Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Smieszne filmiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#221 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 20:14

on jest fajny

oj nie dla mnie nie jest fajny chyba nie mialas do czynienia z kotem ktory fuczy... ja mialam i nikomu nie zycze takiej sytuacji... musialam zmienic prace bo kot sie na mnie uwzial :evil:

[ Dodano: 2008-07-31, 21:16 ]
i ciekawa jestem co bys zrobila gdyby taki kocurek nie byl w klatce tylko stalby przed toba...?

#222 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 20:18

Olciiia, kopnęła bym go w cymbał jakby chciał coś zrobić ;-) w obronie własnej ;-)

poza tym koty omijam szerokim łukiem, bom uczulona ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#223 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 20:18

lemurka już widziałam jakiś czas temu...
chomiczka nie ale nie zły...
panda dobra haha :-D
kotka już też widziałam..
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#224 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 20:24

cerrata, wiesz jaka ja bylam przerazona - a ja przeciez koty uwielbiam... a on byl najpierw kochaniutki a pozniej zachodzil mi droge i nie pozwalal przejsc probowalam fo miotla stuknac ale jeszcze bardziej byl wsciekly a ja sama bylam... koszmar byl

ale nie robie OT

#225 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 15:33

To Wy mojego kota nie znacie :D Chodzacy szatan, kazdego atakuje, na kazdego syczy parska i rzuca sie :D Nawet na mnie :D

jest zajebisty :D


A teraz..

METODA NA GLODA :D

http://pl.youtube.co...h?v=Yv11ZjsI71M

Maly ruski nietoperz :D

#226 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 15:36

Widziałam już gdzieś ten filmik - rewelacyjny :P

#227 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 15:50

o nieeee....ale ten piesek jest oblesny... :-P
szkoda,ze bez glosu musialam ogladac ,ale zawodnik <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#228 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 17:18

muzyka jest odpowiednia do tego co ten piesek robi :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#229 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 17:36

muzyka jest odpowiednia do tego co ten piesek robi

juz ja sobie w domu obejrze jeszcze raz :-P i poslucham :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#230 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 19:59

angik1683, posłuchaj sobie muzyczki <zespol></span> bo chyba już w domku jesteś :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#231 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 20:02

Donn,wlasnie z mama na skypie gadam a nie chce zeby ona tego sluchala :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#232 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 sierpnia 2008 - 00:04

Strus napisal:
To Wy mojego kota nie znacie  Chodzacy szatan, kazdego atakuje, na kazdego syczy parska i rzuca sie  Nawet na mnie  

jest zajebisty
nie no jak bym Tomka slyszala my tez mielismy takiego szalonego kota ktorego tomek rozwscieczyl i tez na kazdrgo tak reagowal jak Twoj
i tomek to uwielbial ;/ i lubil sie z nim draznic.... :mrgreen:
w koncu go wydalismy....

[ Dodano: 2008-08-02, 01:05 ]
a matoda na gloda jest przeMagaZaje*bista :mrgreen: :mrgreen:
ale sie usmialismy :P

[ Dodano: 2008-08-02, 13:56 ]
Patrzcie na to :P

http://www.smog.pl/w...ryci_sie_bawia/


http://www.smog.pl/wideo/19841/emeryci_sie_bawia/

#233 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 04 sierpnia 2008 - 16:31

Wyluzowany nauczyciel :) Może nie jest to zabójczo śmieszne, ale fajnie by było mieć takiego profesorka :)

http://pl.youtube.co... ... re=related
http://pl.youtube.com/watch?v=UvuAsoUMGXQ&feature=related
nie ma mnie tu i nie będzie.

#234 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 04 sierpnia 2008 - 16:32

widać - pełen luz :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#235 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 04 sierpnia 2008 - 16:49

JAK ZJEŚĆ ZA DARMO W MC'DONALD :P :P :P

http://pl.youtube.co... ... re=related
nie ma mnie tu i nie będzie.

#236 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 04 sierpnia 2008 - 16:54

he he,sprytne :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#237 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 04 sierpnia 2008 - 23:43

no sprytne ale nie wiem czy odwazylabym sie tak zrobic... :P

#238 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 04 sierpnia 2008 - 23:57

Olciiia do odważnych świat należy - pamiętaj :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#239 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 sierpnia 2008 - 07:36

pamiętaj

Ty tez :mrgreen: :mrgreen:

#240 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 05 sierpnia 2008 - 09:29

JAK ZJEŚĆ ZA DARMO W MC'DONALD :P :P :P

http://pl.youtube.co... ... re=related


Hehe to ja Ci powiem co innego :D Z 2 lata temu jadalismy za friko w KFC po 18 :D
Byla taka sytuacja ze za punkty zbierane na statoil mozna bylo zamawiac cos w KFC, kolega wykminil ze po 18 nie maja polaczenia z centrala i nie sprawdzaja ile sie ma punktow tylko pytaja "czy na karcie jest wystarczajaca ilosc punktow?" po czym ida gdzies z ta karta i udaja ze cos robia :D
Efekt ? Codziennie po pracy do kfc :D
W 20 dni zjedlismy jakies 30 kubelkow kurczakow i wypilismy troche coli :D A na karcie z punktami ze stacji statoil do dzisiaj nic nie ubylo :D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych