Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Chlopak z pracy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ruda1916

Ruda1916
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 15:17

Jakiś czas temu poznałam w pracy pewnego Pawła. Jesteśmy w podobnym wieku, fajnie się nam gada wszystko super ale...
Paweł wynajmuje mieszkanie z dwoma koleżankami, niedawno je przelotem poznałam. Ale wracając do tematu trudno wyczuć mi jego stosunki z jedną z tych dziewczyn Sandrą. Niby wszyscy nasi znajomi mówią że nie są parą, ale ja nie wiem czy to do końca prawda. Nie wierzę w przyjaźń damsko-męską. Czasami wrzucają dwuznaczne zdjęcia. Nie chcę być nachalna i go o wszystko wypytywać. Ostatnio jak pisaliśmy dawał niby sygnały że mu się podobam. Konkretnie to chodziło o to że jak mnie przedstawiał dziewczynom to jedna z nich spytała Pawła "czy to ta o której tyle opowiadałeś?", po jakimś czasie jak pisaliśmy zaczęłam go wypytywać o to co o mnie opowiadał, a on powiedział, że mówił tylko tyle że jestem piękna i że połowa facetów w firmie na mnie leci w tym on sam, ale go ONIEŚMIELAM. Po kilku dniach się spotkaliśmy w pracy (on pracował ja nie) znów się wygłupialiśmy, a Paweł jak zwykle był nie porady. Ja nigdy nie przejmowałam inicjatywy. Co robić?

#2 ferias

ferias
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 20:17

zapytaj wprost, co ci szkodzi najwyżej powiesz że go sprawdzasz, jak nie spróbujesz to będziesz żałować

#3 katusia

katusia
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 13:13

No to może najwyższa pora przejawić inicjatywę :)? Nie wiem skąd takie opory :). Bierz się za niego i tyle.

#4 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 15 maj 2017 - 06:52

ja bym z nim odbyła szczerą rozmowę, bez wygłupów tylko szczerze, wyłożyć kawę na ławę.

#5 miss_angel

miss_angel
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Gdański
  • Wzrost:165
  • Włosy:ciemnobrązowe
  • Stan:panna
  • Partner:Krystian
  • Nastrój:Brak

Napisano 23 kwiecień 2018 - 15:02

Ale czasem szzcera rozmowa to nie jest najlepszy sposob, chlopak moze sie sploszyc. Ja bym podeszla do tematu powoli, spokojnie, wybadała teren, podrzucila teksty typu "ja jestem niesmila" "no z tobą to bym sie chetnie napila kawy" czy cos w tym guscie wygłupów, ktore macie wspolnie :)

#6 amerko

amerko
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2018 - 15:33

mega Ci sie podoba  ?