Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

sprośne, śmieszne znaczenia imion


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 28 czerwca 2010 - 19:29

Karolina - ma zadatki na dziwkę. :arrow: świetnie :evil: :-/ :-P :-P

[ Dodano: 2010-06-28, 20:30 ]

Iwona - jest malutka, wesoła, nie stroni od zabawy i uciech cielesnych. :mrgreen:


iwona mam na drugie to też się liczy ? hehe :-P
szczęście ma smak truskawek :D :D

#22 psycho_girl

psycho_girl
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 25 lipca 2010 - 08:49

Zuzanna - ma duże cyce i pusty łeb. :lol:
Nie mam wielkich cycków, a co do pustej głowy... Hmm niech inni to ocenią :lol:
Jestem cudem boskim, z diabłem za skórą...

#23 Wenessa

Wenessa
  • Użytkownik
  • 322 postów

Napisano 25 lipca 2010 - 09:20

Lidia - to mała cipka, ale lubi facetów z dużymi fujarami. <umieraam></span> <umieraam></span> to dobre uśmiałam się <umieraam></span>
Pamiętaj aby kazdy dzień był najpiękniejszym dniem Twojego zycia.......

#24 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 25 lipca 2010 - 09:39

Mojego 1wszego nie ma, wiec wybralam 2gie :-P

Weronika - jest ładną kobietą i faceci na nią lecą, ale ona woli dziewczyny. :shock:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#25 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 31 lipca 2010 - 19:19

Karina - daje się obmacywać w tańcu i w ogóle lubi być macana.
No ładnie ładnie, że niby takie mam braki :mrgreen: Kto to wymyślił? Znajdę go <ciah></span>

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#26 LoveCzekoladka

LoveCzekoladka
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 23 sierpnia 2010 - 12:06

mojego imienia brak :(

#27 Armando

Armando
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 20 września 2010 - 17:01

Kamil - paker, dobry kierowca, idiotycznie się śmieje. :shock:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych