Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[21.12.2008] Pracowita (w moim wypadku) niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#61 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 21:46

może fizycznie ją rozczarował?

nie zawsze od razu człowiek odczucia pociąg fizyczny co nie znaczy , że sie nie uda
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#62 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 21:49

calineczka, wiem o tym, ale może w tym przypadku tak było, a może po prostu powiedział coś, czego nie wypadało.

#63 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1564 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 21:51

powiedziałam mu że jako znajomi to się zawsze mozemy spotkać, ale parą nigdy niebedziemy :roll:

dlaczego tak go skreślasz po dwoch spotkaniach :roll:

mocno powiedziane, ja go nie skreślam, przecież znajomymi to zawsze możemy być, a po co mam siebie oszukiwać i tym bardziej jego, lubie gre w otwarte karty :roll:
Motylków nie było bynajmniej ja ich nie czułam, ja nie patrze na wygląd zewnetrzny lecz wnetrze, ja lubie ludzi z poczuciem humoru, a tego mi najbardziej brakowało, może i jest wrażliwy miły itd., ale ja chce się bawic życiem (życiem nie ludzmi).

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#64 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:00

Karolina86, szkoda ze nie wyszlo :-(

#65 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:02

Karolina86 nie ma co wbrew sobie postepowac <pocieszacz></span>
Jesli tak czujesz ;*
A moze jak lepiej go poznasz jako kolege nawet to moze akurat ;-)

[ Dodano: 2008-12-21, 22:11 ]
Mykam spac. Dobranoc wszystkim <byebye></span> <byebye></span> <byebye></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#66 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1564 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:12

Dokładnie, nigdy nie robie czegoś czego nie chce zrobić, ludzi którzy mnie znają to wiedzą o tym, że taka jestem, może ranie w ten sposób ludzi na ale rany sie goją z czasem, człowiek uczy sie na błedach itd ale dlamnie ważne jest to co ja czuje szczególnie na początku, powiem troche jest mi głupio bo Tomek się mnie zapytał czy coś złego zrobił, powiedział mu że nie, bo tak włąsnie było, nigdy nie robie ludzią nadziej, bo to jeszcze bardziej boli, też bym niechciał aby ktoś mi robił nadzieje, pewnie nie jedna z Was pomysla jaka ja jestem okrutna, że zawsze będe sama, itd., ale ja poprostu nie chce i nie umięm sie oszukiwać, a tym bardziej drugą osobą.
DZiekuje za słowa otuchy!!!
Mykam do juterka papatki.

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#67 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:18

Karolina86, szkoada ze nie wyszło ale nic na siłe ;-)


cały dzień meczarni i pół strony tekstu ....eh jak mi sie nie chce :-)

#68 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:21

fajna babka, teraz dopiero doczytalam, o twoim dziadku :-(
mam nadzieje ze na swieta mu sie polepszy
tylko szkoda ze nie dopuszcza do siebie lekarza ani nie chce brac lekarstw :-/

#69 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:27

hej, wpadam na chwilke zobaczyc co u Was slychac. Ja niedawno wrocilam do domku, bo z Przemkiem bylam, teraz siedze, a raczej leze juz w lozku z laptopem i pewnie zaraz najdzie mnie senny nastroj. Ja juz wolne mam do 5 stycznia wiec dzis ten cudowny komfort psychiczny, ze jutro nie wstaje o 6, ach jak cudownie. Prezenty wszystkie kupilam wczoraj, jutro jeszcze tylko dla miska prezent, male porzadki w pokoju i juz.
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#70 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:29

Olciiia, mój dziadek jest trochę dziwny .... np. wie że to nie wypada a wita moje koleżanki pozdrowieniem od Hitlera :/ i w ogóle ma jazdy potrafi po 50 razy to samo powtórzyć ..albo np. każde babci zadzwonić po traktor i jak ona tego nie zrobi natychmiast to sie cały tydzień nie odzywa do niej i nie jeść niczego co ona mu da ..... szczerze to juz np. tomke sie przyczaił ze tego sie nie słucha ... on ma taki okrutny charakter wykańcza wszystkich własnym zachwianiem .... ale i tak go kocham .... narazi jakoś jest dobrze nie lepiej nie gorzej taka stabilizacja .... tylko że jak to jest grypa albo zapalnie płuc to trzeba dac konkretny lek ...... staram sie o tym nie mysleć

#71 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:33

staram sie o tym nie mysleć

lepiej faktycznie nie mysl bo nie jestes w stanie nic zrobic
wiadc ze dziadek ma silny charakter i musi byc wszystko jak on sobie tego zyczy
oby wszystko sie dobrze ulozylo <przytul></span>

#72 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 22:51

Olciiia, no ja wierze że tak bezie :-)

w temacie o paznokciach masz wykład na temat tipsów jak sie mylę to wybacz ...ale trochę o tym czytałam :-) i tak mi to moja kobietka tłumaczyła tłumaczyła :-)

#73 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 23:40

Witam i żegnam, bo już późno i pora spać ;)
Dzień minął trochę za szybko. Dużo spraw było do załatwienia, m.in. cmentarz, odwiedziny wujka w szpitalu (wuj ma problemy z kręgosłupem i to poważne) i jakieś ostatnie przedświąteczne gonitwy za prezentami. Wróciłam padnięta, trochę posiedziałam na necie i mykam spać życząc wszystkim dobrej nocki :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych