Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[21.12.2008] Pracowita (w moim wypadku) niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#21 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:34

Hejka :-D Olciiia, calineczka, Madziuś
Olciiia, Już opowiadam :-D na przywitanie róże a po spotkanu u naszych wspołnych znajomych, zabrał mnie na kawe i ciastko do restauracji, zaprosił mnie do kina :-D teraz próbuje go namówić na premiere, która będzie 26.12.08 czyli byśmy przełozyli z dnia dzisiejszego kino na 26 :-D wogóle to super rozmawiało :-D

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#22 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:35

Karolina86, to fantastycznie ,że jestes zadowolona ze spotkania <ookk></span> <ookk></span>

kawe i ciastko do restauracji,

jakbym czytała o naszej pierwszej randce :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#23 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:36

Karolina86, fajnie..Widzę,że spotkanie się udało :)

#24 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:37

Optymista przez wielkie O

oj tak to to ja wiem
za ta lagodnosc i optymistyczne podejscie do zycia wszyscy go tak lubia, przy nim czlowiek dobrze sie czuje do tego jeszcze uosobienie spokoju ;)

( a teraz trafiło i ją )

no no :-D
na kazdego w koncu padnie :P oby jej sie udalo :)
z reszta taka sliczna dziewczyna znajdzie sobie faceta :mrgreen:

[ Dodano: 2008-12-21, 11:38 ]
Karolina86, to nsuper najwazniejsze ze macie o czym rozmawiac i ze milo plynie wam czas :)

#25 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:42

Olciiia, a Wy jak spędzacie Wigilie na dwa domy ???( bo my najpierw jestesmy w Luboniu a potem jedziemy podzielić sie opłatkiem do Poznania )
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#26 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:47

Witam sie i ja. Ale u mnie dzisiaj w nocy strasznie wialo, az nie moglam spac :-/ . Wlasnie skonczylismy sniadanko, zaraz musze isc pozmywac, ale mi sie nie chce na razie :-P . Dzisiaj jedziemy na ostatnie zakupy, no i kupujemy choinke :-) . Wczesniej tez wpadniemy do rodzicow M., bo jego tata ma urodziny dzisiaj. Generalnie niedziele mamy dzis dosc zabiegana.

Zycze milego dzionka <buzki></span>
Dołączona grafika

#27 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:49

Ale u mnie dzisiaj w nocy strasznie wialo, az nie moglam spac

u nas to w sumie teraz najgorzej wieje pogoda taka jakby snieg miał padać
Kita, to miłego dnia :-D
Kiedy masz przymiarkę sukienki ślubnej ???
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#28 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:54

u nas to w sumie teraz najgorzej wieje

u nas tez teraz wieje, ale mam wrazenie, ze mniej niz w nocy, ale moze dlatego tak mi sie wydaje, ze w nocy cisza i wtedy strasznie bylo slychac to wycie.

pogoda taka jakby snieg miał padać

fajne by bylo gdyby popadalo, takie biale swieta <dreams></span>

calineczka, przymiarke mam w marcu, sukienka bedzie juz prawie gotowa, ale w kazdym miejscu bedzie miala zapas materialu, w razie czego, chociaz pewnie bedzie trzeba ja zmiejszac, bo ja z nerwow chudne <bezradny></span> . Po nowym roku musze poszukac butow, mam nadzieje, ze znajde tak szybko jak sukienke :-)

[ Dodano: 2008-12-21, 11:55 ]
A Ty kiedy wybierasz sie na polowanie na sukienke :?: :mrgreen:
Dołączona grafika

#29 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:58

calineczka, nie nie my akurat wigilie we wlasnych domkach spedzamy a na pierwsze i drugie swieto juz razem najpierw do moich a w 2 sw do tomka jedziemy :)

ale u was fajnie ze tak jedziecie pozniej z Krzyska rodzicami sie podzielic oplatkiem ale jak my nie mamy samochodu to zanim bysmy dojechali to wiesz w wigilie pewnie rzadko jezdza tramwaje :roll: z reszta sie nie dziwie

Kita, mi tez sie nie chce zmywac :-P

#30 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:03

A Ty kiedy wybierasz sie na polowanie na sukienke

w styczniu :-D

ale u was fajnie ze tak jedziecie pozniej z Krzyska rodzicami sie podzielic oplatkiem ale jak my nie mamy samochodu to zanim bysmy dojechali to wiesz w wigilie pewnie rzadko jezdza tramwaje :roll: z reszta sie nie dziwie

rozumiem

Postanowiłam zjeśc jakies sniadanko :-) i chyba zaraz będe budzic spiącego królewicza bo przegina za spaniem <hoho2></span> <hoho2></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#31 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:07

w styczniu :-D

to zycze powodzenia, mam nadzieje, ze uda Ci sie tak szybko znalezc jak mi :-)

Olka, to nie zmywamy na razie. W koncu niedziela jest :mrgreen: . A kiedy jedziecie do PL, bo chyba gdzies mi to umknelo :-/
Dołączona grafika

#32 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:11

Olka, to nie zmywamy na razie. W koncu niedziela jest

a co :P
ale wiesz co przede mna jeszcze wlosy :P
ale zaraz chyba juz pojde je umyc a naczynia pozniej :P

A kiedy jedziecie do PL, bo chyba gdzies mi to umknelo

my jedziemy dpoiero we wtorek po poludniu takze wieczorkiem bedziemy w Poznaniu
mamy jeszcze prace a grudzien wychodzi zawsze slabszy bo swieta i nie chcemy opuscic pracy ;-)

#33 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:14

ale wiesz co przede mna jeszcze wlosy :P

przede mna tez :mrgreen: i tez zaraz musze je umyc, bo musze zaraz do sklepu wyskoczyc bo nie mam nic na obiad :mrgreen: , no i msze zdazyc przed zamknieciem.

mamy jeszcze prace

no my tez pracujemy te dwa dni przed Wigila, ale pozniej w sumie mamy 12 dni wolnego :-)
Dołączona grafika

#34 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:17

no my tez pracujemy te dwa dni przed Wigila, ale pozniej w sumie mamy 12 dni wolnego

to dokladnie tak jak my :D

Kita, a u nas dzis sklepy od 13 - 18 sa pootwierane bo ostatnia niedziela przed swietami ;) wiec mam jeszcze troche czasu ale musze jeszcze wyprostowacn :P
my to mamy z tymi wlosami hihihihi :lol: :lol:

#35 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:20

Wszystkie tutaj w takim dobrym humorku, a ja siedzę schorowana w domu i nic ciekawszego się nie zapowiada. Co prawda jest o wiele lepiej niż wczoraj, ale żeby mnie nie złapało, to i tak nie mogę nigdzie wychodzić :/Ominęłam zakupy z K, wyjazd z matką i ciekawa jestem co jeszcze...

#36 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:22

musze jeszcze wyprostowacn :P

o prostowaniu to nawet nie wspominalam, ale tez musze to zrobic :-/ , wlasnie nie wiem do ktorej dzisiaj ten moj sklep jest otwarty, bo normalnie w niedziele do 14, ale ze dzisiaj handlowa niedziela, to moze dluzej <hmm></span>

my to mamy z tymi wlosami hihihihi :lol: :lol:

oj mamy :mrgreen: , ale np. gdybym ja nie wyprostowala sobie wlosow, to wygladalabym jak czupiradlo, musze chociaz koncowki wyprostowac i pare pasemek dodatkowo i wtedy dopiero moge sie ludziom pokazywac :mrgreen:

OK, ja uciekam zmywac i myc te wlosy :mrgreen: Olciiia, papa <byebye></span>
Dołączona grafika

#37 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:24

Kita, hi hi :P

papa kochana ja tez lece bo te same obowiazki wzywaja :P :* <byebye></span>

#38 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:44

ja juz pozmywalam naczynia i wloski tez umylam :-D , zaraz bede je suszyc :-D
Dołączona grafika

#39 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 15:19

Ja tylko na chwilke do Was zagladam, bo z T. idziemy do kina :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#40 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 15:49

Uuuu ale tu cisza ;-) , ale nie dziwie sie w sumie, przedwiateczna biganina ogarnia wszystkich :-) , ja tez zaraz znikam, idziiemy na urodziny taty M., a pozniej na zakupy, mam nadzieje, ze juz ostatnie przed swietami :-)

Karolina86, udanego seansu :mrgreen:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych