Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Strój do pracy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#61 irminay

irminay
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 29 lipca 2010 - 23:09

a mi podobają się jednakowe stroje obsługi hotelowej. ale muszą być naprawdę dobrze dobrane. tak jak np. w restauracji w ... . kobietki mają świetne długie bordowe spódnice i do tego białe koszule. wyglądają bardzo profesjonalnie, a panowie ciemnozielone stroje. jedząc tam obiad czuję, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

#62 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 14 września 2010 - 19:44

kupiłyśmy sobie z dziewczynami takie bluzeczki do pracy ;) (oczywiście kasę dostajemy na to ) ;)
wszystkie 4 identyczne ;)
mamy już takie same spodnie i białe bluzki z krótkim rękawem.
teraz długi rękaw i inny kolor ;)
mi się bardzo podoba

Załączone miniatury

  • 1_97d95a139093.jpg


#63 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 14 września 2010 - 19:45

Torii1988, są śliczne :) bardzo ładny fason :) ale kolor jest bardziej szary niz niebieski ?? :P

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#64 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 14 września 2010 - 19:48

ale kolor jest bardziej szary niz niebieski

niebieski ;)

#65 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 14 września 2010 - 20:31

Torii1988, super bluzeczka! Kolor wybralabym inny,ale kroj super!!!

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#66 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 15 września 2010 - 06:47

bardzo ładna bluzeczka <ookk></span>
elegancka, więc do pracy jak znalazł :P
a jakie kolory wybrałyście? wszystkie taki sam? <hmm></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#67 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 15 września 2010 - 07:54

Fajna bluzeczka <ookk></span> Wszystko mi się w niej podoba, i kolor, i fason. Ładnie też się komponuje z tą czarną spódnicą :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#68 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 15 września 2010 - 09:29

Bluzeczka fajna, ma super krój i ten niby krawat (nie wiem jak to nazwać) nadaję wszystkiemu uroku :-)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#69 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 15 września 2010 - 11:33

Ładna bluzeczka,fason fajniutki i kolorek może być.Bluzka w sam raz do spodni jak i spódniczki. :-)

#70 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 września 2010 - 14:29

bardzo ciekawa ta bluzka , jeszcze nie widziałam takiego wykonczenia :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#71 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 27 września 2010 - 15:36

oczywiście kasę dostajemy na to )

to co to za praca ??
spodnica super
bluzka tez ale pewnie sie lepeij prezentuje na kobiecie o małym biuscie
;-)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#72 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 27 września 2010 - 15:56

to co to za praca ??

chyba w każdej pracy pracodawca powinien zapewnić pracownikowi "ubranie robocze" ;)

bluzka tez ale pewnie sie lepeij prezentuje na kobiecie o małym biuscie

czyli dla mnie oki :P

#73 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 28 września 2010 - 08:34

Sajuri napisał/a:
to co to za praca ??

chyba w każdej pracy pracodawca powinien zapewnić pracownikowi "ubranie robocze"

wiem że to nie watek na to -ale pierwsze słysze że w każdej ;-)

Sajuri napisał/a:
bluzka tez ale pewnie sie lepeij prezentuje na kobiecie o małym biuscie

czyli dla mnie oki

chyba optycznie powieksza :mrgreen:
ogolnie stroj na plus.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#74 moniulka08

moniulka08
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 października 2010 - 15:46

Wg mnie do pracy świetnie nadają się koszule i kamizelki, żakieciki . To kilka moich rzeczy kupionych na /reklama/

Załączone miniatury

  • czarna buf1.jpg
  • SZARA LNIANA.jpg
  • moje kosz i kami br.jpg


#75 Anika

Anika
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 07 października 2010 - 20:14

Torri twoja bluzka bardzo mi sie podoba , jest elegancka i ma w sobie to coś do pracy pierwsza klasa :)

#76 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 21:35

ta szara bluzka jest genialna, jak sie ma super figur to bedzie swietnie lezec.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#77 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 09:15

Ten czarny żakiet przecudowny :-D Bardzo mi sie kroj podoba i te guziczki :->

Tori Twoja bluzeczka przesliczna, musicie sie bardzo elegancko prezentować :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#78 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 11:16

Moniulka08,super ta szara bluzeczka jest extra.Świetny krój,fajnie współgra z czarnym paseczkiem. ;-)

#79 ilonq

ilonq
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 12:09

jeansy + bluzka i jest ok do pracy jak nie musze to sie nie stroje;) musze pracowac a nie tylko ladnie wygladac

#80 mała_mi

mała_mi
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 19:01

ja do pracy chodze tak pół-elegancko, zwykle jakieś spodnie w miarę eleganckie ale nie bardzo i koszula czy koszulka i kardigan. Sporo ciuszków do pracy mam z Esprit, tam zwykle się właśnie w takie zaopatrzam. Do tego różne szale, biżuteria, broszki i można ożywić fajnie strój ;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych