oj nie dla mnie nie jest fajny chyba nie mialas do czynienia z kotem ktory fuczy... ja mialam i nikomu nie zycze takiej sytuacji... musialam zmienic prace bo kot sie na mnie uwzialon jest fajny
[ Dodano: 2008-07-31, 21:16 ]
i ciekawa jestem co bys zrobila gdyby taki kocurek nie byl w klatce tylko stalby przed toba...?


















