Strój do pracy
#61
Napisano 29 lipca 2010 - 23:09
#63
Napisano 14 września 2010 - 19:45
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#64
Napisano 14 września 2010 - 19:48
niebieskiale kolor jest bardziej szary niz niebieski
#65
Napisano 14 września 2010 - 20:31
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
#66
Napisano 15 września 2010 - 06:47
elegancka, więc do pracy jak znalazł
a jakie kolory wybrałyście? wszystkie taki sam?
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#67
Napisano 15 września 2010 - 07:54
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#69
Napisano 15 września 2010 - 11:33
#70
Napisano 27 września 2010 - 14:29
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#71
Napisano 27 września 2010 - 15:36
to co to za praca ??oczywiście kasę dostajemy na to )
spodnica super
bluzka tez ale pewnie sie lepeij prezentuje na kobiecie o małym biuscie
#72
Napisano 27 września 2010 - 15:56
chyba w każdej pracy pracodawca powinien zapewnić pracownikowi "ubranie robocze"to co to za praca ??
czyli dla mnie okibluzka tez ale pewnie sie lepeij prezentuje na kobiecie o małym biuscie
#73
Napisano 28 września 2010 - 08:34
wiem że to nie watek na to -ale pierwsze słysze że w każdejSajuri napisał/a:
to co to za praca ??
chyba w każdej pracy pracodawca powinien zapewnić pracownikowi "ubranie robocze"
chyba optycznie powiekszaSajuri napisał/a:
bluzka tez ale pewnie sie lepeij prezentuje na kobiecie o małym biuscie
czyli dla mnie oki
ogolnie stroj na plus.
#75
Napisano 07 października 2010 - 20:14
#76
Napisano 06 stycznia 2011 - 21:35
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#78
Napisano 07 stycznia 2011 - 11:16
#79
Napisano 07 stycznia 2011 - 12:09
#80
Napisano 20 stycznia 2011 - 19:01
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wygodne buty do pracy |
|
|
|
Jak daleko macie do pracy |
|
|
|
Prezent dla koleżanki z pracy |
|
|
|
Chlopak z pracy |
|
|
|
Urząd pracy, status bezrobotnego itp. Temat ogólny |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


















