Olciiia, Już opowiadam
[21.12.2008] Pracowita (w moim wypadku) niedziela
#21
Napisano 21 grudnia 2008 - 11:34
Olciiia, Już opowiadam
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#23
Napisano 21 grudnia 2008 - 11:36
#24
Napisano 21 grudnia 2008 - 11:37
oj tak to to ja wiemOptymista przez wielkie O
za ta lagodnosc i optymistyczne podejscie do zycia wszyscy go tak lubia, przy nim czlowiek dobrze sie czuje do tego jeszcze uosobienie spokoju
no no( a teraz trafiło i ją )
na kazdego w koncu padnie
z reszta taka sliczna dziewczyna znajdzie sobie faceta
[ Dodano: 2008-12-21, 11:38 ]
Karolina86, to nsuper najwazniejsze ze macie o czym rozmawiac i ze milo plynie wam czas
#26
Napisano 21 grudnia 2008 - 11:47
Zycze milego dzionka
#28
Napisano 21 grudnia 2008 - 11:54
u nas tez teraz wieje, ale mam wrazenie, ze mniej niz w nocy, ale moze dlatego tak mi sie wydaje, ze w nocy cisza i wtedy strasznie bylo slychac to wycie.u nas to w sumie teraz najgorzej wieje
fajne by bylo gdyby popadalo, takie biale swietapogoda taka jakby snieg miał padać
calineczka, przymiarke mam w marcu, sukienka bedzie juz prawie gotowa, ale w kazdym miejscu bedzie miala zapas materialu, w razie czego, chociaz pewnie bedzie trzeba ja zmiejszac, bo ja z nerwow chudne
[ Dodano: 2008-12-21, 11:55 ]
A Ty kiedy wybierasz sie na polowanie na sukienke
#29
Napisano 21 grudnia 2008 - 11:58
ale u was fajnie ze tak jedziecie pozniej z Krzyska rodzicami sie podzielic oplatkiem ale jak my nie mamy samochodu to zanim bysmy dojechali to wiesz w wigilie pewnie rzadko jezdza tramwaje
Kita, mi tez sie nie chce zmywac
#30
Napisano 21 grudnia 2008 - 12:03
w styczniuA Ty kiedy wybierasz sie na polowanie na sukienke
rozumiemale u was fajnie ze tak jedziecie pozniej z Krzyska rodzicami sie podzielic oplatkiem ale jak my nie mamy samochodu to zanim bysmy dojechali to wiesz w wigilie pewnie rzadko jezdza tramwaje
z reszta sie nie dziwie
Postanowiłam zjeśc jakies sniadanko
#32
Napisano 21 grudnia 2008 - 12:11
a coOlka, to nie zmywamy na razie. W koncu niedziela jest
ale wiesz co przede mna jeszcze wlosy
ale zaraz chyba juz pojde je umyc a naczynia pozniej
my jedziemy dpoiero we wtorek po poludniu takze wieczorkiem bedziemy w PoznaniuA kiedy jedziecie do PL, bo chyba gdzies mi to umknelo
mamy jeszcze prace a grudzien wychodzi zawsze slabszy bo swieta i nie chcemy opuscic pracy
#33
Napisano 21 grudnia 2008 - 12:14
przede mna tezale wiesz co przede mna jeszcze wlosy
no my tez pracujemy te dwa dni przed Wigila, ale pozniej w sumie mamy 12 dni wolnegomamy jeszcze prace
#34
Napisano 21 grudnia 2008 - 12:17
to dokladnie tak jak myno my tez pracujemy te dwa dni przed Wigila, ale pozniej w sumie mamy 12 dni wolnego
Kita, a u nas dzis sklepy od 13 - 18 sa pootwierane bo ostatnia niedziela przed swietami
my to mamy z tymi wlosami hihihihi
#35
Napisano 21 grudnia 2008 - 12:20
#36
Napisano 21 grudnia 2008 - 12:22
o prostowaniu to nawet nie wspominalam, ale tez musze to zrobicmusze jeszcze wyprostowacn
oj mamymy to mamy z tymi wlosami hihihihi
![]()
OK, ja uciekam zmywac i myc te wlosy
#37
Napisano 21 grudnia 2008 - 12:24
papa kochana ja tez lece bo te same obowiazki wzywaja
#39
Napisano 21 grudnia 2008 - 15:19
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













