Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Smieszne filmiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#441 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 30 marca 2009 - 17:20

nie wiedziałam gdzie to umieścic to tu umieściłam :)
http://www.smog.pl/w... ... nia_salsy/

#442 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 marca 2009 - 22:47

krowka17, babcia jest po prostu niesamowita :mrgreen:

ciekawe co robi ze jest w tak wspanialej formie fizycznej
normalnie SZACUN :mrgreen:

#443 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 31 marca 2009 - 10:34

Nie wiem czy widziałyście,ale ja dosłownie umarłam ze śmiechu <umieraam></span>
http://patrz.pl/filmy/umierajacy-pies


<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#444 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 31 marca 2009 - 10:39

Tilia, świetny <niemoge1></span>
Muszę mojego nauczyć tej sztuczki :mrgreen:
Jestem w Peru...

#445 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 31 marca 2009 - 16:33

Muszę mojego nauczyć tej sztuczki :mrgreen:

hahaha ja też muszę swojego nauczyc :D zarąbiste hahaha <umieraam></span> <umieraam></span>

#446 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 21:04

warto poświęcić te 11 minut i obejrzeć :lol: w necie jest dużo fimików z panią basią :lol:


Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#447 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 21:17

hahaha oglądałam dużo filmów z nią :D

#448 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 11:13

Pani Basia rządzi :mrgreen: Ale wydaje mi się, że już ktoś tu kiedyś wrzucał :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#449 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 16:40

Nie wiem czy bylo, mam to gdzies :D

Jak uwazasz ze Twoje zycie jest do dupy.. to masz tutaj filmik pocieszajacy :D



#450 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 16:49

obrzydliwe :P

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

#451 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 16:49

o jaaaaaaaa
straszne to jest

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#452 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 18:57

no tak , to sie nazywa że zycie dało w dupe :D

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#453 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:16

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
No koles nie polosowal :P Nie trza bylo dupy wypinac :D
<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#454 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:18

A ja nie lubię takich filmów i mnie nie bawią <bezradny></span>
Życie dało temu facetowi równo po tyłku, a ktoś jeszcze nakręca taki film.... <bezradny></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#455 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:30

Kahela, z jednej strony to masz racje, ale z drugiej... no sam sobie wybral taki los, chlac nie musial <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#456 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:35

maartekkk, no jasne, że nie...
Ale np Ty też nie wiesz, czy życie tak Ci nie dopieprzy, że nie będziesz sobie mogła poradzić i wpadniesz w alkoholizm np i któregoś dnia nie będziesz gdzieś leżeć...z psem.... :-P
Czego Ci absolutnie nie życzę, żeby była jasność :!: :!: :!:
Może patrzę na to inaczej z racji mojego zawodu (drugiego - pracownik socjalny) i tego, że spędziłam trochę czasu z takimi właśnie ludźmi...wierz mi, nie wszyscy są sobie winni...

To nie OT, ale chciałam wyjaśnić czemu nie podobają mi się takie filmiki... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#457 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:49

Mnie też ten filimk nie bawi...dość że sam pozbawił się godności... my nie musimy jeszcze doprawiać <bezradny></span>
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#458 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 21:01

I mnie tez nie bawi:/
Nie mam sie z czego smiac bo nie wiem jak moje zycie sie ulozy. nnie wiem czy kiedys spac na ulicy nie bede (nie daj Boze) <bezradny></span>
a ten kto to nakrecil; mogl pomyslec troszke bo obrazil w tym momencie tego pana :-|

#459 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 22:44

mnie nie bawi tylko dlatego że bardziej mnie to obrzydza
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#460 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 22:48

mnie też nie bawi ... raczej mi sie płakac chce że ludzie mają takie pomysły ... :/ i szkoda mi tego człowieka....





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych