[21.12.2008] Pracowita (w moim wypadku) niedziela
#41
Napisano 21 grudnia 2008 - 16:02
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#42
Napisano 21 grudnia 2008 - 16:05
Okropnie dzisiaj.. Zimno, wietrznie, deszczowo.... brrr
Na zajecia pojechalam, ale nie dotarlam
#44
Napisano 21 grudnia 2008 - 18:35
u mnie nie ciekawie w domu....dziadek jest chory jest niedobrze z nim bo on ma taka naturę że nie połknie żadnej tabletki i nie pozwoli się na pogotowie zawieść ... taka trochę nie bardzo natura .... wczoraj było bardzo źle dzisdo południa lepiej ale raczej mu sie pogorszy wieczorem
wczoraj byłam na urodzinach nie chciał mi sie bo sie martwiałam o dziadka a musiał iść bo to koleżanka miała urodziny ale żałuje że poszłam bo takie były pasjonujące ze o 23:00 z Tomkiem sie zebraliśmy i od mc donalda pojechaliśmy bo głodna byłam i śpiąca
w ogole mam duzo nauki a nie mam siły na to ....
#45
Napisano 21 grudnia 2008 - 18:35
my dopiero teraz wrocilismyajny z zakupow, ja sobie kupilam pasek i 2 bluzki bo byly z przecen, a reszta to spozywka
tezzzduużo słodyczy
no i dobry humorek mam
bo w sumie porzadeczek w domku mamy
teraz zostalo mi jesdzcze do zapakowania czesc prezentow i spakowanie walizek do wyjazdu ale to jutro zrobie
ja tylko na chwilke wpadlam bo zaraz robimy kolacyjke i jakis film ogladamy
#47
Napisano 21 grudnia 2008 - 19:08
jeszcze siostra dziś mnie wkurzyła dostał mamy kasę by mi kupić na prezent bluzkę na sylwestra (bo mama sie nie zna w czy chodzą młode)...... i kupiła mi bluzę z krótkim rękawem i na przodzie z wstawką z koronki posypana brokatem całość wygląda jak na babę co ma 50 lat .... serio tragedia .... jak mnie mama zawoła to nie umiałam udawać ze mi sie podoba ....bo potem by oczekiwała bym w tym szła na sylwestra a wolałbym nie iść wcale niz w tym ....no i siostra od razu ze to sobie ja weźnie jak mi sie niepodobna i pognała do siebie a ona lubi taki styl starej baby ......
#49
Napisano 21 grudnia 2008 - 19:16
dobra ja znikam się uczyć konspekt czeka a pomysłów brak
#50
Napisano 21 grudnia 2008 - 19:23
Dziś od rańca na zakupach
Z siorką byłam
Kupiłyśmy książkę dla mamy (i trochę dla mnie
Dla małej Amelki (córeczki mojej przyjaciółki) kupiłam super misiaka
A potem poszłyśmy do biedronki i kupiłam caly koszyk żarcia
aż musiałam zakupić wielgachną torbę ekologiczną
Zegarek dla Radzia zamówiony
Przy okazji kupiłam dla siebie
#52
Napisano 21 grudnia 2008 - 20:45
zegarek brzydki..
#53
Napisano 21 grudnia 2008 - 21:00
Ja juz w piżamce
Pozatym niedziela spokojna
Jutro jade z siostra na poszukiwania prezentow
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#54
Napisano 21 grudnia 2008 - 21:26
katti, cerrata, jak u Was przygotowania do świąt?
#55
Napisano 21 grudnia 2008 - 21:36
katti, cerrata, jak u Was przygotowania do świąt?
Pelna para
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#56
Napisano 21 grudnia 2008 - 21:39
#57
Napisano 21 grudnia 2008 - 21:40
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#59
Napisano 21 grudnia 2008 - 21:43
może fizycznie ją rozczarował?dlaczego tak go skreślasz po dwoch spotkaniach
#60
Napisano 21 grudnia 2008 - 21:43
ale razem nie będziemy
Co sie stalo
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













