nowe forumki chwalic sie skąd pomysły na nick ![]()
Nasze nicki i imiona
#181
Napisano 01 listopada 2013 - 11:51
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#182
Napisano 01 listopada 2013 - 12:03
Jakoś tak wyszło, przypadkiem. Chciałam coś innego niż po prostu wstawienie imienia i rocznika. ![]()
#183
Napisano 01 listopada 2013 - 12:17
Hmm, palomka w sumie nawet nie wiem czemu, tak mi jakoś po prostu wpadło do głowy przy rejestracji i tak zostało. A na imię mam Paulina.
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#185
Napisano 01 listopada 2013 - 14:05
eM. od pierwszej literki imienia.
Małgosia jestem.
#186
Napisano 01 listopada 2013 - 14:47
#188
Napisano 08 lutego 2014 - 08:43
gogi...kiedyś koleżanka tak do mnie mówiła...byłyśmy nieduże...pomyślałam ,czemu nie?
Na imię mam Małgosia ale wszyscy,dosłownie wszyscy mówią do mnie Gosia...nie...szefowa w pracy mówi...Małgosia ![]()
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Nasze zakupy - Second Hand |
|
|
|
NaszEauto ruszyło od 3 lutego Dofinansowanie samochodów elektrycznych. |
|
|
|
nasze pokoje. mieszkania, domy :) |
|
|
|
Nasze postępy w odchudzaniu się. |
|
|
|
Nasze roślinki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


















