Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Smieszne filmiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#261 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:29

Kahela, wlasnie masz racje to widac ze jak ona sie tak zgiela to tak jakos nienaturalnie wygladalo te nogi zupelnie w innym miejscu powyginane....

mi tez sie wydawalo ze to jakas sciema...., :P

#262 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 sierpnia 2008 - 21:16

o jej to nie było fajne :-/
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#263 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 06 sierpnia 2008 - 21:17

Ok, przepraszam wszystkie Kobietki!

To nie jest śmieszne...więcej się nie powtórzy... :oops:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#264 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 sierpnia 2008 - 21:18

Kahela, spoko przeciez nic sie nie stalo kazdy wkleja w koncu to co lubi ;)

#265 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 sierpnia 2008 - 09:36

Aż podskoczyłam. Wiedziałam, ze mam się czegoś na sam koniec spodziewać, bo samo smaroawnie się nie jest zaskakujące, ale żeby tak? :-|
Mam nadzieję, że to było jakoś przerobione, bo za dużo babka sie słoneczkiem nie nacieczyła.. i ciałkiem też nie.

#266 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 sierpnia 2008 - 14:35

To nie jest śmieszne...

trochę jest :P
bejbe trzymam z tobą :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#267 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 sierpnia 2008 - 14:42

trochę jest :P

mnie tez troche rozbawilo,ale ja dzis mam jakas dziwna glupawke wiec moze to dlatego ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#268 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 07 sierpnia 2008 - 20:36

Kahela - za późno dodałaś: Madzia nie oglądaj, bo włączyłam filmik zaraz po tym jak go wstawiłaś. coprawda mnie nie rozśmieszył, ale jakiejś wielkiej urazy na psychice nie zostawił i nie wystraszył.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#269 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 sierpnia 2008 - 20:53

Bałam się, że możesz się przestraszyć...
:oops: :oops: :oops:
<allah1></span> <allah1></span> <allah1></span>
<bing1></span> <bing1></span> <bing1></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#270 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 12 sierpnia 2008 - 13:43

A ja to znalazłam dzisiaj na Pardonie :shock:
Z jednej strony śmieszna a z drugiej... hehe lekkie przegięcie :P
ale same zdecydujcie :P

http://pl.youtube.co...h?v=7FJCGN8D2fg
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#271 sissi

sissi
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 12 sierpnia 2008 - 13:45

Świetne...ciekawe czy na rydzyka podziała?
"Nikt nie może uciec od samego siebie,gdziekolwiek by uciekł"
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#272 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 12 sierpnia 2008 - 14:39

no przegięcie lekkie ;-)
ale w sumie i śmieszne :P
w stylu reklam z "dnia świra" ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#273 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 12 sierpnia 2008 - 15:49

takie sobie nie rozsmieszylo mnie za bardzo :->

#274 Aga__23!

Aga__23!
  • Użytkownik
  • 171 postów

Napisano 14 sierpnia 2008 - 18:13

hahahha swietne <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

#275 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 25 sierpnia 2008 - 09:38

nie wiem czy było ale... ;)

http://pl.youtube.co...h?v=VS6I9HimCUU
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#276 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 25 sierpnia 2008 - 10:14

nie wiem czy było ale..

bylo ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#277 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 sierpnia 2008 - 16:46

ochrzczony roboczym tytułem : "niuch niuch"


... re=related

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#278 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 sierpnia 2008 - 18:14

nie(d)oceniona, dzięki wiesz...
przez 10 minut nie mogłam się uspokoić i moje córki nie wiedziały co się stało...
<omg23></span> <omg23></span> <omg23></span> <omg23></span> <omg23></span> <omg23></span> <omg23></span> <omg23></span> <omg23></span> <omg23></span> <omg23></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#279 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 sierpnia 2008 - 22:13

Kahela, miałam tak samo jak oglądałam pierwszy raz:)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#280 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 06 września 2008 - 08:37

nie wiem czy było zaryzykuje ;)

http://pl.youtube.co...h?v=fsDJqElvFaY
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych