Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[21.12.2008] Pracowita (w moim wypadku) niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 00:22

Zakładam temat :P
Zaczytałam w książeczce którą dziś zakupiłam się a tu już po północy :P
a za 9 godzin trza wstać do roboty... :P

#2 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 00:28

O kurcze rzeczywiscie, juz niedziela :-) Ja z kolei nadrabiam caly czas zalegle posty i caly czas jest ich ponad 1000 <bezradny></span>

za 9 godzin trza wstać do roboty... :P

ojej, no tak, jutro wszystko pootwierane <pocieszacz></span>
Dołączona grafika

#3 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 21 grudnia 2008 - 07:52

hej wszystkim w tym wietrznym dniu. miałam wczoraj iść w nocy do tesco po prezenty, ale trochę przysnęłam i czeka mnie to dzisiaj. a kiepsko się czuję,najchętniej bym nie wychodziła z łóżka. udanej niedzieli i ładnej pogody

#4 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 08:20

hejo :)

w moim przypadku bedzie to leniwa niedziela
dzis jedziemy na koncowe juz zakupy

miłego
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 09:48

Witam i ja :mrgreen: przespała dzisiaj zaledwie 3 godziny, wczorajsze emocje nie dały mi zasnąć, również dzisiaj razem z mamom, mamy leniwa niedzielie, ale jutro już zaczynamy od wypieków itd., teraz musze sprawdzić co w kinie leci bo idziemy z T. mieliśmy iść wieczorkiem ale skoro dzisiaj mam dzień wolny to pujdziemy na popołudniowy, przynajmniej T. niezaspi do pracy ;-) :-D Życze Wszystkim udanego dnia :-D

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#6 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:07

Czesc :-D wstalam niedawno, siadam do sniadanka, pozniej do Kosciolka, a pozniej ma wpasc kolega na żale (narzeczona zostawila go przed slubem).
Za oknem szaro, ponuro, pada deszcz :roll:

Zycze wszystkim udanej niedzieli :-)

[ Dodano: 2008-12-21, 10:08 ]

wczorajsze emocje nie dały mi zasnąć,


Ciesze sie , ze sie cieszysz :mrgreen: hihi i ze wszystko jest na jak najlepszej drodze :-P Trzymam kciuki za was ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#7 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:15

[ Dodano: 2008-12-21, 10:08 ]
[quote name="Karolina86"]wczorajsze emocje nie dały mi zasnąć,[/quote]

Ciesze sie , ze sie cieszysz :mrgreen: hihi i ze wszystko jest na jak najlepszej drodze :-P Trzymam kciuki za was ;-)[/quote]

Teraz to już chyba moge podziekować :-D Bardzo dziękuje Wszystikim za 3manie kciuków <dziekujee></span> <buzi2></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#8 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:19

Witam porannie i niedzielnie... :-P

(narzeczona zostawila go przed slubem).

oła...

wczorajsze emocje nie dały mi zasnąć,

fajnie...czasem brak mi takich właśnie emocji związanych z pierwszymi randkami itd...było, minęło ;-)
Powodzenia Karolka, żeby wszystko było tak jak byś chciała... :-)

Ja z lekka nie wyspana, pożarłam się wczoraj z L i poszłam spać do innego pokoju i połamana jestem, bo to nie moje wyrko i w ogóle... <bezradny></span>
Jutro moja Karo ma urodziny, dziś goście wpadną, muszę zaraz skoczyć odebrać tort, zapakować prezencik.
Zbliża się @ i wszystko mnie boli wyjątkowo... :-|

Poza tym miłej niedzielki życzę... :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#9 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:25

pożarłam się wczoraj z L


<pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> Nie żreć się :!:

poszłam spać do innego pokoju i połamana jestem, bo to nie moje wyrko i w ogóle... <bezradny></span>


<pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span>

oła...

Chłopak do psychologa zaczal chodzic :roll: upierdliwy sie zrobil strasznie :roll: za jego postepowanie tez bym go zostawila na jej miejscu. Lepiej ze teraz to zrobila niz 2 tyg przed slubem albo juz po slubie.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#10 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:26

Witam i ja Wszystkie Forumki :-D

Ja niedawno wstałam, i dziś pójdę po część prezentów. Zaraz ide na śniadanko, a póżniej piore wykładzinkę u mnie w pokoju, na szczęście nie est duża, a później do mojej siostry. :-P

<ookk>


#11 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:28

katti, to wychodzi na to, że upierdliwą niedzielę będziesz miała... ;-)

Nie żreć się

ha, łatwo powiedzieć - samo tak wyszło... :-P

[ Dodano: 2008-12-21, 10:28 ]
Witaj Roxi :-)

#12 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:32

Kahela, Będzie dobrze wszystko mine <pocieszacz></span> <przytul></span>
Roxi, hej

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#13 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:33

katti, to wychodzi na to, że upierdliwą niedzielę będziesz miała... ;-)


Przyjaznimy sie dlugo, znamy dobrze, wiem juz jaki jest i nie przeszkadza mi to juz ;-)
Bardzo lubi mnie i moja siostre.

Witam i ja Wszystkie Forumki :-D

Heja Roxi <hello></span>

samo tak wyszło...


Oby dzis ponownie "samo" nie wyszlo

[ Dodano: 2008-12-21, 10:40 ]
Zmykam sie szykowac do Kosciola.

Buuuuuuuuuuuziaczki <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#14 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:59

Karolina86, no i jak bylo na tej randce? gdzie byliscie?

#15 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:06

Witam sie niedzielnie
Dzis standardowo do Poznania na obiad do teściów ;-)

Wczoraj Krzysiek był taki kochany <serduszka></span> <serduszka></span> <serduszka></span> wieczorkiem wspominalismy początku ale zgodnie stwierdziliśmy , że im dłuzej jestesmy i im lepiej sie znamy tym jest nam łatwiej zaakceptować nasz wady ( zwłaszcza mój trudny charakter)

Miłego dnia ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#16 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:10

( zwłaszcza mój trudny charakter)

hihi to ty mysz taki trudny charakter? ;-)

fajnie jest tak sobie powspominc ;)
mu tez czasami to robimy

U nas jakos spokojnie mija niedzielka Tomek poszedl na gielde audio :mrgreen: wiec mam troche wolnego,k posiedze troche z wami a pozniej wezme sie za naczynia i maly porzadeczek po sniadanku ;-)

#17 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:14

hihi to ty mysz taki trudny charakter?

najlepiej o tym opowiedział by Ci Krzysiek i bo to Jemu zazwyczaj sie obrywa <bezradny></span> chcoiaż i tak mówi , że teraz jestem zdecydowanie łagodniejsza ( sam mnie tego uczy )


fajnie jest tak sobie powspominc

tak nas w sumie naszło bo Sandra ( moja bratanica ma prawie 18 lat ) poznała chłopaka który bardzo jej sie podoba . Normalnie nigdy Jej w takim stanie nie widziałam . Widzieli sie dwa razy i dzis maja kolejna randke i chciała sie dowiedziec gdzie jeszcze mozna iśc ( byli w kinie i na kreglach )
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#18 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:21

( sam mnie tego uczy )

powiem ci ze ja tez czasami jestem zlosnica i ciesze sie ze Tomek jest lagodny bo dzieki niemu wlasnie ucze sie byc wlasnie taka bardziej opanowana w pewnych sytuacjach

pewnie u was jest podobnie, i mysle ze wlasnie takie zwiazki moga przetrwac - 2 inne charaktery ktore nawzajem ucza sie od siebie pewnych cech
dlatego mowia ze przeciwienstwa sie przyciagaja, bo sie uzupelniaja ;-)

poznała chłopaka który bardzo jej sie podoba

o prosze no to teraz pewnie caly czas o nim gada :P
kregle i kino - swietny pomysl
no to teraz najlepszy okres mlodosci przed nia
tez bym tak chciala :P

#19 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:27

pewnie u was jest podobnie, i mysle ze wlasnie takie zwiazki moga przetrwac - 2 inne charaktery ktore nawzajem ucza sie od siebie pewnych cech
dlatego mowia ze przeciwienstwa sie przyciagaja, bo sie uzupelniaja ;-)

tak to prawda , nie mogłabym być z kimś takim jak > Zreszta sama wiesz , że Krzysiek to uosobienie łagodności . Optymista przez wielkie O

o prosze no to teraz pewnie caly czas o nim gada

cały czas jest tylko "jaki on jest przystojny " <serduszka></span> <serduszka></span> <serduszka></span>
Chłopak ma 20lat studiuje i mam nadzieje ,, że w głowie juz troche poukładane ( przynajmniej bardziej niż ona :mrgreen: )
A jeszcze miesiąc temu mowiła , że Jej sie po tygodniu każdy chłopak nudzi i , że Ona będzie przebierac bo ma czas ( a teraz trafiło i ją ) :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#20 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:32

Witajcie ;-)

Ja dopiero teraz wstałam,bo poszliśmy spac o 3:00 :lol:

Popołudniu jedziemy z Skarbem i rodzicami na zakupy :mrgreen:

Miłej niedzieli życzę ! Pozdrawiam :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych