Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Smieszne filmiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#421 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 lutego 2009 - 21:14

Ja pod koniec to juz prawie tez sikalam ze smiechu <umieraam></span>
Dołączona grafika

#422 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 22 lutego 2009 - 22:10

dobre ale czasami przesadzal :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#423 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 22 lutego 2009 - 22:29

fajne ale nawet mnie to nie rozsmieszylo szczerze mowiac <bezradny></span>

#424 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 lutego 2009 - 15:25


hehe sędziego to niesamowitego sobie znaleźli :D

#425 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 23 lutego 2009 - 18:53

fajne ale nawet mnie to nie rozsmieszylo szczerze mowiac <bezradny></span>

Mnie też nie.
A sędzia komiczny. ; ]

#426 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 25 lutego 2009 - 21:10

http://www.joemonste... ... cy_we_snie
hehehe to przebija wszystkie psy :D

[ Dodano: 2009-02-25, 21:16 ]
http://www.joemonste... ... owa_zabawa

#427 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 03:14

No fajne psiaki.

#428 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 08:22

ten biegnacy to biedny cos mu sie przysnilo.... :lol:

a ten drugi slodki na maxa :)

#429 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 13:43

en biegnacy to biedny cos mu sie przysnilo.... :lol:

hehehe napewno ale jak ja zobaczylam ze pies cos takiego moze zrobic to śmiałam się niesamowicie :D

[ Dodano: 2009-02-26, 13:43 ]
a ten bokserek na trampolinie to jak bym mojego widziala :D

#430 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 19:43

A to ja tez sie dorzuce :)
http://www.joemonste... ... razem_z_TV
http://www.joemonste.../Diabelska_koza
http://www.joemonste... ... czeniaczek
(z tego to zesmy z Tomaszem prawie z krzesel pospadali :P )
http://www.joemonste... ... wojego_psa
http://www.joemonste.../filmy/7777/M(r)oc(z)na_slowacka_reklama
http://www.joemonste...48/Papuga_metal

:P

[ Dodano: 2009-02-26, 20:05 ]
http://www.cda.pl/gry-online/3/18.php

<lol></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#431 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 20:37

maartekkk, temu szczeniaczkowi to chyba suszarkę wlączyli i dlatego tak robił :D mój piesek tak robi jak ja mam suszarkę włączoną :D

#432 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 20:56

Domyślam się, aczkolwiek śmiesznie to wygląda przy takiej muzyce ;)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#433 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:39

Ale się uśmiałam <umieraam></span>

"bejbe bejbe powiedz 3 razy rzeżucha" <umieraam></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#434 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:00

Tilia, <umieraam></span> nic dodac nic ujasc :P Sie usmialam jak glupia :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#435 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:11

"Rycz, nie rycz, Ridge"

"Czemu myślę o rzeżusze? Czy wciąż o niej myśleć muszę?"
<omg23></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#436 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 04 marca 2009 - 08:56

Jaka czołówka :mrgreen:
Niektóre urywki fajne.

#437 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 18 marca 2009 - 16:00

http://studio.wp.pl/... ... caid=17b10


haha jak stac sie Doda:) calkiem niezle mu wyszlo tylko te wloski:p moglyby byc jasniejsze:)

#438 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 18 marca 2009 - 20:17

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie a boicie się zapytać... :mrgreen:



Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#439 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 18 marca 2009 - 20:31

WweronikaA, ten chłopak jest świetny, tylko mógł mieć blond perukę
Kahela, nie no... :mrgreen: biedny ten chłopczyk :lol:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#440 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 18 marca 2009 - 20:51

WweronikaA, filmik świetny :-D szkoda tylko,że włosy nie były blond ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych