143 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 maja 2008 - 15:27

tylko ciii... bo bedzie zly ze rozpowiadam ;-)
<pijmy1></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#144 izi1

izi1
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 15 maja 2008 - 15:28

Hehe

bo zawsze jak razem "trenujemy" to on odpada pierwszy

Widzisz a to dlatego ze ty jestes kobieta a on facetem my wiecej potrafimy.Na filmie jest dwoch facetów więc razem odpłyneli a raczej odslizgneli sie :D
Izka

#145 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 16 maja 2008 - 08:56

Nie wiem, czy to już było, nie znalazłam, więc wrzucam...
Tak w ogóle Władca to mój ulubiony film, a ta przeróbka jest moim zdaniem naprawdę niezła...
Miłego oglądania :-D

Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#146 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 16 maja 2008 - 09:01

Kahela , nie widziałam go jeszcze dobre <ojejkuu></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#147 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 16 maja 2008 - 10:17

ale zajefane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#148 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 17 maja 2008 - 08:59

ja wiem, ze to stare i kazdy juz widzial ale nie moglam sie powstrzymac ;-)
za kazdym razem sie smieje

http://pl.youtube.co...h?v=N2jo34kC_mU
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#149 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 maja 2008 - 16:17

stare stare, ale mnie też urzeka ten mężczyzna - elektryk wysokich napięć :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#150 izi1

izi1
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 19 maja 2008 - 15:31

stare stare, ale mnie też urzeka ten mężczyzna - elektryk wysokich napięć

widze ze nie tylko na mnie tak dziala
Izka

#151 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 maja 2008 - 15:36

:mrgreen:

a kojarzycie Gracjana Roztockiego? :P gwiazda internetu :P :P :P

nawet piosenkę ma :)

http://pl.youtube.com/watch?v=fFlFZu6B6Vo

[ Dodano: 2008-05-19, 16:37 ]
tzn piosenek ma wiele, ale o internecie ma piosenkę :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#152 izi1

izi1
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 19 maja 2008 - 15:51

hmmm ja nie kojarze ale teraz sie to zmieniło :D
Izka

#153 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 20 maja 2008 - 19:22

to nic przy jego rozbieraniu nad wodą, piosenkami o skarpetkach, tekstami "żeby mnie fany kochały". on chyba jest lekko kopnięty

#154 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 maja 2008 - 19:29

on chyba jest lekko kopnięty


ale leciutko :P

Wywiad z Gracjanem Roztockim w websofie ;-)
http://pl.youtube.com/watch?v=KcfhRcTfqUs
nie ma mnie tu i nie będzie.

#155 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 20 maja 2008 - 19:38

robię to dla fanów hahahahhahaahha bo spadnę, co za jełop, no ale tego nie widziałam wcześniej :)

#156 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 maja 2008 - 19:39

dobry jest nie?
on ma super te piosenki :P
a rymy :!: częstochowskie :P
niektóre w ogóle się nie rymują :P
ciekawe czy mi przyjmie :P >
nie ma mnie tu i nie będzie.

#157 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 20 maja 2008 - 19:41

hahahha cerratko, pozniej będziesz autografy sprzedawać. a jego teksty sa totalnie pozbawione sensu, mnie tylko smieszy jak lata z gołym zadem, a teraz mówi, że to jego znajomy lub kolega kręca, ci to musza mieć odpornośc na takie widoki :-D

#158 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 maja 2008 - 19:42

ci to musza mieć odpornośc na takie widoki :-D


może też z gołym zadem latają :P
on taki trochę nie teges... :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#159 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 20 maja 2008 - 19:44

trochę bardzo nie teges.ale przycągnie klientów do sklepu gdzie pracuje i wszyscy będa robic zdjęcia z gracjanem. a jego znajomy- mozliwe, że coś z nimi nie tak

#160 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 maja 2008 - 19:50

apropo gwiazd internetu...

Luntka znacie? :)

na przykład takie coś... :P
podkreślam, że on sobie nie robi jaj... :/

http://pl.youtube.co...h?v=i5Jx-e8hIUg
nie ma mnie tu i nie będzie.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych